mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 5. 2022 16:22

mBank se zase daří, notifikace na email o transakci z 15.5 přišla dnes odpoledne, kdyby to poslali poštou možná by to dorazilo dřív i když u české pošty je otázka jestli by to vůbec dorazilo :mrgreen:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 19. 5. 2022 18:26

Mě dnes dorazily všechny notifikace od 6. 5. 2022, které mi samozřejmě nechodily.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 5. 2022 19:20

No já mám platby nastavené od 15tého dále takže to že to trvá už od počátku měsíce sem nezaznamenal ale už sem dokonce myslel že ty emaily zrušily :-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajer 19. 5. 2022 19:59

Dobre ze se to nedotklo beznych prichozich zprav, -hlaseni ke KK mi chodi prave v techto dnech a to vcera dorazilo normalne.
Zde bych se optal: predpokladam ze notifikace sms jsou zpoplatneny.. -je tak?
Jak je to s mailem ? vsechny moznosti gratis nebo jen neco?
Diky.
:
vlt mBank.png
zde


Jeste mne napada, nejsou ty stranky zase nejake jine? Pokud jo, odkdy je zmena layoutu ?
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 5. 2022 05:22

Notifikace o platbách atd. z mobilní appky mi vždy chodí ihned a bez problémů, všem tedy doporučuji ty.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Gordon_F 20. 5. 2022 06:44

Kvůli jedné platbě měsíčně si pořizovat další otravnou aplikaci? Nestálo by spíš za to, aby mBank fungovali standardní, univerzální, nástroje? Prakticky všechny ostatní banky to dokážou (nebo to vůbec nemají - Trinity).
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 5. 2022 07:27

I mnohé další banky to mají výrazně rychlejší přes aplikaci a mám pocit, že e-mailovou verzi zasílání považují (podobně jako SMS autorizace) za zastaralou a už ji ani moc modernizovat nechtějí, když existuje ta plně datová z appky. Například ČSOB (moje hlavní i s hypo): email typicky i více než 5 minut po platbě, notifikace z appky do minuty.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 20. 5. 2022 08:21

Tak 5min je pořád dobrý, druhý den u mBank už tak bylo celkem k ničemu ale pro kontrolu jestli odešel trvalý příkaz to pořád stačilo. Teď to teda vylepšili o to 14 denní zpoždění.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod jakoubek61 20. 5. 2022 08:37

Dnes mi přišla zpráva:
Zvyšujeme úroky u našich spořicích účtů. Ať už si odkládáte peníze na mSpoření, nebo na eMax Plus, budeme vaše úspory od 23. 5. 2022 úročit sazbou 3,3 % p. a.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 20. 5. 2022 08:43

Při současných sazbách v ostatních bankách to je naprosto nezajímavé, kdyby to bylo o procento víc tak je to jiná.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 5. 2022 09:01

tak tak, celá mBank je jen naprosto nezajímavá instituce
ani ta "světová" debetka to nevytrhne :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 5. 2022 11:46

ROlda78: tak ta VISA Svet zase tak spatny kurz nema ne, pro toho kdo tedy potrebuje 1. mit to jako debetku a 2. platit nekde Visa kartou :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 5. 2022 12:52

netvrdil jsem opak :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gman 30. 5. 2022 12:48

tzv. eKarta lze ji zrušit a založit novou? Nová karta bude mít jiné číslo? Jedna služba si co týden snaží strhnout určitou částku kterou jsem platil právě eKartou. Raději bych ji tedy zrušil a založil novou. Nevím zda tam není nějaký limit co do počtu karet.
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 30. 5. 2022 15:59

Najednou můžeš mít až 10 eKaret. Klidně si tedy založ novou.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků