mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 9. 2016 16:47

Doufám, že mi také automaticky nepošlou nějaké takové potvrzení o splacení mKreditky za 200 Kč při výpovědi mKreditky?
Naposledy upravil osobne2 dne 26. 9. 2016 16:54, celkově upraveno 1
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 26. 9. 2016 16:49

osobne: Pošlou. Polské ústředí dalo jasný rozkaz: nahrabat co nejvíc na poplatcích.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod xkanourek 26. 9. 2016 17:27

Tak v IB žumpy už je také možné opravdu vše...měnil jsem minulý týden výši automatické splátky u bloknuté visa kreditky (abych nedostal taky poplateček) a dnes je tam zpátky 100%...tak a koukám u manželky to samo...TVL kolikrát mě ještě zkásnou než zpracujou papírovou výpověď :/
xkanourek
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 26. 9. 2016 20:37

Nevíte v čem by mohl být zádrhel - u kreditky mbank World mi nejde platit v CK ani v Incard. U kreditky eshop stejné banky to jde. Nějaká novinka (změna)? Dosud jsem neměla problém.
Počet transakcí i limity bych měla mít OK.

A ještě - přemýšlím o zrušení nějakých (možná všech, možná si nechám zlatou kartu) produktů. Jak to udělat, aby mi nedávali zpoplatněné potvrzení (o kterém teď dost lidí píše)? Asi na kiosku?
elinor
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 26. 9. 2016 23:24

osobne2 píše:Doufám, že mi také automaticky nepošlou nějaké takové potvrzení o splacení mKreditky za 200 Kč při výpovědi mKreditky?

Zrejme ano, ja mel za to ze to byla chyba na moji strane ale jak je patrny zdejsi potvrzuji tento pripad.
Podobnej postup bude zrejme u kreditek, konkorentku, kterej jsem zamejslel zda ho zridit ano / ne jelikoz ho mam jinde s vyssim urokem 22%. Jenze potom co ctu jak mBank ma krasny podminky, zacina me prechazet chut...

Pokud mBank žádosti klienta vyhoví, klienta o tom vhodným způsobem informuje.
2.1.5. mBank je oprávněna kdykoliv navrhnout klientovi zvýšení úvěrového limitu z povoleného přečerpání. Nevyjádří-li klient s takovou změnou
nesouhlas ve stanovené lhůtě, má se za to, že s návrhem souhlasí a mBank je oprávněna úvěrový limit zvýšit v souladu s návrhem.

Tohle je mozny ze mBank muze klidne lidem navysit jen tak ze srandy kontak? :shock: Vim ze uz nejaka takova kauza nekde probehla. Jde me voto, ze tam treba clovek zridi si 5000-10 000czk, jenze potom mu budou uctovat poplatek treba najednou z 30 000. Respektive kdyby nekdo kartu zneuzil a ucet byl vycerpan vic. Nemluve o cloveku co by mu banka prala a vyrobila tam rovnou 100 000 :-!
Vzdy to teda bylo jinde, ze me nabidly castku a me proste nezajmala a zustalo to pase a musel bych ji to potvrdit. Nakonec toto by snad mohlo bejt riziko i pro ne, daj tam nekomu 100 tacu, ten bude v zahranici, rekne ze uz jsem nepojede a cely to hezky vybere at se banka potento :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 9. 2016 11:25

elinor píše:A ještě - přemýšlím o zrušení nějakých (možná všech, možná si nechám zlatou kartu) produktů. Jak to udělat, aby mi nedávali zpoplatněné potvrzení (o kterém teď dost lidí píše)? Asi na kiosku?

Zrejme staci pred tim zrusenim vynulovat ucty (mKonto). Nekde (asi na mForu) jsem cetl, ze dany poplatek nebudou uctovat do minusu. Pokud tedy nebude dostatecny zustatek pro odecteni poplatku, tak dane potvrzeni neposlou.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 27. 9. 2016 19:39

Zedna1: zajmavy, to by takto slo ale kdyby i tak prislo tak casem muze prijit vyuctovani dluhu z 200kc na 20 000 :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 28. 9. 2016 00:21

Pro pořádek: http://www.mbank.cz/blog/post,729,zmena ... ktech.html … ale zajímá to ještě někoho?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 28. 9. 2016 14:15

eMax a další věci se dají v pohodě zrušit přes internet. Je to v sekci Supermarket --> Služby --> Žádost o vypovězení nebo zrušení produktu. Výpovědní doba je 30 dní.

chci se zeptat, zda jde přes IB vypovědět kreditka? Teď jsem to ťukal a v posledním kroku to chtělo vybrat, zda podat výpověď buď na finančním centru / kiosku a nebo korespondenčně.
Vybral jsem korespondenčně a myslel si že je to jako přes IB, vzápětí mi přišel mail s pdf na výpověď a samozřejmě úředně ověřit podpis. Máte někdo zkušenost se zrušením kreditky přes IB. Běžný účet v mBank si zatím něchám, všechno neruším. Díky moc

-- 28. 9. 2016 15:10 --

eMax a další věci se dají v pohodě zrušit přes internet. Je to v sekci Supermarket --> Služby --> Žádost o vypovězení nebo zrušení produktu. Výpovědní doba je 30 dní.

chci se zeptat, zda jde přes IB vypovědět kreditka? Teď jsem to ťukal a v posledním kroku to chtělo vybrat, zda podat výpověď buď na finančním centru / kiosku a nebo korespondenčně.
Vybral jsem korespondenčně a myslel si že je to jako přes IB, vzápětí mi přišel mail s pdf na výpověď a samozřejmě úředně ověřit podpis. Máte někdo zkušenost se zrušením kreditky přes IB. Běžný účet v mBank si zatím něchám, všechno neruším. Díky moc
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 28. 9. 2016 15:35

Je s podivem jak jsou někteří jedinci schopni přenášet své pochybení přenášet na banku. Mě mBank nikdy žádné neoprávněné poplatky nezaúčtovala.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 28. 9. 2016 16:23

To, že se mi něco nestalo ještě neznamená, že se to nestalo někomu jinému.
Jinak souhlasím, že lidi podmínky nečtou a pak se diví :)
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 9. 2016 18:48

Mrusnok píše:Je s podivem jak jsou někteří jedinci schopni přenášet své pochybení přenášet na banku. Mě mBank nikdy žádné neoprávněné poplatky nezaúčtovala.

A pracovníci banky nějaké poplatky někdy platili?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mrusnok 28. 9. 2016 19:00

Sazebník je (byl) pro všechny stejný.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 9. 2016 01:43

Mrusnok: ano je to urcity pochybeni, cloveka vola co nekde sedi a nezna presne detailne cenik, neuvazuje ihned aha tam bude poplatek urcite za to a to. Jenze potom se nediv, ze se i dost lidi boji skoro banku pouzivat, treba takovej dotaz na zustatek v ATM, to muze prijit na x penez pokud budeme uvazovat timto stylem. Ja se treba do nedavna tohle hrozne bal, az jsem zjistil ze jista karta to ma zadarmo a ze fakt muzu to zkusit :)
Stejne jako se bojim menit pin, jelikoz menit pin muze znamenat tez poplatek.
Proste ne kazdej ma x casu jen v danym tematu lezet, banker mu to samozrejme nerekne.

Potom se nemuzu divit u kamose ze uvazuje stylem, hele ja radsi zaplatim 49kc (platil za vedeni uctu do ted 129kc) mesicne za kreditku v Monete, nez jit jinde do jinej banky, stejne to tam lepsi neni a pokud neco je tak stejne to zdrazej (vyberou jinak z tebe). Proto to vezme, da 49 (to je za kartu v poho kdyz je to levnejsi) aby mel kreditku, pak zaplati v zahranici jeste kartou/vybere a kurz je mu nekde.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan23 29. 9. 2016 08:27

Ahoj,
Me ted mBank zauctovala 2x 29kc za karty bez pohybu. Mam ucet, kde jsou 2 majitele (ne majitel a disponent). Nauctovane to bylo v 1/2 mesice.
Chci se zeptat jestli plneni musi byt splneno za kalendarni mesic nebo jinak. Jestli staci zaplatit jen 1500. Předpokládám, ze mame plnit limity vzdy 2x protoze dva majitele..
jan23
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka