mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod venousekh 9. 3. 2017 20:04

Já obdržel bonus 180 korun mínus 20 korun ---- > poštovní známka podání podnětu ČNB .....
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 3. 2017 21:25

Podnět k ČNB jde poslat i přes web.ale netuším jestli se tam někdo tím zabývá. Byla tam kdysi jedna paní od Z a ta řekla že bude pokutovat jednu pojišťovnu za 5 mega. pak ji tam naposilalo stovky, tisíce lidí podněty a nepřišla žádná odpoved. pak jsem četl že paní odešla. Zamrazilova se jmenovala.
Teď koukám že ochranu spotřebitele tam má na starosti malá Tolmanova.
Vám už ČNB naky podnět rozhodla, s velkou sankcí bance ?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod 54321 9. 3. 2017 21:36

Kdybys mel datovou schranku, tak nemusis platit postovni znamky.
54321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 10. 3. 2017 00:34

"Pomahač a chránič" krade uživatelské účty jiným lidem. Pěkný to charakter pracuje ve státních službách.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod 54321 10. 3. 2017 05:46

Pod svicnem byva tma nejvetsi.

Ty ucty dostava urcite darem od predchozich uzivatelu. Muzes je zkusit kontaktovat a zeptat se jich. ;-)
54321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 10. 3. 2017 07:18

To už nejsou kapříci ale potěr.... :'( Platby na CK opravdu bez odměny. Může někdo potvrdit, že i platby na ČP jsou bez odměny ? V podmínkách mají "platby prostřednictvím České posty". :lol:
Bond2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kajer 10. 3. 2017 08:44

Takze pripsani probehlo u vsech ke stejnemu datu? (i v minulosti?) tzn. ze ne prubezne (po indiv. spocitani) jak mi bylo info linkou receno?
... ale jako jinak pro mne OK a z meho subjektivniho pohledu je bezpoplatkova , ale chapu, ze kdo kdo ma jine platebni potreby/zvyky/pozadavky odesel jinam, - sam mam dalsich asi pet uctu v zaloze.
... a pet poslednich "bonusu" mi kompenzuje me vyhrady k jejich casto nelogickym krokum...
Obrázek
kajer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikrob1 10. 3. 2017 13:44

Ta komunikace banky na mNázor je otřesná. Už jen to používání smajlíků. Řekl jim to už někdo? Ale chápu, že to je asi jen vrcholek té žumpy uvnitř...
mikrob1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 3. 2017 08:49

Za jak dlouho po výpovědi BÚ (poslední účet v mBank) na FC nebo kiosku zruší banka přístup do IB?

Pracovník na FC nám tvrdil, že obratem, co propíše údaje do systému, nejpozději druhý den a těsně před zrušením přístupu do IB dojde SMS. BÚ jsme rušili 7. 3., doposud je přístupný přes IB a žádná SMS z banky nedošla.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 3. 2017 09:21

Nevím to, ale není náhodou kromě zrušení BÚ třeba nechat samostatně zrušit i IB pokud ho nechceš mít funkční na věčné časy až do doby než mBank zkrachuje?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 3. 2017 10:15

Připomněl jsi mně, že to tak v ČSOB a PS skutečně funguje, tedy zrušením posledního účtu se nezruší automaticky IB.

Pracovník FC se dušoval, že se obratem nejprve zruší IB a po měsíci účet.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 12. 3. 2017 10:16

4 kajer

Mám připisováno ve stejných termínech, individuální počítání je nesmysl, to by nebyly chyby v podobě připisování bonusů z ČP ... prostě nějaký indický programátor výpočet bonusu naprogramoval, v únoru byl dán pokyn upravit, leč onen programátor nestíhal, bo musel prioritně programovat k funkčnosti celé dva vkladomaty a nově najatý brigádník ze senegalu musel nejdříve zjistit, na jakém principu funguje vratkokreditka 8-P ... No a tak nějak funguje celá mB :shock:
Alfréd z hor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 3. 2017 11:40

MirekM. píše:Pracovník FC se dušoval, že se obratem nejprve zruší IB a po měsíci účet.
A nemělo by to být spíše opačně, že se nejprve zruší účet a až pak IB? Takto by mi to připadalo mnohem logičtější. Jinak já bych příliš nespoléhal na pracovníky FC a vše si předem pozjišťoval co a jak se má provést a s tím bych pak šel rušit aktivity v této hulvátBance.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod .357 12. 3. 2017 12:07

Když manželka rušila účet, tak měla přístup do IB až do posledního dne výpovědní lhůty, což mi připadá logické...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 12. 3. 2017 13:48

U me byl zrusen pristup do IB a po mesici zrusen ucet...
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka