mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 11. 9. 2016 16:01

Pouzij formulaci, ktera se ti lepe hodi, zdokladuj ji a podej reklamaci, museji vyhovet :-) vzdy nakonec plati vyklad pro spotrebitele priznivejsi...

Mozna by stalo za to udelat zebricek bank podle nesouladu a nejednoznacnosti podavanych informaci, horkymi kandidaty na neporadek v psanych informacich budiz:

Unicredit bank
Equa Bank
MBank
...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 12. 9. 2016 16:23

Prosím jak je to s výpisy mBanky? Máme 12. a žádný výpis nedorazil...předchozí měsíce jsem na účtu neměl žádný pohyb, tak chápu, že výpisy nepřišly, ale za srpen jsem na účtu pohyb měl a výpis stále nikde...jde v tom šíleném net bankovnictví stáhnout někde výpis??
Tj. zkrátka šílená banka, chodí samé nabídky půjček , hypoték atd. , ale blbej výpis poslat numí...a zrovna jej nutně potřebuji...
Naposledy upravil neosobně dne 12. 9. 2016 16:24, celkově upraveno 1
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 12. 9. 2016 16:24

Si vygeneruj výpis sám, ne?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 12. 9. 2016 16:43

Vždyt jsem to jejich šílený net bank. prolejzal 10minut a nikde možnost výpisu nenašel
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 12. 9. 2016 17:01

V historii transakcí nahoře vpravo je tlačítko Změnit zobrazení. Pak vybereš od kdy do kdy a pokud to chceš stáhnout jako pdf a ne jen vypsat na obrazovku, tak dole ještě zaškrtni formát dat a vyber jaký...
;-)
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 12. 9. 2016 17:03

Ano, už jsem to našel na google, je to zkrátka šílený, přiblblej tlačítek mají v tom net bank. plno, ale tlačítko na tak základní věc jako výpis ne...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 12. 9. 2016 17:10

Když nevíš, kde to hledat, je to problém, intuitivní to vůbec není... Ale moc se mi líbí možnost udělat si v podstatě jakkoli vyfiltrovaný výpis nejen podle datumu, ale i výše částek či typu transakce. Už se mi to několikrát hodilo a moc IB jiných bank to neumí...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 14. 9. 2016 11:54

Na mForu se objevil odkaz na velmi zajimavy rozhovor s produktovym reditelem mBank Michalem Pokludou:
http://www.mesec.cz/clanky/pokluda-mban ... podnikani/

Je tam opravdu spousta zajimavych informaci z pozadi mBank, vcetne dalsich pripravovanych planu mBank:

Intenzivně pracujeme na dalších produktech, kterými bychom do mBank chtěli nalákat více afluentních klientů či podnikatelů. Jedná se např. o zhodnocení prostředků v investičních fondech nebo např. vkladomaty. A určitě se zabýváme také cizoměnovými účty a dalším rozvojem aplikace pro mobilní bankovnictví a placení.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vestor 14. 9. 2016 12:12

Vkladomaty? To je ta legendární věc o které se mluví už od roku 2008? Schválně co někdo vyfotí dřív: Yetiho, Lochnesku nebo mVkladomat? :D
Vestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 9. 2016 12:38

Těch různých zajímavých plánů měla mBank v minulosti už docela dost např. vkladomaty, investiční fondy atp. a jak mnohé z toho nakonec dopadlo to snad nepotřebuje bližší komentář. MBank s tím vším asi trochu zaspala dobu a chce s tím přicházet v době kdy mnohé z toho nabízí už dávno konkurence. Pokud se mBank chce nějak pozvednout tak by se hlavně měli zaměřit na všechny lidí a ne především na ty v pubertálním věku. Nějaké nepřehledné "hnusné" stránky a IB do banky příliš lidí nepřiláká a spíše od ní odradí i některé stávající klienty. Také nějaké mHry nejsou něčím co lidí od banky očekávají a potřebuji.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 14. 9. 2016 12:46

Opravdu "zajimave" budou ty cizomenne ucty v kombinaci s silenymi kurzy mBank! :D

EDIT:
Myslim, ze ty mVkladomaty po mnoha letech prazdnych slibu oprasili prave kvuli Air bance a jejich soucasne razantne se rozsirujici siti bankomatu (na pobockach i vkladomatu) a i kvuli stale uspesnejsi Equa s jejich vybery zdarma z libovolneho bankomatu.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrej1 14. 9. 2016 13:01

Rušil jsem přes mLinku mSpoření, celkem to šlo hladce, že to bude do dvou až třech dnů. Co mě ale zarazilo je, že ještě než stihlo přijít do emailu potvrzení žádosti, tak mSpoření totálně zmizelo z internetového bankovnictví beze stopy. Poslední co mám, je měsíční výpis z minulého měsíce.

Jo a to emailové potvrzení je taky bezva, identifikované je tam kde co, ale číslo rušeného účtu ne. Tak doufám, že zrušili ten správný. Taková dřív bývala mBank jednoduchá a přehledná banka.
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 16. 9. 2016 10:17

To zedna: já bych chtěl dělat v mbance takovyhodle ředitele. Na každý poradě bych provětral prezentaci z roku 2008....

Několik dní mě uhání telemarketingové oddělení.... Mbank vymyslela další způsob dojení kliošů. Jmenuje se to mDárek a je to pojištění denní dávky při pobytu v nemocnici. Mají "čekací dobu" 3 měsíce. V IB je k tomu odkaz na leták, kde je plno keců, ale nejsou zde uvedené ceny. Nikde nejsou ke stažení pojistné podmínky. Uzavírá se telefonicky. Pojistku dodává AXA. Vydržel jsem 30 minut viset na lince abych zjistil ceny, řekli mi jen varianty platinum/gold/silver. Krytí je 1000/700/500. Ceny 428/299/214 korun měsíčně.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 16. 9. 2016 12:50

Tak mKukačky dnes vytočily i manželku...když zaváděli poplatek za kartu, tak dali možnost ji zablokovat, aby se neplatilo a dnes ji poslali výpis s poplatečkem, tak tam volá, žádá o trvalé zrušení (musí poslat poštou) a prej zaplatí ještě i další měsíc než se to vypoví.....a už sem jí tolikrát říkal, že si má těch pár převodů nastavit v jiné bance_to ne, že na co (lenost+síla zvyku) tak teď už to pude fofrem :lol: bravo mGarážovko :tleskani
xkanourek
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 16. 9. 2016 14:07

Mně zase emailem nechodí výpisy ke kreditní kartě mBank. Každý měsíc reklamuji, pak ho pošlou, teď neposlali ani po reklamaci. :-(
07Petr
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka