mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 8. 2010 18:16

The_mike píše:a to ze se to posunolo o dva mesice to tu nikdo nenapise
O 2 měsíce se posunulo pouze to zpoplatnění příkazů nad 10 měsíčně z mKonta, ale zpoplatňování výběrů z bankomatů posunuté nebylo. Asi klienty mnohem více postíhne to zpoplatnění výběrů než zpoplatnění příkazů nad 10 měsíčně. Je proto pochopitelné, že klienti mBank více píšou do diskuzí o tom zpoplatnění výběrů z bankomatů než o zpoplatnění příkazů a to i přes to, že to bylo odložené o 2 měsíce.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bernhard 2. 8. 2010 20:24

Třeba ty poplatky z tuzemských bankomatů nestihnout naimplementovat do konce měsíce a taky je odsunou
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 8. 2010 21:14

Bernhard píše:Třeba ty poplatky z tuzemských bankomatů nestihnout naimplementovat do konce měsíce a taky je odsunou
U mBank je sice možné téměř vše ale s tím bych příliš nepočítal. I kdyby ty poplatky měli počítat mBankéři na kalkulačkách tak si přece nenechají ujít aby je kvůli tomu, že by to nestíhli naimplementovat je nevybrali. Hlavně nyní v prvních měsících než si na to někteří klienti zvyknou, že a jak je to zpoplatněné na tom vyberou asi trochu více.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod The_mike 2. 8. 2010 21:27

31-07-2010 VÝBĚR Z BANKOMATU >>>zaúčtování transakce 02-08-2010 a nikde zadnej dalsi halir navic... LUXUS
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bernhard 2. 8. 2010 21:36

Vlazy: počítat,nepočítat. U toho kabaretu,který v poslední době mBank předvádí je možné všechno
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 8. 2010 21:59

The_mike: Co je na tom luxusního? Není konec měsíce.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 8. 2010 22:01

oni poplatky neúčtují hned, ale až na konci měsíce?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 8. 2010 22:06

Jistě. Na začátku měsíce banka nezjistí, jestli v měsíci zaplatíš za dva tisíce a budeš mít výběr zdarma nebo ne.

EDIT: Ovšem tady bude zcela jistě hrát důležitou roli datum zaúčtování platby.
Nicméně je to jedno. Výběr z bankomatu se naopak má řídit datem výběru. Takže ti, co naposled chtěli "uškodit" mbance, mohou být v klidu.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 3. 8. 2010 02:01

datum zauctovani transakce klient nijak ovlivnit nemuze

take by to mohli jeste jinak zkomplikovat (aby malokdo to mohl uhlidat:), napr. raifka pocita kreditni limity od posledniho dne do predposledniho nasl. mesice, ale jejich indikator kreditniho obratu na uctu podlesni den mesice jedńoznacne lze :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod The_mike 3. 8. 2010 09:34

Jinak jako mbanku si necham protoze to je zatim moje prvni banka ..proste takova prvni laska...se kterou budu platit kartou v obchodech a treba jednou do mesice neco vyberu v bankomatu...nebo proste kdyz bude nejaka nocni krize...ale kdybych byl nejaky aktivni prodejce/nakupci na aukcnich serverech tak asi sahnu po FIU jesteli je tam bezhotovostni platebni styk porad zdarma, protoze pochybuji ze by ceska posta s jejim free produktem byla lepsi nez fio...a kdo nekdy neco prodaval tak urcite vim jak setsakramentsky je dobra vec posilat/nechat si poslat penize ze Slovenska zadarmiko skrz fio
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grande 3. 8. 2010 10:22

me ted dostalo, ze posledni zauctovani vyberu z bankomatu trva osm dni :-D
Grande
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grande 3. 8. 2010 11:58

OMG, tohleto je vrchol, to sem jeste nezral.

http://www.mesec.cz/clanky/vyznejte-se- ... -neplatit/

mam na mysli ten trik s nakupem zbozi a jeho naslednym bezduvodnym vracenim jen aby meli tri vybery z bankomatu za mesic zadarmo. To snad nemuze soudny clovek myslet vazne.

doufam ze takovou nechutnost nebude nikdo delat, parazitovani na tretich osobach jen kvuli tomu, ze moje banka mi nevyhovuje, to je vrchol.
Grande
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bernhard 3. 8. 2010 12:13

I když to tam Dalich v diskuzi vcelku obhajuje,tak se mi taková rada na měšci tak nezdá
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 8. 2010 12:53

Ac se taky snazim zbytecne neplatit, tak vracet zbozi mi prijde hodne hluboko teda.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 8. 2010 14:48

Copak ty lidi nežerou s prominutím? Když už vlezu do nějakýho super hyper marketu tak to tam nenakoupím normální nákup nebo co? Vždyť to může být poskládané i z menších částek?
Já kartu od mBank mám teď jen jako záložní, ale když bych potřeboval vybrat víc než mám na Postžiru tak těch 9kč klidně obětuji.
Nebo že bych si založil třeba to FIO, měl výběr na pobočce zdarma akorát bych k ní jel autobusem za nějakých 20kč? :D
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka