mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 9. 2020 04:32

Prrosim vi nekdo zda u nove neaktivovane debet karty mbank je mozne pri pokusu s ni vybrat z bankomatu hlaska "nedostatek financnich prostredku"? Myslel jsem spise ze bude hlaska" neplatna karta".
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 9. 2020 15:25

To je vážně důležité...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 9. 2020 15:58

Je dulezite, netyka se to me karty totiz.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 9. 2020 16:49

Mám pocit, že to na důležitosti hodně mění. Jinak možné je všechno, počítám, že to může být různé dle bankomatu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 14. 9. 2020 01:50

Nevim jistě, jestli už na to nastal čas, ale chci se zeptat, už někomu z těch prvních připsali ten bonus 1500 Kč za založení Mkonta s Msporenim (a s těmi platbami kartou), nebo aspoň jeho první část? Především připsali to někomu sami od sebe, bez urgence?
Já jestli můžu počítat, že to prostě přijde nebo se už mám trochu chystat na reklamaci. Ale možná, že i pro ty první je ještě brzo..

-- 14. 9. 2020 03:00 --

peter23p píše:Já to pochopil tak že je povinnost nastavit spoření při zakládání protože bez toho to ani nejde ale pak už se nemusí dodržovat protože člověk může spoření klidně na nějaký cíl přerušit.

No to Msporeni se muselo založit a naplňovat jenom kvůli tomu bonusu 1500 Kč, z jiného důvodu tam ta povinnost podle mě nebyla, určitě ne kvůli pouhému založení běžného účtu. Jestli jsem teda správně pochopil citovaný koment.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Žulda 14. 9. 2020 08:00

Mě první litr hned další měsíc a 500 minulý týden. Zakládal jsem někdy v červnu.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 9. 2020 09:07

Já už mám také 100 a 500 na sú
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Shaker80 15. 9. 2020 09:08

Prosím neví někdo jak je to teď s akcí 1500,- za založení mkonta a 5+5 plateb telefonem nebo hodinkami? Účet u mbank jsem měl kdysi dávno a zrušil jsem jej. Tak pokud uvedu stejné tel. číslo, jestli se na mne bonus vztahuje? Jelikož v podmínkách je nepoužít tel a email existujícího klienta, ale já existující nejsem, jsem bývalý? Předem děkuji
Shaker80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Persbrandt 15. 9. 2020 14:06

Mívá to Mbank tak, že nesmíte mít u nich účet rok před tou akcí, takže jestli je to dýl, tak by to mělo být v pohodě. Naopak, kdyby to bylo míň než rok, tak vám ani jiné telefonní číslo a jiný mail podle mne nepomůže, pořád to zakládáte na svoje jméno.

-- 15. 9. 2020 15:14 --

Osobně si jinak myslím že tu podmínku toho telefonu tam mají hlavně proto, aby si někdo nezaložil kvůli bonusu další účet třeba na manželku nebo kámoše a přitom ho neovládal sám. Takhle sice taky může, ale musel by k tomu použít další simku a mail.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 17. 9. 2020 10:34

kapříci připluli
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 17. 9. 2020 13:48

ma nekdo aktualni zkusenost, jak dlouho trva doruceni karty? v appce sviti odeslano v utery 15.9. a predpokladane doruceni 25.9. Skutecne jim to trva 10 dni?
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 17. 9. 2020 15:14

posledni dobou ano, i 14 čerstvá zkušenost
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedrysek7 21. 9. 2020 21:02

Mám dotaz, netušíte, jakou má omezenou transakční historii mBank v internetovém bankovnictví, zda neomezenou či je tam nějaká doba?

Jak to je to v mobilní aplikaci?

Díky za odpověď.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fox21 21. 9. 2020 21:22

Změna v sazebníku od 1.12.2020 - Poplatek za zjištění zůstatku na účtu prostřednictvím bankomatu bude nově 19 Kč (nyní 9 Kč).
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 9. 2020 03:42

Zrovna o tomhle jsme se s kamarádem včera bavili, komentoval to "ti lidi fakt nemají co na práci, že vymýšlí takové <->. Kolik na tom asi mohla banka prodělávat, že se vyplatí to řešit, jako by neměla k řešení důležitější věci.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků