mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2021 20:47

Díky. V tom to bude. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hamilton13 10. 1. 2021 14:42

ty cíle teda nastavit na 99k a poslat si tam hned 99k jednorázově? datum splnění někdy za x let a způsob spoření "trvalá platba", zasílaná random den v měsíci.. chápu to dobře? :-D nebo ten cíl dát na 100k a poslat tam 99k? mám v tom celkem hokej :D
hamilton13
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 1. 2021 14:51

Cíl 100k a poslat třeba těch 99k, aby jsi cíl nepřekročil (a byla tam rezerva na úroky). Jinak jak píšeš, klidně třeba jako metodu spoření trvalý příkaz z mKonta X tého v měsíci malá částka. I když ta částka na mKontu daný den v nějakém měsíci nebude, neprovede se to auto spoření daný měsíc a nic se neděje.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 10. 1. 2021 15:31

A nebo prostě celý cíl pozastavit, úročit se bude dál. Akorát pozastavit jde jen přes IB v aplikaci ta volba není.
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Havers 10. 1. 2021 15:35

Souhlas s peter23p.

Mohu spoření na svůj cíl na určitý čas pozastavit?

Ano, aktuálně je ale tato možnost dostupná jen v internetovém bankovnictví. Po kliknutí na cíl ve spodní části obrazovky najdete tlačítko „Pozastavit“. Touto volbou se dočasně zastaví všechny funkce daného cíle. Cíl můžete zase následně obnovit podle svého uvážení.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 10. 1. 2021 17:46

Vyse cile i datum jeho splneni je naprosto irelevantni! Klidne muzes nastavit 10tis. a poslat tam 99tis. a splneni zitra nebo za 10let...(nema to na funkcnost zadny vliv)
Trvaly prikaz nastavit na 1kc/mes., coz nikoho nezabije...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, Curve , Revolut , Moneta , atp.)
Zabava: HBO GO za 50kc
milanBrno
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 11. 1. 2021 01:09

... akorát to splnění zítra nevyjde. Dovoluje tuším nejdřív za měsíc.
Kdo má zájem o Twisto a chce bonus 300 Kč, mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 1. 2021 11:50

To je jedno splnění se vůbec nastavovat nemusí, to je nepovinné.
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Blackmc49 11. 1. 2021 14:54

Přestalo mi fungovat nabíjení Revolutu mBank Svět kartou ... chyba mBank nebo Revolut ?

Nemáte někdo podobný problém ?
Blackmc49
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peliculiar 11. 1. 2021 15:20

peter23p píše:To je jedno splnění se vůbec nastavovat nemusí, to je nepovinné.

Bez nastavení nějakého (libovolného) data splnění se založení cíle neobejde a nejde nastavit dnešní ani zítřejší datum.
peliculiar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Blackmc49 11. 1. 2021 16:16

Takže logout a opětovný login nepomůže.

Pomohlo. Vymazání dat aplikace. Odinstalace.
Nová instalace z Play.
Login s ověřením obličeje.
Pak už u karty projde ověření platby kartou do mbank a peníze lze přidat.

Snad se někomu bude hodit.

Blackmc49 píše:Přestalo mi fungovat nabíjení Revolutu mBank Svět kartou ... chyba mBank nebo Revolut ?
Nemáte někdo podobný problém ?
Blackmc49
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 1. 2021 16:35

peliculiar píše:
peter23p píše:To je jedno splnění se vůbec nastavovat nemusí, to je nepovinné.

Bez nastavení nějakého (libovolného) data splnění se založení cíle neobejde a nejde nastavit dnešní ani zítřejší datum.

Stačí ty kolonky vymazat a nechat prázdné a pak tě to pustí. Alespoň přes mobil to tak před měsícem fungovalo. Oni to mají dost zmateně nastavené ale přímo v té chybě co vyskočí při proklikávání je to napsané že se musí napsat datum nebo kolonky vymazat a nechat prázdné.
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 1. 2021 16:44

Blackmc49 píše:Takže logout a opětovný login nepomůže.
Pomohlo. Vymazání dat aplikace.
Odinstalace.
Nová instalace z Play.
ne, že by mě to zajímalo, ale když už postup, tak je fajn napsat, která z těch apk se přeinstalovává (předpokládám, že Revolut)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod peliculiar 11. 1. 2021 17:29

@ peter23p: Mám jen IB, mBank (prozatím) není má primární banka. Uznávám, že jsem nezkoušel tam nezadat nic - přijde mi logické, že pokud systém chce po klientovi něco vyplnit, tak to bez vyplnění neprojde. Že to neplatí pro mobilní aplikaci, to je holt výhoda těch co ji mají a že to zkusili ...

Nejde o nic podstatného, jen jsem chtěl uvést věci na pravou míru, leč se mi tato snaha nějak nedaří.
peliculiar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 12. 1. 2021 23:21

Kdyz je clovek disponentem a ma zalozeno 8 cilu mSporeni, tak si vlastnik uctu uz mSporeni nemuze zalozit?
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka