mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 12. 2016 12:35

Jen noví (nebo 12M odmlka - neofiko, jpp), ale jde využít člena rodiny.
:-) :love: 8-P PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
_________ Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát
_________ (1st smajlící EVER v podpisu !! Co wopičácíí ?)
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 8. 12. 2016 20:03

Franklin píše:Manažeři mBank to mají složité: na jednu stranu by rádi získali svůj roční bonus za to, že přivedli nové ovečky, na druhou stranu mBank je neoblíbená, s odpudivým internetovým bankovnictvím, 10× za rok se mění sazebník a zavádí poplatky. Co s tím?

No přeci neustále uplácet nové ovečky vstupními bonusy. 8-D :mrgreen:

Vzdyt v tom spamu je tvrzeno, ze je z nejlepe hodnocenych bank :-))

Btw tahle skupina (epojisteni tarifomat) prodava mBanku uz dlouho, proste berou provizi za neprimy prodej...

Co by tomu rekl majitel mbank, jak je to prodavano : nemusite to pouzivat jen si to hlavne zridte my dostanemem 3000,- za dusicku a klidne si to vypovezte...
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod martiina.m 8. 12. 2016 22:10

mBank je opravdová žumpa; nerada to říkám, ale je to tak. Nenabízí nic, co by se jinde dalo získat snadněji, v lepší kvalitě, s lepším přístupem, beze lží a mlžení. Nevím, co klienti v této žumpě ještě hledají...
martiina.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod .357 8. 12. 2016 23:08

Já jsem zatím nenašel lepší mobilní aplikaci ani dokonalejší nastavení platebních karet...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 9. 12. 2016 01:11

A taky posilaji platby v 8 hodin zdarma jeste v den d, na rozdil od raiffesen, fio, unicredit, equabank a ja nevim koho dalsiho
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 9. 12. 2016 02:22

vpe píše:Co by tomu rekl majitel mbank, jak je to prodavano : nemusite to pouzivat jen si to hlavne zridte my dostanemem 3000,- za dusicku a klidne si to vypovezte...

To by měl majitel nadávat jen sám sobě, protože přesně totéž se na začátku dělo s mKiosky, takže by ho to nemělo překvapid.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 12. 2016 02:31

Jakoze ti na kiosku dali litr za to, kdyz podepises? :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 9. 12. 2016 02:38

To ne, ale tvrdili klientům, že aby byl účet zadarmo/aktivovaný, musí vytvořit platbu nad 2500 nebo něco takového – zkrátka aby se splnila podmínka aktivního účtu, podle které dostanou provizi.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 12. 2016 14:19

martiina.m píše:mBank je opravdová žumpa; nerada to říkám, ale je to tak. Nenabízí nic, co by se jinde dalo získat snadněji, v lepší kvalitě, s lepším přístupem, beze lží a mlžení. Nevím, co klienti v této žumpě ještě hledají...
Hledají tam možná to co se jinde nedá získat v horší kvalitě, např. zpoplatněné převody mezi vlastními účty, hnusné a nepřehledné IB, velmi často se měnící obchodní podmínky a sazebník a mnoho dalšího.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod avathar 9. 12. 2016 15:34

Slo by to na dětský účty?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slawall 12. 12. 2016 10:41

.357 píše:Já jsem zatím nenašel lepší mobilní aplikaci ani dokonalejší nastavení platebních karet...

Equa ma mnohme lepsi aplikaci..aspon na Androidu teda..da se prihlasovat i otiskem, coz u mbank, ani Airbank nejde...
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 12. 12. 2016 13:42

Takze kdyz chci vybrat, staci ustrihnout ti prst?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod .357 12. 12. 2016 15:24

Jasně že je to otázka vkusu, ale zrovna tu aplikaci od EquaBank považuju za dost hnusnou...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2016 13:50

Slawall píše:
.357 píše:Já jsem zatím nenašel lepší mobilní aplikaci ani dokonalejší nastavení platebních karet...

Equa ma mnohme lepsi aplikaci..aspon na Androidu teda..da se prihlasovat i otiskem, coz u mbank, ani Airbank nejde...

Zrovna otisk prstu, který nechávám všude možně, mi jako dokonalé zabezpečení nepřijde.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 12. 2016 14:12

Použití otisku prstu je vždy volitelná funkce, není povinnost ji využívat. Aplikace Equa bank je ovšem primitivní - je to pouze hodně omezené rozhraní k internetovému bankovnictví, do něhož se přihlašuje těmi samými údaji (!) a vyžaduje potvrzení SMS kódy (tedy zpravidla doručenými na to samé zařízení, pokud jde o telefon se SIM kartou) - tedy aplikace poskytována jen proto, aby banka taky něco měla - tedy jen demo, ostatně jako celá banka...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka