mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod peter23p 15. 6. 2022 13:30

Ano to se jedná o jeden cíl kvůli kreditce, pokud ji nemáš tak se tě to netýká.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 6. 2022 14:29

a stačí jeden,
nejlepší je u této banky používat jen KK, případně spořák
když máš na běžném mKonto 0,- Kč, tak tě strhávání na mSpoření netrápí
> pro případy využití jejich "světové" karty je to samozřejmě problém
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod eetg 17. 6. 2022 09:24

Jde nějak získat z IB mBank výpisy z kreditní karty za poslední tři měsíce v PDF? Nebo alespoň vygenerovat historii transakcí na kreditce za stejné období do PDF? Moje intuice to v IB nenalezla.
eetg
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 17. 6. 2022 11:34

minarjo píše:Nicméně někdo tu psal, že na pozastavený cíl se nepřipíšou odměny z kreditek. Sám nevím, nikdy jsem nepozastavil. Trvalý příkaz třeba na 10 Kč k prvnímu měsíci je ideální, navíc když na mKontu toho prvního nic není, tak se to prostě neprovede (bez následků) a je klid.

Ještě jsem od podpory zjistil, že pokud je nastaven příkaz například na 100Kč, ale na účte je jen 99Kč tak se příkaz taky neprovede.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 6. 2022 11:42

Tak to je překvapivá informace. :) Ale takto řečeno, bych řekl, že to neplatí ve všech případech.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod P1x3lo 17. 6. 2022 12:00

Nicméně mi dává větší smysl to celé uzamknout, než řešit zůstatky na účtu.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod logy12 19. 6. 2022 12:09

Poskytuje mbank stále bonusy za platbu kreditkou eshop prostřednictvím curve a na stránkách ČEZ? Teď jsem koukal na pripsane bonusy za květen a z plateb v objemu 19 tis. mi přišel bonus asi 80 Kč, tak nevím, kde by mohl být problém. U kreditky world je to v pořádku, bonusy odpovídají objemu transakcí...
logy12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 19. 6. 2022 12:21

eetg píše:Jde nějak získat z IB mBank výpisy z kreditní karty za poslední tři měsíce v PDF? Nebo alespoň vygenerovat historii transakcí na kreditce za stejné období do PDF? Moje intuice to v IB nenalezla.

Nejde. Strašná banka.
jjrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kazb 23. 6. 2022 14:37

Mobilní aplikace - přihlášení otiskem prstu - nefunguje.

Když chci v mBank mobilní aplikaci nastavit "Přihlášení pomocí otisku prstu" dostanu hlášku "Služba nemůže být aktivována. OS není původní."

Operační systém původní je. Dělá mě to teď na úplně novém mobilu a dělalo mi to i na mobilu předchozím.

Dělá to někomu? Co s tím?
kazb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 6. 2022 18:23

Nyni jsem na infolince mBank overil, ze pozastaveni cile na mSporeni ma vliv jen na (ne)provadeni aut. prevodu, ale vyhodne uroceni (pozastaveneho cile) zustava.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod P1x3lo 23. 6. 2022 18:28

Super, takže dává největší smysl si naplnit limit (tak aby se člověk vešel s úroky v měsíci do 100k) a pak přes IB cíl pozastavit. ;-) A pouze v dalším měsící přesunout úrok pryč.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drummond 23. 6. 2022 18:34

Nebo třeba zvolit 1% z plateb kartou a kartu jednoduše nepoužívat. BU člověk musí založit tak jako tak, kartu pošlou, na BU je nula, vše nahazeno na cíle mSporeni a nic neřeším, nepozastavuju. Samozřejmě platí jen pro pasivní uživatele MBank jen kvůli tomu sporeni.
drummond
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 23. 6. 2022 19:58

Já tam nastavil trvalý příkaz na 1Kč na 1.den v měsíci ale na BÚ mám taky 0Kč, takže se nic neprovede.. Přeci jen to 1% z platby kartou, kdybych fakt potřeboval zaplatit zrovna touto kartou, tak by mě to štvalo.. :-)
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 23. 6. 2022 20:05

Od 27.6. se úrok na mSpoření zvyšuje na 5% a na spořicím účtu eMax Plus na 4%.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod eetg 25. 6. 2022 06:56

Já u cílů tu možnost nastavit % z plateb karou ani nemám. Mám BÚ bez karty. :-)
eetg
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka