mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SocPredator 4. 9. 2009 17:57

Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod hofy 8. 9. 2009 09:46

Dobry den. Kto vi, at poradi... :-) Mam mkonto, kartu, maj ji registrovanou na svym ucte v paypalu ( par krat jsem s ni platil, Skype), ale ted to nejde. Prevedl jsem na svuj ucet 10 € a v paypalu mam stale 0. Je pravda, ze jsme ji asi 7-8 mesicu nepouzival.. Je nutna nejaka nova aktivace, nebo v cem muze byt problem. Fyzicky ty penize na uctu jsou. Predem dekuju.
hofy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2009 10:23

Co znamená "Převedl jsem na svůj účet 10 €" ? Peníze se odepsaly z mBank a nedorazily do PayPal? Nebo se ani neodepsaly? Nahlásilo to na některé straně nějakou chybu? Co se objevilo v e-mail push? (Popř. v internetovém bankovnictví v "zprávy z banky")?

Jak to máš s nastavením limitů na platební kartě (pozor, jsou zvlášť pro internetové platby a MO/TO transakce, limit pro internetové platby nesmí být nižší, než limit pro platbu u obchodníka)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hofy 8. 9. 2009 12:40

Ehm, tedka mam zmatek. Myslel jsem, ze je staci mit na ucte mBank penize a mit na paypale pridanou jejich kartu. Nebo je to jinak. Sorry, mozna za diletantskou otazku... :-[
hofy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2009 12:44

Snažím se přijít, kde je problém, jestli ze strany PayPal - peníze si nestrhli, nebo mBank - peníze neposlali. Máš něco ve "zprávy z banky", nebo pokud si necháváš zasílat "e-mail push"? Pokud ne, je závada na straně PayPal (peníze si nestrhli)-
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hofy 8. 9. 2009 12:52

Dik za snahu :-). No takhle; poslal jsem si ze svyho beznyho uctu benize na ucet mBanky, tam asi za dva dny dorazili, jsou tam. V paypal konte mam pridanou jejich kartu (mBank), ale vyhazuje mi tam tohle : Available balance in EUR (primary): €0,00 EUR. MYslel jsem, ze ta castka, ktera je na ucte by mela byt dostupna, nebo je to jinak ? Dik.
hofy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2009 13:03

PayPal nemám, takže se můžu spoléhat jen na to, co si přečtu v diskusích. Ale pokud vím, tak jsou dvě možnosti, jak platit z PayPalu.
1) poslat peníze přímo na PayPalovské konto (tuším mají účet u Unicredit)
2) přímo z karty

To "aviable balance" může jen ukazovat, kolik máš na PayPalovském účtu, ale tam nic nemáš, takže 0,00 EUR bude v pořádku.

Zkus nejdřív něco opravdu zaplatit, až poté by se ti to mělo strhnout z karty.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hofy 8. 9. 2009 13:05

OK, dik, vecer to vyzkousim a dam vedet.
hofy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 8. 9. 2009 13:14

Pokud jsem to pochopil:
- z jiné banky jsi přeposlal peníze do mBank - tam jsou.
- nechápu proč a jak by se měly obejevit u PayPal - to nejde u žádné banky (a silně pochybují, že by to někdy šlo)
- máš dvě možnosti
-- přepošleš ty peníze (odkudkoli) na PayPal účet - pak je tam budeš mít
-- přes PayPal zaplatíš mBank kartou - něměl yb ybýt problém máš ji přidanou a máš na mBank účtu peníze (dostupná suma na PayPal účtu bude samozřejmě pořád 0, ty peníze prostě jen "protečou") - ale objeví se ti info o platbách v PayPal
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 9. 9. 2009 11:34

Jej to by mě ani nenapadlo že to co mám v bance by měl vědět i PayPal :D

Přesně jak říká libol, buď si kartou naboucháš PayPal účet, nebo přes PayPal zaplatíš kartou přímo tu transakci, pak to přes PayPal jen projde jako přes zprostředkovatele platby
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The_mike 9. 9. 2009 22:10

tak jsem od dneska na mKonte.....voala
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 9. 2009 06:59

Tak ted nevim, jestli ti mam gratulovat nebo kondolovat.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 10. 9. 2009 07:47

gratulovat
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 9. 2009 08:10

Tak dobre tedy - soucitim s tebou.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 10. 9. 2009 09:27

S474N píše:Tak ted nevim, jestli ti mam gratulovat nebo kondolovat.

+1.

Já jsem ode dneška bez mKonta Obrázek
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků