mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 1. 2010 19:53

voshi: jo, co to máš za mobil? Kdysi jsem něco takového na nějakém mobilu měl, ale už si nepamatuju na jakém.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod 4honza 25. 1. 2010 23:15

Pravděpodobně nastavená doručenka u SMS a telefon to chce potvrdit?
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 26. 1. 2010 13:06

Jo, bude to ta doručenka ... to může být zajímavá funkce, normálně to telefon totiž dělá sám :)
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec

Odeslat příspěvekod voshi 26. 1. 2010 16:30

Doručenka? To by spíš musela chtít mBank potvrdit doručení ne?
Já mam výpis sms v podobě oznámení: sms odeslána případně neodeslána a proč. Kdžy se nepřijme na druhý telefon, zobrazí se: nedoručeno a až po doručení se mi znova oznámí stav.
Na staré Nokii 3310 mi chodily zvlášť sms.

Sony Ericsson w890i. Ency: U žádné jiné sms se mi to ještě nestalo. Ani u autorizační textovky od mbank.
voshi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4honza 26. 1. 2010 16:43

voshi:

SMS zpráva má několik nastavitelných flagů (jeden z nich je žádost o doručenku). Bez doručenky automatický rozesílací software neví, zda zpráva byla doručena, takže to zapnuté být může. A na telefonu, který SMS přijímá to většinou nepoznáš (nemáš to možnost ovlivnit), některé telefony či firmware to mít zapnuté můžou. Dalši z těch flagů v SMS je i žádost o odpověď, kterou většina telefonů ignoruje, některé ji umí rozesílat (nebo se tak tváří v nastavení SMS) a některé z nich opravdu vygenerují prompt.

Co to je za operátora, není to náhodou O2?
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 26. 1. 2010 16:46

4honza: už jsem si vzpoměl. žádost o odpověď uměly poslat Ericssony (T10/T18 + R320). Bylo to nastavitelné v menu.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod dalich 26. 1. 2010 16:53

Jo, to umí i dnešní SE (ale jen SE->SE). Je to funkce, která umožňnuje poslat odpověď přes stejné středisko SMS jako u odesílatele (takže tu odpověď platí). Alespoň si to myslím :) Ale žádný z opů toto u nás nepodporuje.
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vpe 6. 2. 2010 19:54

Eric. BTS pouziva u nas TMo, ne?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 2. 2010 15:28

chci se zeptat... kdyz jsem pred rokem zalozil fortuna ucet na bezplatne vybery tak tedka uz jsou ty podminky zmeneny a funguje bezplatne jenom na vyhru, takze se chci zeptat jake jsou dalsi cesty vyberu penez .
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ency 18. 2. 2010 15:33

The_mike píše:chci se zeptat... kdyz jsem pred rokem zalozil fortuna ucet na bezplatne vybery tak tedka uz jsou ty podminky zmeneny a funguje bezplatne jenom na vyhru, takze se chci zeptat jake jsou dalsi cesty vyberu penez .

Nemyslíš spíš vkladu?

- složenka
- žabka (nevím jestli už zas funguje)
- PS zadarmo + vkladomat či ČK
- sazka (tuším, že to ještě jde)
- Přes Fio účet
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 2. 2010 15:39

Ency píše:- Přes Fio účet

jenom, pokud tam ty peníze zůstanou déle, než stanovený limit. Jinak se za to platí. a když už by měl po ruce FIO, jaká je pak pointa mít mBank?
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 2. 2010 15:45

když už by měl po ruce FIO, jaká je pak pointa mít mBank

Třeba výběry z bankomatu zdarma ? :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ency 18. 2. 2010 15:50

mikicz píše:
Ency píše:- Přes Fio účet

jenom, pokud tam ty peníze zůstanou déle, než stanovený limit. Jinak se za to platí. a když už by měl po ruce FIO, jaká je pak pointa mít mBank?

To snad ale platí pokud vybere jinde na pobočce, alespoň tak sme to pochopil, pokud vložíš a provedeš převod jinam, tak to snad nevadí, ne?

PatrikChrz píše:když už by měl po ruce FIO, jaká je pak pointa mít mBank

Třeba výběry z bankomatu zdarma ? :D

Nebo karta zdarma, se kterou jde platit na netu ..
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi

Ency
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 18. 2. 2010 16:13

jenže s jakým kurzem? Pro jiné jak Eur platby platit kartou mBank (při větších jak malých sumách) je poměrně nevýhodné, nebo to už neplatí? To už lze zvážit karta RB embos. zdarma (při kreditu 20000 a při 25000 ti ještě dotují 20 Kč dar)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 2. 2010 17:30

mBank karty jsou super pro placení na "nedůvěryhodných" stránkách a podobných obchodníků právě kvůli možnosti pružného nastavování limitů
Bohužel to zabíjí právě ten kurz.

No nic, už je mi to buřt, mám zažádáno o účet u Axa spolu s kartou :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka