mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vmartin_ 6. 3. 2020 08:23

Ahoj, za jak dlouho se připisuje odměna za založení účtu? Četl jsem, že bonus přijde po aktivaci bankingu, ale už snad týden nic...mám jim napsat sám? Díky!
vmartin_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrmegac 6. 3. 2020 08:33

Podle mě až do konce května.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 3. 2020 10:01

Jo dle https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... or2020.pdf
"Odměna 1 200 Kč je vyplácena Doporučiteli a Zájemci nejpozději do 31. 5. 2020."
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 6. 3. 2020 11:28

Všechno jim trvá, odměny z prosincové akce které měli přijít do vánoc chodily nakonec až v únoru.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 3. 2020 21:28

Kdyby někdo chtěl doporučit, tak klidně ať napíše SZ.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 12. 3. 2020 09:15

stalo se vam,ze po odeslani te overovaci platby vam platba prisla zpet s poznamkou neexistujici ucet? musi se fakt dodrzet u nich ta kontrolni zprava pro prijemce?nikde jinde to nechteli a tady u mbank sem to prvne zapomel napsat,tak sem hned poslal platbu znovu s tou poznamkou,ale vratili se obe
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 3. 2020 09:29

Nestalo (5 účtů), ale dodržel jsem to, co chtěli.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 3. 2020 18:25

Ano tu zprávu pro příjemce "TÍMTO PODEPISUJI SMLOUVU O MKONTU" (tak nějak to je) musíš přesně dodržet, nahrazuje to podpis smlouvy. To je ale snad patrné z toho textu, že? A že jiné banky to mají jinak fakt není důležité, mBank je originální ve více věcech - třeba povinném předčíslí čísla účtu, které stejně mají všichni stejné (670100) a je tedy také v podstatě nadbytečné.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 12. 3. 2020 19:30

ano patrne z textu to je, ja take hned zasilal opravnou transakci ale vratili se obe s tim,ze jiz neexistujici ucet,ze to tak rychle zrusi a nelze zaslat opravnou transakci sem netusil no.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 17. 3. 2020 09:43

Kapříci z mKreditky plus připluli, včetně Revolutu. Kapříci z mKreditky e-shop ještě ne.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 17. 3. 2020 11:51

Je tu už někdo, komu přišla odměna jak doporučujícímu tak doporučenému z poslední akce? Posledně to chodilo oběma ve stejný den, ale teď to přišlo v mém případě jen doporučenému a doporučující zatím nic.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 3. 2020 12:01

Lenka_2 píše:Kapříci z mKreditky plus připluli, včetně Revolutu. Kapříci z mKreditky e-shop ještě ne.


Jak uděláš obrat 40000 Kč/měsíc, když
Z odměn jsou vyloučeny následující typy transakcí:
- platby prostřednictvím České pošty,
- dobíjení předplacených karet a elektronických peněženek, platby do jiných finančních institucí a na
virtuální účty (transakce s MCC kódem 6012),
- platby provedené u sázkových společností, v kasinech a podobné transakce (transakce s MCC kódem
7995).


Klidně do soukromé zprávy. O:-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 3. 2020 12:03

mne taky, diky

jiank odmeny za doporuceni jeste neprisly
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 3. 2020 21:00

A co takhle úplně normálním placením v obchodech? Tak používám mKreditku plus běžně já :) (zpravidla přes Curve, abych jí nemusel tahat). Ano, není to dostačující na plných 200 Kč měsíčně, tolik útraty nemám, ale vzhledem k těm omezením je to šikovné právě tuto kartu mít na běžné nákupy. Maximum odměn vyčerpám na mých ostatních kreditkách - "nestandardní" operace než běžné platby lze dělat kreditkou ČS (cokoliv, i Revolut/sázkovky), HB (vše mimo Revolut), mBank eShop (typicky Twisto Snapy-všechny faktury domácnosti, stavebko, pojistky...) či RB (sázkovky). Tedy není důvod to dělat i u mBank Plus, na tu zbývají ty běžné platby kartou.

Jinak já mám teď (21h) už v mSpoření odměny za obě mBank kreditky. Teď už od ledna v tom mají systém, všechny tři měsíce jsem měl odměnu 17.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 17. 3. 2020 22:59

To uz od zari 2019 :)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků