mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 8. 2010 23:07

SocPredator píše:jdeme do runu? :-)


Z tohoto fóra už tam asi moc lidí nějaký velký prachy nemá :D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 8. 2010 06:27

Od doby změny sazebníku tam mám akorát drobný dluh (kreditní kartu).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 13. 8. 2010 09:29

A kde máš svůj účet na běžné platby?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 8. 2010 11:34

Jako univerzální příjmový účet mám ING ke kterému mám navázané 3 účty: Axa, FIO a Poštovní spořitelna (samozřejmě OUZ), na které rozesílám dle aktuální potřeby.
Na SIPO a inkaso elektřiny mám FIO.
Na výběry kartou mám Poštovní spořitelnu.
Když platím kartou v CZK, používám kreditku mBank.
Na platby kartou do zahraničí (zrovna jsem platil necelé 3 tisíce) samozřejmě Axa.
Nepravidelné platby dělám z účtu, kde mám zrovna dostatek financí, většinou z FIO.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod memorix 13. 8. 2010 15:04

Ad: Patrik: MMT! A kde mas Chytrou kartu?
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 8. 2010 15:10

memorix: asi je dost chytrej na to, aby ji neměl...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 8. 2010 15:14

Přesně tak, k čemu Chytrá karta? Mě se jakýkoliv placený produkt nevyplatí, většinou nedosáhnu ani ty dva tisíce obrat, abych měl jeden výběr z bankomatu mB zdarma (a zahraniční platby dělat kartou mB, to bych musel mít hodně velké zatmění mysli). Takže nějaké procento zpátky mě nevytrhne a nevydělal bych si ani na paušální výdaje.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod memorix 13. 8. 2010 18:15

mBank v exekuci - tomu se snad ani nechce verit. Inu medialni obraz asi nepovazuje za podstatny.
memorix
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noxik 13. 8. 2010 18:53

memorix: Taky jsem se divil. A pry kvuli 2000 Kc. Na druhou stranu, kdyby nekdo podal exekuci treba na CS, jak by to asi dopadlo?
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 8. 2010 10:04

Noxik> myslis, ze by to CS, nebo jina banka nechala dojit az k exekuci a nezaplatila hned po nabyti pravni moci rozsudku? Me spis zarazi, ze se mbank ani u soudu nebranila a nikdo tam nebyl, ze nechali rozhodonout bez obhajoby...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 8. 2010 10:07

Hádám, že problém bude v tom, že jsou pouze organizační složkou. A než někdo z Polska rozhodl, jak se má postupovat, ujel jim vlak :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdibrid 14. 8. 2010 20:35

Neznám detaily této kauzy. Ale v kocourkově se dost často stává, že soud proběhne, a obžalovaný se o něm dozví až když mu exekutor zabavuje majetek. :/
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 8. 2010 20:37

A čí je to chyba?
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdibrid 14. 8. 2010 20:57

Samozřejmě žalovaného, měl žít někde jinde a nebo nemít majetek 8-P .
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 17. 8. 2010 18:37

se stalo predloni, kvuli 20 halerum nedoplatku nevim jestli ve sporitelne(?) "dluznikovi" obstavili nemovitosti za desitky milionu Kc... jak je mozne, ze kvuli 2000,- tedy mBance zablokovali vsechny majetky, on se zakon jeste nezmenil?

Banky jsou ..., me kdysi poslali upominku na cca 0.03 USD (jeden nebo tri centy, mam to nekde schovane) a nauctovali mi asi 200 Kc pokutu ...

PatrikChrz píše:Přesně tak, k čemu Chytrá karta? Mě se jakýkoliv placený produkt nevyplatí, většinou nedosáhnu ani ty dva tisíce obrat, abych měl jeden výběr z bankomatu mB zdarma (a zahraniční platby dělat kartou mB, to bych musel mít hodně velké zatmění mysli). Takže nějaké procento zpátky mě nevytrhne a nevydělal bych si ani na paušální výdaje.


Muzu vedet, co s tema penezi delas? Podpalujes s nimi krb?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků