mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zc 18. 4. 2017 16:22

SIPO nestrhli asi nikomu, podle mlinky to bude strženo v pátek 21.4.
zc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wanted Joker 19. 4. 2017 11:04

Zdravím, byly někomu vyplaceny bonusy za březen z kreditek? :)
Wanted Joker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 19. 4. 2017 11:28

Ano, včera mi byl bonus vyplacen, samozřejmě již pouze za poctivé transakce. :-)
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 19. 4. 2017 16:09

Vazeny kliente, platba SIPO bude z vaseho uctu inkasovana dne 21.4.2017. Za pripadne komplikace se vam omlouvame, tym mBank
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 19. 4. 2017 17:40

Úspěšně jsem přetáhl km od Zuno do mBank 5 dní před deadline. Vyřízení trvalo 2 dny. Kartu ještě nemám, kačeny ano. Ve smlouvě mají doplaceni a uzavření původní karty do 2 měsíců. V IB je skutečně vidět 0 úrok. Asi je nutné splácet min. splátku 3%, ještě musím ověřit.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fousatý vtip 19. 4. 2017 18:15

AHoj lidi,
dá se pořídit kreditka od mBank, aniž bych si u ní otevíral účet?
Fousatý vtip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 19. 4. 2017 18:25

mBank vyžaduje, abys měl mKonto.

Ovšem zajímavá situace nastane, pokud se následně pokusíš mKonto zrušit. Před odesláním výpovědi obdržíš tuto informaci:

Berte prosím na vědomí, že pokud vypovídáte běžný účet mKonto a jste zároveň vlastníkem hotovostního/hypotečního úvěru či kreditního produktu od mBank, budou Vám tyto produkty provázány s novým speciálním účtem pro splácení. V důsledku této změny již nebudete mít možnost spravovat tento produkt ve Vašem Internetovém bankovnictví jako doposud. Pro přehled splácení, výpisy z účtu, předčasné splátky či jiné služby bude nutné kontaktovat mLinku.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fousatý vtip 20. 4. 2017 18:11

Aha, tak díky.
Fousatý vtip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jujec 24. 4. 2017 07:10

Tak jsem dnes vyzkoušel vkladomat mBanky - a už ho asi nikdy nepoužiju. Pravidelně používám vkladomaty jiných bank (Aibank, Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB) a tento stroj mBanky (tedy zřejmě Euronetu) byl bezesporu nejhorší - vše bylo šíleně pomalé a místo jednoho vkladu jsem peníze musel vložit 3x, protože mi to vždy vrátilo bankovky jako nepoužitelné, tak jsem ten zbytek dal znovu, z nich se část vrátila a napotřetí mi bankomat vzal i ten zbytek.
No a až pak jsem si přečetl na webu, že vklad bude zaúčtovaný vlastně až zítra (resp. dnes večer, tzn. peníze mohu poslat "jinam" až zítra), tzn. příště to dám radši do ČS nebo Airbank a budu je mít v cílové bance hned ten samý den (a od května to bude platit i pro ČSOB).
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 24. 4. 2017 07:34

Stejně debilní systém jako RB? Tak to snad jsou opět vyhozené peníze (nejdříve IB....)
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 24. 4. 2017 09:02

Slib splněn.

Úžasné je i rozmístnění vkladomatů. Ne že by pro Prahu byly dva moc, ale na velikost Prahy jsou dost u sebe. V Plzni pro jistotu ještě blíže k sobě.
Ostrava je díra, Jihočeský a Zlínský kraj neznáme.
V Brně jsou mimo hlavní proud lidí.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 4. 2017 09:50

Zlín je jasný - protože v něm sídlí bývalý mRadní a kritik mBank. :-D

Osobně používám ve Zlíně vkladomaty Airbank, které mně na rozdíl od vkladomatu UCB nikdy žádné bankovky nevyhodily.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 24. 4. 2017 10:47

Jsou dva druhy vkladomatů. Buď jsou vkládané a vybírané peníze zcela oddělené, při výběru z bankomatu klient vždy dostane bankovky připravené bankou. To se mi líbí.

mBank se bohužel vydala opačnou cestou a zvolila přístroj, který při výběru recykluje bankovky předtím vložené jinými klienty.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 24. 4. 2017 11:03

Mně se líbí, pokud dostanu bankovky nové v číslech pěkně zasebou.
U recyklovaných by snad neměl nastat problém s pravostí ???
Alespoň nemusí bankomat tak často doplňovat.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 24. 4. 2017 15:58

Připomínám všem klientům mBank, že k 1.6.2017 se mění Obchodní podmínky, a díky tomu je možné podat výpověď kreditky nebo účtu s okamžitou účinností. Je potřeba se přihlásit přes následující odkaz a zvolit, jestli půjde o standardní výpověď (30 dnů) anebo okamžitou výpověď.

https://form.mbank.cz/forms/termination/logowanie.html

V mém případě došlo ke zrušení všech kreditek i účtů do druhého dne, což je fajn. 8-)
Franklin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka