mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 7. 2010 08:18

Presne tak. Ja mam FIO uz dva tydny, byt mi ted bohate staci CSOB SK+. Ale nebude spatne dat do zalohy jeste od PS Osobni konto zadarmo.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 7. 2010 09:33

Já u mBank zatím zůstávám, na rozdíl od jiných mi vyhovuje IB a jsem líný přehazovat trvalé příkazy a inkasa jinam. Výběry a některé platby kartou (benzín) provádím přes Postžiro zadarmo, ostatní platby přes kartu Citi Shopping a spořím u Axy. Ten účet u mBank mám společný s manželkou, má k němu kartu jako zálohu na výběry s bankomatu (za rok a něco vybírala jen jednou) a platí dodatkovou kartou City.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 7. 2010 11:01

vpe píše:Pánové, nechcete nechat diskusí o ruinujícím poplatku 9 anebo kolik korun...
Pánové vpe, Ruprecht001 a všichni kterým se nelíbí o čem se zde diskutuje nechcete jít diskutovat jinam když vás to zde nezajímá? Je zde diskuze o mBank tak proč by se zde nemohlo prodiskutovat záležitosti týkající se této banky? Pokud se vám na tom něco nelíbí tak by jste se alespoň nemuseli tvářit uraženě a nemuseli by jste zde určovat o čem se zde může a o čem by nemělo diskutovat.
Nejde ani tak o ten poplatek za ty výběry ale hlavně o to jakým ne příliš solídním způsobem to mBank zpoplatňuje a jak o tom informují.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 7. 2010 12:31

Poprvé v životě asi souhlasím s Vlazíkem :-) V žádné jiné bance by se nestalo, že by byl zúčtován poplatek za výběr z bankomatu až následující měsíc. Toto si nesmí dovolit ani ta polská lůza, protože se počítá datum výběru a ne datum zaúčtování :-\
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 7. 2010 12:56

A už si to dovolila, že je kolem toho tolik vzruchu?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 7. 2010 13:31

wit.cz píše:A už si to dovolila, že je kolem toho tolik vzruchu?
A ty snad nevíš, že to podmíněné zpoplatňování výběrů z bankomatů mBank zavádí až od zítra tj. od 1.8.2010? Tato banka si už toho v minulosti dovolila dost tak, že by nebylo nic divného kdyby si dovolila zpoplatnit výběry z bankomatů provedené nyní koncem července a zaúčtované až někdy začátkem srpna.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vpe 31. 7. 2010 13:45

Člověče a to vy, které to tak moc trápí, kteří nikdy předtím neudělali 4 výběry za měsíc )aby se měli kam podívat na výpis) a nyní to tak strašně řeší?

Když už musíte plevelit a diskutovat o 9 Kč poplatku, ještě předtím, než nastal, tak se omezte na fakta, jen ti poradím, že informace bys mohl čerpat primárně u mBanky (infolinka), no jo ale oni mají normální linku (asi aby tam nevolaly socky na jejich účet :-)

Mě to samozřejmě zajímá, asi takhle maličko . , proto ocením, když napíšeš ověřená fakta než 5 stránek spekulací, které budou za 5 dnů bezcenným balastem. Za tu dobu bys ta fakto získal, kdybys projevil jen elementární snahu... Anebo to tady bude jako hospodská diskuse, kde si každý plácne libovolný nesmysl a kloudnou informaci nikdo nenajde?

Zmoderovat, spolu s blbostmi o poplatku...
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 31. 7. 2010 14:06

to vlazy: Naopak, když se tobě nelíbí, že se tu někdo ozve, tak si jdi jinam. Já jsem pouze napsal, že zbytečně moc řešíte něco, co za to nestojí. Ale je pravdou, že jsem už několikráte zažil lidi na dovolené, jak se handrkují o vrácení 1 centu v sámošce, až donedávna jsem měl za to, že toto je výsadou škudlivých Němců, teď už mohu říci, že nejen jich. Podle mého vynakládáte až příliš energie na to, abyste ušetřili kdejaký halíř (ať již při výběru kartou, či na směnných kurzech) než abyste si zvolili zcela jiné, jednodušší a výhodnější řešení.

Tak mi na mysli vytanul jeden aforismus z Dikobrazu:
Naslouchal každému cinknutí koruny, až přeslechl šustění tisícovek.
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 31. 7. 2010 14:34

Blahoslavení chudí duchem... (když už ty citáty z Bible - Ze zpupnosti vzniká jen hádka).

Ne, není mi po chuti listovat opakované plky, jak někdo řeší 9 korun a jak uteče jinam, pokud ...., přesto jsem nikomu nic nezakazoval a tobě bych něco doporučil, ale zdržím se toho, ještě počkám, zda tvůj další příspěvek se bude týkat něčeho k věci k mbank (a ne jen spekulací) anebo těch 9 Kč či zpupnosti:-D
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 7. 2010 14:52

vpe píše:ještě počkám, zda tvůj další příspěvek se bude týkat něčeho k věci k mbank
Hlavně, že ty tvoje poslední příspěvky jsou plné věcné diskuze k mBank. Čekat můžeš, ale toho, že zde budu psát podle tvého pískání se nedočkáš. Už ti asi pochybilo argumentaci proti mne a tak jsi začal narážet na citace z Bible. To si takto představuješ diskuzi o mBank?
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vpe 31. 7. 2010 15:14

Ne, jen ukazuji, kam az vede zpupnost :-D

Nejvice nam vadi na ostatnich to, co sami delame?
Ano, spravne, narazim na tvuj podpis, kde uvadis:

Neboj v 15:30 mam jiny job, nez si tady jen tak diskutovat o mbank a 9 kackach a treba to pak nekdo promaze, skoda ze jsi nic vecneho nerekl a kdyz neco chces vedet, tak pises do fora mbank a sem, hrdina by zavolal ci napsal mail do banky takze resume jsme se stale nedobrali a muzeme tu plkat do 3.8. :tleskani

Ale muzem plkat o bibli nebo treba 3 halirich, cemkoliv chces a co stejne nemuzeme vyresit :)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 7. 2010 20:38

vpe:
Tobě vadí ten citát z Bible v mém podpisu a hlavně to, že si podle něho nenechám poradit od tebe co a jak bych měl nebo neměl zde psát tak aby se to tobě líbilo. Časy kdy se cenzůra používala ve velkém a kdy nám nařizovali co kde a jak můžeme nebo nesmíme napsat už jsou naštěstí dávno za námi. Nevím jak ty, ale já si tuto dobu ještě dost dobře pamatuji.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 8. 2010 14:24

vpe píše:Mě to samozřejmě zajímá, asi takhle maličko . , proto ocením, když napíšeš ověřená fakta než 5 stránek spekulací, které budou za 5 dnů bezcenným balastem.
Neuplynuto ani těch 5 dnů a fakta už jsou ZDE.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod The_mike 2. 8. 2010 16:57

a to ze se to posunolo o dva mesice to tu nikdo nenapise
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka