mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 4. 2020 11:39

Kvůli čemu se dá dostat na blacklist mBank? Jsem na něm, ale nemám ani ponětí proč. Nikdy jsem neměl kreditku, běžný účet mám asi 10 let, několik spočicích účtů. Nikdy jsem jim nic nedlužil, nestěžoval si na ně, nedával je k FA...

Od insidera mám potvrzené, že na blacklistu jsem (důvod nezjistil).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 29. 4. 2020 11:58

Mohl jsi nějak neadekvátně reagovat na jejich telefonát nabízející nevýhodné úvěry a pojištění apod.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 4. 2020 12:29

Minimálně u jedné banky (Expobank) se dostali na backlist moji kamarádi, pravděpodobně jen proto, že banka zjistila, že je mezi námi spojitost (posílali jsme si navzájem peníze převodem).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod srato 29. 4. 2020 12:47

Jak se takové "umístění na Blacklist" projevuje?
srato
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 4. 2020 12:52

suram píše:Mohl jsi nějak neadekvátně reagovat na jejich telefonát nabízející nevýhodné úvěry a pojištění apod.

Myslím, že ani to ne. Jediné, na co jsem si vzpomněl, že jsem se vlastně kdysi dávno na jejich fóru zasmál poznámce někoho, že u mBank jsou charakteristické mSliby, které se neplní... 8-)

-- 29. 4. 2020 13:53 --

PatrikChrz píše:Minimálně u jedné banky (Expobank) se dostali na backlist moji kamarádi, pravděpodobně jen proto, že banka zjistila, že je mezi námi spojitost (posílali jsme si navzájem peníze převodem).

To je drsný...

-- 29. 4. 2020 13:55 --

**** píše:Jak se takové "umístění na Blacklist" projevuje?

Typicky zamítáním žádostí o kreditku obratem (ještě předtím, než to jde do toho automatického posuzování s dotazy do registrů atd).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 29. 4. 2020 13:08

Zajímavé, že u ČS to nejdříve přes úvěrové registry projde a pak to zamítnou kvůli blacklistu bez uvedení důvodu. :-)
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 29. 4. 2020 15:30

Odmena pripísaná, ale výrazne nižšia ako som očakával.
Zdá sa, že už nedávajú ani za Revolut s novým MCC, PaySend a ani výber cez Curve.
Tomas999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 29. 4. 2020 16:21

To už nedávají dlouho ne? Jediná jistota je cashback v Penny přes Curve.
Naposledy upravil suram dne 29. 4. 2020 16:54, celkově upraveno 1
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stevex22 29. 4. 2020 16:25

Odměna za e-shop mbank kreditku konečně za duben připsána, za splacení Twisto e-shop kreditkou je naštěstí stále odměna připisována.
Stevex22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod noi2 29. 4. 2020 17:34

Tomas999 píše:Zdá sa, že už nedávajú ani za Revolut s novým MCC, PaySend a ani výber cez Curve.

Za ATM přes Curve jsem odměnu u eShop 16.4. dostal.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 29. 4. 2020 17:49

Minulý mesiac som dostal aj za Revolut s novým MCC, tento mesiac už nie...
Tomas999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod antonsek 29. 4. 2020 18:56

Někdy to ručně odfiltrují, někdy ne.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 29. 4. 2020 20:12

Jan jsem dostal odmenu i za dobiti Revolut. Dobijel jsem ale jen 300 Kč. Zbytek odmeny byl za twisto.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 4. 2020 20:25

Já také dnes dostal za obě kreditky, a to přesně na haléř dle očekávání, tedy žádné překvapení. ATM výběr s Curve, platby u obchodníků přes Curve ani zaplacení Twisto není problém, ostatně toto ve výlukách (narozdíl od výše zmíněných služeb typu Revolut či Paysend) ani (zatím) není.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 29. 4. 2020 21:29

Jestli to tu budete tak vehementně a hloupě prezentovat, tak to ve výlukách brzo bude.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka