mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 2. 6. 2021 08:45

Tak po prvním přihlášení trochu šok, kdo mě ukradl omalovánky :D ... ale na druhou stranu je to po chvilce zkoumání intuitivnější, než předchozí verze omalovánek. Raději kdyby ale odbourali korunové výpalné za okamžitou platbu, bo přes omalovánky se ještě přenesu, ale přes výpalné u v pravěku bezpoplatkové banky již nikoliv ;-) 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 2. 6. 2021 18:49

Tak jsem se přihlásil do IB, abych převedl zbytkové úroky ze spořáku pryč. Opět (po kolikáté už) jsem musel nastavovat schválené (či jak tomu nadávají?) zařízení (můj PC), který je stále stejný. Převést zbytkové úroky z mSpoření na mKonto bylo víceméně stejné jako u původního IB akorát na to nejsem vůbec zvyklý, čili o zlepšení není ani řeči. To samé posílání z mKonta je stejně hrozné jako dřív. Nejsem běžný uživatel, na omalovánky jsem si musel zvyknout, změna přišla, ale zda k lepšímu? Prozatím si to úplně nemyslím.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 6. 2021 18:55

Používej jako já jen mobilní aplikaci, nové IB jsem ještě ani neotevřel, nebylo třeba. A zrovna ten převod částky z mSpoření na mKonto je v appce rychlé a intuitivní, v menu toho konkrétního spoření položka Převod (nebo naopak položka Vložení, pro převod z mKonta do úspor).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 2. 6. 2021 20:31

Tak je pravda, že převod z mSpoření na mKonto lze udělat (minimálně) dvěma způsoby. Buď přes MOJE FINANCE - SPOŘENÍ - Všechny, to je asi 9 kliknutí, nebo rovnou na hlavní obrazovce přes "tlačítko" NA MŮJ ÚČET. To je sice jen o 1 kliknutí méně, ale i tak to působí, že je to rychlejší - aspoň pro mne, protože až do přepočítání jsem si myslel, že rozdíl je větší než 1 kliknutí myší.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 6. 2021 22:51

To jen potvrzuje co píšu, že výrazně vede appka :). Tam stačí klepnout na Finance, mSpoření, pak na název daného spoření, ikonu nabídky (...) a Převod. Tedy 5 celkem intuitivních klepnutí a hotovo (pro vklad na spoření jen 4), pak už jen zadat částku a Ok. Fakt mi přijde na většinu věcí to IB opruz, nejen kvůli komplikovanějšímu přístupu, a to jsem ještě neviděl nové IB :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 2. 6. 2021 23:27

To bohužel nemůžu porovnat, protože účty spravuji z notebooku. Telefon mám jen Nokii. :-D

Jinak to nové IB je hodně překopané, takže při prvním setkání jsem nadával, protože jsem potřeboval něco rychle a hledal jsem to snad 15 minut. Ale s odstupem času bych řekl, že je lepší nebo když nic, tak určitě ne horší.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 3. 6. 2021 06:28

Také používám převážně apku, bo docela povedená, přehledná a dobře se používá. Do IB lezu jednou měsíčně, když potřebuji mít přehled čekajících plateb hezky seřazený v kalendáři. Poprvé jsem po přihlášení do nového IB koukal jak tele na vrata, ale jo ... pořád to není nějaký šlágr, ale rozhodně lepší než původní masochistické omalovánky ... někdo nad tím a rozvržením zjevně přemýšlel ;-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 6. 2021 10:13

No nevim prvni dojem z IB a tohle vylepseni se mi nelibi, to pred sice lidi nadavali ale klidne mi stacilo a uz se zvyklo. Ted zase se pro zmenu nemuzu v tom vyznat :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 6. 2021 16:34

zažádal jsem si přes IB o kreditku eShop, přímo tam na to byl banner (tím je snad dané, že zakládám to, co je na banneru) , zadal jsem vše potřebné, schváleno, podepište smlouvu. Ještě že jsem zas tak moc nespěchal, čtu
2. Úvěr je sjednán s tarifem mKreditka Plus (kua jak to)
Tak jsem nepodepsal, přes mLinku zrušil, prý se typ volí až někde na konci a začal znovu a pozorněji.
Aha, to co jsem na konci považoval za reklamu, byl karusel na výběr typu kreditní karty, kde přednastavená byla mKreditka Plus. Hlavně že se to točí, bliká, ale přehledné to moc není. A navíc to nevyžaduje jasnou vědomou volbu uživatele, ale je už za něj předrozhodnuto. To fakt není dobře.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 18. 6. 2021 10:05

Máte už na mSpoření připsaný bonus z mKreditky za květen?
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 6. 2021 10:19

Ano klasicky 16. za obě (eShop i Plus) jako vždy (někdo mívá až 17.).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod DrholecR 18. 6. 2021 10:50

Taky mně došel bonus z mKreditky Plus 16. června na mSpoření.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 18. 6. 2021 11:04

děkuji
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 25. 6. 2021 06:19

Nezaznamenal někdo, že by mu po nasazení new IB přestaly chodit e-mailem výpisy kreditní karty? Než začnu mPrudit, jestli to není nějaká nová mVychytávka :D 8-P
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 6. 2021 10:10

Mně emaily chodí, poslední 4.5. a 3.6.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků