mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tech778 7. 11. 2010 18:44

Ty mejly od nich chodí fakt zajímavě, včera mi přišli tři:
ráno - dvě přihlášení do IB z minulého dne do 14. hodiny
před polednem - tři přihlášení z předminulého dne
po poledni - přihlášení z předpředminulého dne

Navíc přišel mejl (6.11.2010 po 14. hodině) s měsíčním vyúčtováním, za období: 10 - 2010, vyhotoveno: 31.10.20100. 6 dní to posílali.

Původně jsem si myslel, že email push nahrazuje SMS push, ale s tímhle zpožděním tedy ne.

SMS push chodí včas?
Intel Core i3-530, GA-H55-UD3H, Kingston 2x2GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9, Seagate 7200.12 1TB, Sapphire ATI Radeon HD 5670 512MB GDDR5, Seasonic SS-400ET-F3 (80Plus Bronze), CoolerMaster Sileo 500, Windows 7 Home Premium CZ 64bit
tech778
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tokram 7. 11. 2010 21:28

Všechny problémy s maily způsobuje onet.pl, který je pro mBank rozesílá a ne 486 v mBank. To jde poznat i z toho, že třeba dnes mi dorazily výpisy, datum odeslání mailu (z mBank) je 3.11. Tím ale nechci mBank omlouvat, absolutně nechápu, proč s tak neschopnou firmou po neustávajících problémech nevypoví smlouvu a nenajdou si jinou nebo nezačnou posílat maily sami.
tokram
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dayslypper 7. 11. 2010 21:48

Měsíční výpisy jsou mi fuk. Pro mě sou důležitá oznámení o příchozích a odchozích platbách, ty z principu chodí až po dni, ve který se udály.

Jinak omezení 10 odchozích plateb je pro normálního uživatele dostačující, pokud se do toho nepočítá provedení trvalých příkazů, které se zdá, že takto omezené není.
dayslypper
Diskutér

Odeslat příspěvekod komanchero 8. 11. 2010 05:36

Když si zaplatíš SMS push, tak ti bude oznámení o příchozích a odchozích platbách chodit na mobil ihned, tedy kromě těch, co si sám autorizuješ. Email push je pouze souhrn SMS push z předchozího dne, ale je zase zdarma.
komanchero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kecinzer 8. 11. 2010 13:35

Tohle omezení na počet nějakých transakcí je prostě otravné.
Člověk pak akorát přemýšlí kolik už poslal příkazů, případně kolik zaplatil kartou, a zda bude mít výběr z bankomatu zdarma.

Osobně by mi přišlo tedy lepší (když už) mít zpoplatněné vše, ale o dost menší částkou, případně dát klientovi na výběr. Nebo zavést předplacené balíčky - třeba za 100 Kč měsíčně vše zdarma (tedy omezený počet výběrů, protože to by se asi moc nevyplatilo) :D
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 12. 11. 2010 05:17

lidi vždy chtějí, co nemůžou mít...

předplacené balíčky a 100 stránkové sazebníky bank, OMG, spíše by měli něco udělat s notifikacemi u mBank, to je hodně amatérské

a pro příchozí platby, když chcete vědět v minutě, co a kdy došlo, použijte PS či RB či Fio, vše zdarma příchozí platba i zdarma email2sms přijde v jednotkách minut...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 13. 11. 2010 10:22

kecinzer píše:Nebo zavést předplacené balíčky

Podle me jedno jestli platis "pausal", ktery mnohdy ani nemusis plne vyuzit, a nebo po korunkach si platit za sluzby..
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 15. 11. 2010 12:35

misaan:
Ano je to jedno, pokud to ovšem není nějak podmíněno jako u mBank.
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 6. 12. 2010 18:42

Právě mi mBank poslala výpis z účtu za listopad 2011 - každopádně je to banka, která se dívá nejvíce dopředu
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 12. 2010 18:46

Teda člověče, čeho ty si nevšimneš :). Já si říkal, proč mi ten "samý" výpis přišel dvakrát, ale toho data jsem si fakt nevšiml :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod voshi 6. 12. 2010 19:06

vpe píše:a pro příchozí platby, když chcete vědět v minutě, co a kdy došlo, použijte PS či RB či Fio, vše zdarma příchozí platba i zdarma email2sms přijde v jednotkách minut...

To se s mbank nedá srovnat, ospalý šnek.Fio tam ty maily strká okamžitě, ale je to tak i s výpisama přece. Mbance trvá 2 týdny než pošlou výpis a u FIa jsem se podíval ještě po půlnoci když jsem se zdržel u pokeru.

Mimo to přijde mi pěkně uhozený otvírat v IB zprávu z banky o nějaký kartománii. :oboze
voshi
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 12. 2010 19:47

Jsem zvedav, jestli ten rok 2011 se objevi i zde:
:arrow: http://www.nbank.cz
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 12. 2010 00:18

http://www.mbank.cz/forum/read.html?f=1 ... sr=ld&pn=1

Jsem zvědav, kdy zpoplatní i běžnou kartu :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 12. 2010 01:32

hmm to mam doma 2 karty v supliku co vubec uz nepouzivam.
od ty doby co zavedli obraty na karte me ta banka nezajima.
az zpoplatnej i debetni kartu tak holt se ty ucty budou muset zrusit.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 15. 12. 2010 00:47

dr._lukas píše:http://www.mbank.cz/forum/read.html?f=1&i=179255&t=179255&sr=ld&pn=1

Jsem zvědav, kdy zpoplatní i běžnou kartu :-)

Na druhou stranu, banku vydani karty neco fixniho a mozna i variabilniho stoji a to, ze chce vymenou, abyste kartou utratili napr. 50 Eur mesicne, zase tak moc nefer neni, ze ne?

Zjevne spatna zkusenost s tim, ze karta v supliku generuje bance ztratu :-)
vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka