mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MildaX 8. 1. 2017 12:08

Franklin: Co ti v mBank vlastně provedli?
MildaX
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 8. 1. 2017 12:33

To vyhazování peněz za nový systém není nic nového, taková Rb vyhodila mnohem víc a ani to nebyla schopná nasadit. Občas si holt někdo rád pohraje nebo v tom má nějaké vedlejší zájmy.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 1. 2017 14:40

Franklin píše:Tohle jsem nikdy nepochopil: mBank investovala ¾ miliardy do nového IB a bankovního systému, přitom to neumí nic zvláštního a nenabízí to žádné pokročilé funkce.
Já bych tam jednu možná ne až tak pokročilou funkci kterou nenajdeš v asi žádné jiné bance viděl. Je ní docela dobrá schopnost odpuzovat lidí od této banky nebo stávající klienty k nepoužívání ji a toho jejích hnusného IB.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 8. 1. 2017 16:56

Napadá mě kontextové vyhledáváni transakce. To moc bank v IB nenabízí, jestli vůbec nějaká..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2017 05:49

FIO něco takového má, ale nikdy jsem to pořádně nevyužíval, tak nevím, jak moc dobře to funguje.

Ale jinak mi přijde nové IB od mBank spíše jako takový tunel, jak si matka (polská mBank) může vytáhnout peníze se svých dcer. Něco podobného (tedy outsourcing různých služeb dělají i jiné zahraniční společnosti)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 1. 2017 06:43

Já mám silný pocit, že současný sazebník mBank je tak příšerný mimo jiné proto, aby se mBank finančně zahojila. Takže kromě toho, že nové IB je nepříjemné na používání, jsou klienti trestáni ještě podruhé tím, že jsou zatěžováni nepřehledným a nesmyslným sazebníkem. Někdo namítne, že se s tím dá žít. OK, ale u konkurence se mi žije výrazně líp. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 9. 1. 2017 08:17

Jakou banku a jak dlouho používáš jako hlavní?

Vyhledávání je ok, stejně jako adresář a kategorizace. U Fia nemám jak ověřit, mám tam jen připsané horentní úroky a výběry z bankomatu. A ty to najde, ovšem jestli hledám dobře, tak ne hned kontextově. Kdyžtak dejte vědět kdo tyhle věci umí.Rád bych utekl.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 1. 2017 08:30

Air Bank 5 let.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2017 08:37

Tak jsem zrovna potřeboval najít jednu platbu ve Fio to vyhledávání mi skvěle zafungovalo.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod soundman73 9. 1. 2017 11:34

Asi to nepatří úplně do tohoto tématu, ale platím zdravotní pojistné OZP eshop kartou a v lednu se mi nedaří zaplatit ani jinou kartou. Možná to má souvislost se změnami účtů k čnb.

Máte někdo podobnou zkušenost?
soundman73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1jorgos 9. 1. 2017 12:36

to soundman73
5.1. jsem na VITAKARTA ONLINE normalne zaplatil life kreditkou
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mrusnok 10. 1. 2017 15:57

Ahoj. Nevíte někdo kdy chodí potvrzení o zaplacených úrocích z mHypotéky?
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mammooth 10. 1. 2017 17:01

Mrusnok: minulý rok mi přišlo koncem ledna. A protože jsem ho v březnu nemoh najít, tak mi ho bez problémů poslali znova. Dokonce zadarmo. Ale možná to bylo tím, že jsem trval na tom, že mi do té doby prostě nepřišlo. :-)
Mammooth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mrusnok 10. 1. 2017 17:16

Díky. A chodí to na e-mail ?
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mammooth 10. 1. 2017 19:15

Ano, chodi na e-mail.
Mammooth
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka