mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomsln 15. 2. 2021 00:06

@soleass To radši Trinity než mBank. Sice u mBanky účet mám ale jak už tu napsal @Zedna1, tihle Poláci jsou fakt odborníci na změny (a na vábení klientů). Už bych k nim nešel.
Naposledy upravil tomsln dne 15. 2. 2021 11:43, celkově upraveno 3
tomsln
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 2. 2021 08:51

IB/SB od mBank je snad nejhorsi , co je na nasem trhu.

Kdybych prechazel od Equa, uvazoval bych o Monete, akorat nema multimenovou kartu a na eura ti vydaji jinou kartu. Ale vybery v ATM doma i v zahranici jsou zdarma.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 15. 2. 2021 10:27

Za mě Moneta, Hello, FIO a nebo momentálně i ta Trinity, akorát Trinity a Hello neumí okamžité platby. :-)
edit k IB: Hrozné bankovnictví má Mbank a Unicredit. :mrgreen: :-P
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 15. 2. 2021 12:17

mBank se dost zlepšila poslední dobou
promo je aktuálně přes Rondo.cz až 1500 Kč
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 15. 2. 2021 12:55

Ale IB/SB je hnusné :-)) :-!
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 15. 2. 2021 14:19

ja myslim ze mbank ios apka je naopak ok. Ja bych nedaval www ib a apka ib na stejne misto.

Ja vlastne uz ani www bankovnictvi nepouzivam, (zbytecne zdlouhava autorizace u kazde banky)
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 15. 2. 2021 15:38

Tak asi na stejné místo ne. Ovšem Android apka je prostě designově strašná. Jsou to omalovánky. Předpokládám že iOS bude stejná. :-P Stejně to je každého věc. :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 2. 2021 18:21

neděláte si s Trinity legraci? Copak to jde používat jako normální běžný účet?
V profilu promo AliExpress US $19, Twisto 300+Premium, RB 300Kč, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 16. 2. 2021 19:06

jako odkladaci ano,bezny bych rekl ze ne presne tak.-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod servpack 16. 2. 2021 21:32

Trinity? Tato parodie na banku nenabízí ani debetní kartu k běžnému účtu. Občas mají konkurenceschopný úrok na spořicím účtu, ale to je tak jediné smysluplné využití této "banky" (smysluplnost odkládání peněz za úrok v řádu desetin procenta tu hodnotit nebudu).
servpack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gordon_F 16. 2. 2021 22:16

Hodnoceno úrovni IB, je parodií na banku mBank a Trinity je slušný průměr - nenadchne, ale ani neurazí. mBank může v nepřehlednosti a neintuitivnost ovládání soutěžit snad jen s Unicreditem.
Takže záleží podle čeho se hodnotí. ;-)
Gordon_F
Návštěvník

Odeslat příspěvekod servpack 16. 2. 2021 22:33

Já u Trinity žádný posun od doby, co byli záložnou, nevidím. Karty nikde, okamžité platby nic, úvěry/hypotéky nic, mobilní aplikace nikde, Apple/Google Pay HAHA, atd. Pořád akorát spořicí účet, mohli zůstat záložnou.

Neznám člověka, co by měl IB jako hlavní kritérium pro hodnocení banky. Když to vezmu z osobního pohledu, ve svých primárních bankách Fio a MMB už jsem v IB nebyl měsíce. Plně si vystačím se SB. A mezi námi, IB Trinity mě teda nijak nezaujalo. Jako lepší než ta původní slátanina to samozřejmě je.
servpack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 2. 2021 01:03

Rád bych se zeptal jenom na drobnost k mSpoření. Mám nastavený převod 1% z platby kartou..peníze se převádí až u plateb, které přesahují 100,-, při nižších částkách neodchází žádné procenta..Je to správně? mSpoření mám primárně kvůli 0,9% a všechny cíle mám naplněné do 99500,-..takže při platbách žádné % ani odvádět nepotřebuji..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 17. 2. 2021 05:04

Kaprici vcera pripluli.

Obrázek

8-D
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 2. 2021 07:37

servpack píše:Neznám člověka, co by měl IB jako hlavní kritérium pro hodnocení banky. Když to vezmu z osobního pohledu, ve svých primárních bankách Fio a MMB už jsem v IB nebyl měsíce.

Tak teď už jednoho znáš. Pro mne je IB naprosto nejpodstatnější kritérium při výběru hlavní banky a používám ho několikrát denně, na počítači i na telefonu. Naopak nemám rád SB, akorát mi to zabírá místo v mobilu.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka