mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 10. 2018 22:56

tomasvlasak píše:V předchozích akciích bylo minimálně jednou i výslovně psáno, že uživatel může získat odměnu za běžný osobní účet a druhou odměnu za podnikatelský účet (nesměl se doporučit sám, ale dvě odměny pro nového klienta ano) - to tam je nyní taky, ale moc tedy nevím, jak si vyložit podmínku 2) g) v situaci, kdy mám osobní účet a chtěl bych s odměnou založit podnikatelský

spíše se klaním k názoru, že na odměnu nárok není nebo něco přehlížím/špatně chápu a můžu dostat odměnu pro nového klienta na podnikatelském účtu, ikdyž mám osobní účet?
Ta podmínka 2) g) je dost špatně formulovaná a vlastně odporuje podmníce f) hned nad ní. Podle mě by tam mělo bejt uvedeno to co je uvedeno v podmínkách odměny 1200Kč
V žádosti uvedou do pole „Číslo mobilního telefonu“ jedinečné číslo mobilního telefonu,
které nemá v systému mBank zaregistrováno již existující klient mBank. Přičemž toto
ustanovení se nebude aplikovat v případě, že klient žádající o mKonto má již v mBank
mKonto Business nebo klient žádající o mKonto Business má již v mBank mKonto

A nebo je to myšleno tak, že se musí oba účty založit v jedné žádosti ale tahle volba je možná jen při zakládání podnikatelského účtu. :hm
300Kč a objednání karty zdarma při založení Revolut
---------------------------------------------------------------------
50 GBP na obchodní účet Revolut
-----------------
Více info SZ.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2018 23:13

to tel. číslo když právě doporučuješ sám sebe tak nemusí být jedinečné - které ještě nikdo v mbank neregistroval - pokud žádám o businness konto a mám již mkonto
někde dole to je i napsaný příkladně jak se vyplácí bonus.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 10. 2018 23:25

ale sám sebe doporučit nemůžeš viz bod
i) Pro vyloučení pochybností se má za to, že Účastník, který neměl a ani nemá zřízený účet „mKonto“/
„mKonto Business“, si ho nemůže zřídit na základě svého doporučení
-----------------
Více info SZ.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 23. 10. 2018 15:14

Doporučil mě k založení mKonta člověk, který má ale s manželkou každý své mKonto(samostané účty s jinými čísly účtů), ale se stejným telefoním číslem pro oba účty u mBank. Dostane z těch obou vůbec někdo ten bonus za doporučení 600 Kč ? (když jsou na jedno tlf. číslo dva se dvěma samostatnými mKonty)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 23. 10. 2018 15:43

Stačí přečíst podmínky
V případě, že je identifikační znak pro tuto Akci (mobilní telefon
Účastníka u Pořadatele) registrován u více osobních účtu „mKonto“ nebo „mKonto Business“, získává nárok na
odměnu právě ten Účastník, který se v mBank registroval dříve.
-----------------
Více info SZ.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 23. 10. 2018 19:41

Pripluli uz nekomu kaprici za zari? 500 nebo 200 kapriku?
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 10. 2018 20:57

Vyčkej času...
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 25. 10. 2018 16:08

Kaprici pripluli... 200, coz se ocekavalo.
Kittyhawk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 10. 2018 19:08

Potvrzuji, připlulo 200 Kč.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 25. 10. 2018 19:35

Hm, nezapočítalo mi to jedno dobití Revolutky přes Curve z 23.9., ač je tam, že to je platba na internetu. To samé z 16.9. to započítalo. Má to někdo podobně?
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 25. 10. 2018 20:15

Přesně tak, za dobití Revolutky mKreditkou e-shop a mKreditkou Plus prostřednictvím CRV mi nebyl přiznán bonus, ačkoli je to ve výpisu vedeno jako internetová platba.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 10. 2018 20:55

To je na reklamaci. Já tedy budu příští měsíc bez bonusu. :-(
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 25. 10. 2018 21:02

A dali někomu bonus za normální platby pomocí Curve (případně internetové v cizí měně) po 20.9.?
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 26. 10. 2018 07:05

Ajajaj takze konec hry od 20.9.? Ja zadnou transakci po 20.9. do konce zari nemam. :hm
tomaslany
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 26. 10. 2018 07:10

Mně za normální platby pomocí Curve bonus dali. Dobití Revolutu přímo už nedává bonus nějaký měsíc, takže je možné, že zařízli dobití Revolutu i přes Curvu.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka