mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod The_mike 10. 9. 2009 11:23

jen pro zajimavost... to mKonto mam jen pro svoje male potreby....a az bude stalej mesicni prijem.... tak taky nevim proc bych mel od mKonta utikat....
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 10. 9. 2009 12:29

Jen pro zajimavost, kdyby sis precetl vsechno co se tady o mBank psalo, tak bys zjistil,z e to neni to prave orechove.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod The_mike 10. 9. 2009 12:57

krome deviz nic jineho v mem zpusobu uzivani nevidim
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sniper76 10. 9. 2009 13:13

Pokud neobchoduješ s cizinou, nejsi zvyklý chodit na pobočky bank (pro co?), nepotřebuješ kontokorent a papírové výpisy, tak m-bank není úplně špatná volba. Máš za to účet bez poplatků (odzkoušeno).
sniper76
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 10. 9. 2009 13:24

A hlavne prosimte nic nechtej po infolince a hlavne ne reseni jakehokoliv problemu.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod The_mike 10. 9. 2009 13:39

sniper76 píše:Pokud neobchoduješ s cizinou, nejsi zvyklý chodit na pobočky bank (pro co?), nepotřebuješ kontokorent a papírové výpisy, tak m-bank není úplně špatná volba. Máš za to účet bez poplatků (odzkoušeno).

+1
pokud si pres paypal koupim dve tricka do roka / jedny botky ...tak to taky vidim na vhodnou volbu
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod voshi 10. 9. 2009 17:23

S474N píše:A hlavne prosimte nic nechtej po infolince a hlavne ne reseni jakehokoliv problemu.
Zatím žádný nenastal... takže není důvod. S infolinkou jsem měl zatím pouze 2 kontakty a OK. Až bude problém, začnu hledat jiné řešení ale netuším proč platit bance za vedení účtu, stačí, že mají mizerný úrok. Účet zadarmo, nemůže člověk na druhou stranu čekat bůh ví jaký přepych.
voshi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrej1 10. 9. 2009 18:58

S infolinkou jsem řešil jeden problém (třikrát špatněš zadané heslo) v počátku existence mBanky a řešení bylo v kontextu bankovních infolinek nadprůměrné. Tedy nikoli perfektní, ale velmi dobré. YMMV
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 11. 9. 2009 07:56

Mě by docela vadilo, že platba kartou mBank je tak trochu loterie, projde ta platba nebo neprojde? Jak tak pročítám fórum mBank, tak se to děje hlavně v zahraničí, ale i v ČR se občas objevují obchody, kde prostě ta platba kartou neprojde.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 11. 9. 2009 08:05

A ještě jedna věc, která by se u mBanky asi určitě nestala.
Začátkem září jsem prováděl hodně transakcí na svém účtu (znáte to, děti jdou do školy a je potřeba svolení k inkasu, tu zaplatit tenhle sport, tamten zájmový kroužek, pojištění, ...). Prostě jsem v tom množství zvoral jednu platbu, místo jednorázový příkaz jsem ji provedl jako souhlas s inkasem. Takže platba neproběhla, což jsem samozřejmě nezaregistroval. Až bych na konci měsíce kontroloval výpis, tak bych to stejně neobjevil. Takže bych byl najednou neplatič, hrozila by mi exekuce a bůh ví co ještě :-).
Naštěstí se moje banka o mě stará, docela dobře, takže ani ne za 5 dní mě třikrát naháněl někdo z banky, až se mi konečně dovolal a sdělil mi, že jsem asi udělal chybu, použil jiný formát platby a platba neproběhla, a že bych to měl zkusit znovu. Protože jsem si již nepamatoval, o jakou platbu v té výši se mělo jednat, tak mi to ta ochotná paní na druhé straně telefonu celé nadiktovala.
Platbu jsem opravil, peníze z účtu odešly, takže už nejsem dlužník a neplatič :-) .
Tímto bych chtěl své bance (ČSOB) poděkovat, že me uchránila nepříjemností. :tleskani :-D

Dost pochybuji, že by mi někdo z mBank zavolal.

A to nezmiňuji to, že mi moje osobní bankéřka sehnala bezpečnostní schránku (nedostatkové zboží), lepší kurz EUR, atd..
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 9. 2009 08:33

Přesně, platba kartou je vážně trapas. V obchodě 2x zamítnuto, potřetí v pořádku, člověk se cítí jak magor. Na netu to samé - platím něco přes net, transakce zamítnuta - udělám to znovu - v pořádku. Tohle se mi s žádnou jinou bankou nikdy nestalo. Nejsem socka abych měl tohle zapotřebí.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 11. 9. 2009 08:52

Ani jednou se mi nestalo, že by mi neprošla platba kartou, ani v ČR ani v zahraničí ani na netu. A to kartou platím převážně a manželka taky. Mám účet i u Fio záložny, s oběma jsem spokojený. Od ČSOB jsem rád utekl.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod The_mike 11. 9. 2009 09:59

je ale stejnak zajimavy jak si kazdej chrani ten svuj bank. pisecek....nikdo [aspon ty co se zapojuji do dis.] neda dopustit na svoji milovanou banku....
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 9. 2009 10:17

Tak ono by bylo smutné zůstávat u banky na kterou bych nadával.
Já kromě mBank mám Postžiro zadarmo a s oběma účty jsem spokojen. Původně jsem měl Postžiro plus a chtěl jsem ušetřit za poplatky a tak si zřídil účet u mBank. Když jsem převedl všechny platby do mBank a chystal se zrušit Postžiro tak se objevilo to Postžiro zadarmo a tak jsem účet tedy nezrušil. Tak mám MBank jako hlavní banku do které chodí výplata a platím z ní pravidelné platby (trvalé příkazy + inkasa) a přes Postžiro platím kartou (za nákupy jsou body) a vybírám peníze (z bankomatu ČSOB který je stejně nejblíž).
Nic extra nepotřebuji, tak mi to stačí.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 11. 9. 2009 10:53

The_mike: co se me tyce, tak treba svou milovanou banku nemam, protoze tech bank i zalozen mam nekolik. Bohuzel taktez mam stale mBank - i kdyz s nulovym zustatkem.

S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka