mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mrusnok 9. 3. 2017 17:37

No vzhledem k tomu, že (již) nějakou dobu dojič nejsem, tak jsem si spočítal, že by u mě (zákonné) úroky z prodlení za těch 8 dnů činili cca 11 haléřů a o to se vskutku soudit nebudu. :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 17:42

Já jsem nakonec zadal reklamaci a o vyplacení úroku z prodlení v ní požádal. Samozřejmě kdyby mBank s klienty normálně komunikovala a kdyby na mNázoru nepracovali nasertivní zaměstnanci, lecos by se dalo odpustit.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 9. 3. 2017 17:51

venousekh píše:Možná ano .... každopádně ČNB to šetřit začala, což mě udivilo

Tak ono asi je co šetřit ... datum uskutečnění i zaúčtování transakce je 9.3.2017, podle mě měla být transakce zaúčtována k 28.2.2017, aby mBank splnila své vlastní podmínky připisování bonusu ... Tedy pakliže nejde o bonus za únor :-D 8-P . Každopádně sám jsem podal jen reklamaci, na kterou zatím nikdo neodpověděl a asi neodpoví, podnět ČNB jsem si sice připravil, ale neodeslal, páč jsem si uvědomil, že s mÚstavem už dále nemá smysl ztrácet čas a nervy :-)
Alfréd z hor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 3. 2017 18:06

Mohli o problému otevřeně komunikovat, místo toho, aby mlžili nebo byli v odpovědích na dotazy arogantní. Když už jim nefunguje technika, mohli by zaměstnat jednoho člověka schopného se adekvátně vyjádřit. Víc by jich potřeba nebylo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 18:32

Já jim tu nefukční techniku nevěřím ani náhodou. Pravděpodobně je to lež nebo velmi chabá výmluva. Jde o to, že až do konce ledna mBank vyplácela bonusy pomocí staršího systému a kvůli své vlastní neschopnosti si tím sama sobě způsobovala újmu. mBank klidně mohla tento starší systém použít i v únoru. Pod pojmem "technická chyba" si spíš musíme představit to, že přišel příkaz z nejvyšších míst, že se musí nový systém nasadit za každou cenu. A toto se nestihlo včas.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 3. 2017 18:43

Uvidíme, co se implementací nového systému pokazí. Určitě se nějaký problém v kompatibilitě projeví. Vyřadí to nějaký jiný systém, nebo aspoň něco začne mluvit polsky. Nechce se mi věřit, že by všechno proběhlo tak hladce, jen s více než týdenním zpožděním.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 9. 3. 2017 19:14

No ono to zpozdeni bylo trochu delsi: od zari 2016 ;-)

Tehdy oznamili zmenu podminek vyplaceni bonusu, ale zadna zmena az doted nenastala.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 9. 3. 2017 19:32

Já jim ty technické problémy teda věřím. Pokud tím měli na mysli to, že jejich systém neuměl vyloučit určité transakce a museli ty bonusy počítat brigádníci.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 9. 3. 2017 19:32

Má to smysl ještě držet, nebo je to na zrušení?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 19:37

Já to ruším v dubnu, poté co mi dorazí bonus na mSpoření z březnových plateb.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 9. 3. 2017 19:41

Chcete snad říci, že jste obdrželi bonus za lednové platby cestovní kanceláři? Já jsem teda neobdržel nic.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 19:48

CK je passé, mBank teď vyplácí bonusy přesně podle zveřejněných podmínek:
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... a-Plus.pdf
Naposledy upravil Franklin dne 9. 3. 2017 20:02, celkově upraveno 1
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod venousekh 9. 3. 2017 19:50

Já díky aféře "Bonus" převedl vše do AirBank a Creditas ... to se jim vyplatilo to handrkování o 180 korun
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 19740218 9. 3. 2017 19:57

barnyss píše:Chcete snad říci, že jste obdrželi bonus za lednové platby cestovní kanceláři? Já jsem teda neobdržel nic.

Ja take neobdrzel bonus, zato mam v IB zpravu, ze jsem bonus 500 Kc obdrzel. :D
19740218
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .357 9. 3. 2017 19:57

Já neměl jen CK, takže jsem dostal dvacku :-)
.357
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka