mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 12. 2019 15:11

A několik stran zpět je povrzen opak. Což jen potvrzuje že v mBank jedna ruka neví co dělá ta druhá.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 2. 12. 2019 15:16

Asi proto se toho Commerzbank chce bavit.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 12. 2019 15:17

Zedno, čti podmínky:
https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... ad2019.pdf

Akce jsou zařazeni Účastníci, kteří splní následující podmínky:
• Nemají zřízený účet mKonto, mKonto #navlastnítriko či mKonto Business ke dni 25. 11. 2019 včetně.

.. nic jiného

A jinak žádná pozvánka není, stačí telefonní číslo dle
https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... ad2019.pdf

Zájemce podal úplnou žádost o zřízení účtu „mKonto“, „mKonto #navlastnítriko“ nebo „mKonto Business“ prostřednictvím systému mBank na internetu, v mobilní aplikaci mBank nebo obchodním místě mBank a pro potvrzení, že tak činí na základě doporučení, zadal do pole „PROMO akce“ unikátní identifikační znak daného Účastníka; tímto unikátním identifikačním znakem je číslo mobilního telefonu Účastníka evidované pro potřeby komunikace u Pořadatele ve formátu 00420xxxxxxxxx. Právě uvedení tohoto čísla se považuje za potvrzení doporučení Účastníka; na případné pozdější reklamace či sdělení

Takže, kdyby chtěl to ten tajný :-D „PROMO akce“ unikátní identifikační znak daného Účastníka, tak SZ.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 12. 2019 15:48

@čulibrk:
Zapomněl jsi na podstatný rozdíl oproti jiným akcím mBank tohoto typu z minulosti. A sice, že nyní (zcela nově, v pravidlech to přibylo) doporučení mohou s nárokem na odměnu udělit POUZE ti, kterým mBank zaslala email o tom, že tak mohou učinit, neboli byli bankou k akci pozváni (a to v podmínkách je, že pouze oslovení klienti, rozebíralo se to tu pár dní zpět). Tedy nestačí jen tak uvést promo kód = mobil nějakého stávajícího majitele mKonta, ale dotyčný majitel musel být na akci pozvaný emailem z banky. Tím možná mnozí zde myslí tu pozvánku v podobě emailu od banky, kterým jim banka udělování tří doporučení posvětila a mohou je nabízet.

Edit: už jsem to našel, nutnost být pozvaný bankou se v tomto vlákně rozebírala od tohoto odkazu dál, i s citacemi z FAQ a PDF pravidel:
viewtopic.php?p=12426449#p12426449
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 12. 2019 16:14

Ovšem týká se to jen doporučujícího, doporučený odměnu dostane tak jako tak. I když doporučující žádný email nedostal protože v podmínkách o tom nemá ani slovo. Takže tam vzniká jen problém pro ty co nabízejí podíl na své části odměny.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 12. 2019 17:08

FAQ mě nezajímá, ukaž mi to v podmínkách akce. Tam to není. Doporučit může kdokoliv, kdo má mKonto.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 12. 2019 18:15

Přesně tak doporučit může kdokoliv s mkontem ovšem je otázka jestli dostane pak odměnu za doporučení. Doporučený jí dostane vždy.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 12. 2019 18:18

Přesně tak, o oslovení není v podmínkách akce zmínka. Tzn. našel jsem na jejich stránkách tuto akci a využil jsem ji. Nenapadlo mě, že když je to takto veřejně přístupné, že se jedná jen o ty, co jim přišel email.
Pokud by to bylo jen pro někoho, tak měli podmínky akce nacpat přímo do emailu dotyčného a nezveřejňovat je. Tak jak to dělá hello bank, která rozešle jen vybraným klientům nabídku třeba teď aktuálně poukazu do kauflandu a nikde to veřejně nedává...

Pro jistotu jsem si stáhl obě PDF, ať se pak s něma můžu hádat.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 2. 12. 2019 18:20

Akce je určena pro všechny stávající klienty Pořadatele, kteří mají v době své účasti na Akci zřízený osobní účet „mKonto“, „mKonto #navlastnítriko“ nebo účet pro podnikatele „mKonto Business“ u mBank, dostali tuto nabídku od mBank, dobrovolně se Akce účastní a dodržují její pravidla a není u nich naplněna žádná z podmínek, jež by jejich účast na Akci vylučovala (dále jen „Účastník“).

Co se týče těch, co si nový účet vytváří, tam nic uvedené není. Ale jelikož to není veřejná akce, tak bych bez uvedení oprávněného stávajícího klienta, který odkaz na akci obdržel, nespoléhal na bonus. Bez něj totiž o akci vlastně "nevíte".
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 12. 2019 18:46

Hmm, moje chyba, to jsem přehlédl. Tak teď už snad jen spoléhat na to, že to nemají nějak dobře zaevidované. Tak snad odměnu vyplatí, alespoň doporučenému.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 12. 2019 19:00

Doporučený v podmínkách nic nemá a nemůže vědět jestli doporučujícímu něco přišlo. Takže logicky vzato by doporučený měl dostat odměnu vždy. Ale mBank někdy dělá věci nelogicky.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 12. 2019 19:37

Samosebou co píšu já i @tmx643 se týká DOPORUČUJÍCÍHO, doporučený pro svou odměnu 1200Kč ani znát pravidla odměny doporučujícího nepotřebuje. A že @čulibrk je slepý a nevidí jasně uvedeno v pravidlech doporučujícího, že musí být mBank osloven (přestože jsem v tom příspěvku uvedl odkaz sem do vlákna, kde už jednou citace pravidel akce s tímto byla), za to já nemohu. Však @tmx643 to zde nejen pro něho z pravidel citoval a zvýraznil už podruhé :). V té části vlákna na které odkazuji v mém příspěvku z dnešního odpoledne (a kde to padlo poprvé před pár dny) jasně je porovnána citace pravidel dřívějších akcí a teď, kdy je jasné, že nyní tam mBank u doporučujícího tu nutnost být jí osloven výslovně přidala a tedy na tom logicky bude i trvat, jinak by to tam teď navíc nedávala.
Zde jde jen o to sdílení části odměny doporučujícího i pro doporučeného (neboli podělení se o část odměny, čímž nový klient získá víc než jen svou odměnu) - na čemž pak vydělají oba.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 12. 2019 22:42

Zedna1 píše:Mam informaci potvrzenou z infolinky, ze klient, ktery jiz v minulosti mel mKonto (a pozdeji hozrusil) jiz neni povazovan za noveho klienta a na tento bonus tedy nema narok.

Měl jsem účet u mBank téměř od začátku. Začátkem roku měnili ceník a zpoplatnili debetku, tak jsem ji bloknul, a pak účet zrušil. Poslední odeslaná 1 Kč měla zprávu ve smyslu: Nemám k b.ú. debetku zdarma, tak je účet na H...o!
V srpnu, po změně ceníku a motivaci (+500) na mezinárodní platby debetkou, jsem si opět b.ú. založil, mám stejné ID a bonus jsem obdržel, ačkoliv jsme byl donedávna klioš.
//Ale pokud účet rušíš často, tak asi nárok mít nebudeš.//
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 12. 2019 11:35

A zakládal jsi se stejným emailem a stejným číslem mobilu, jaký jsi u mBank měl předtím? V podmínkách nejen této, ale i minulých akcí zdůrazňují, že email a mobil "nového klienta" by měl být nový (ne takový to už v databázích banky je).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 12. 2019 11:51

Chlapci, Vy už jste přistoupili na jejich hru a zvláštní jazyk a myšlení. V českém chápání tam nic takového, co tvrdíte, není. :)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka