mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod The_mike 6. 1. 2011 19:51

mel jsem na uctu 3kc....bylo mi strzeno 9kc za bankomat....chci se zeptat jak dlouho -6kc se bude bance libit, nez dojde na exekuci
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fikyyy 6. 1. 2011 21:48

dotaz pro znalce :) kdyz se mi zablokuje ucet v mbank, tak se musi fakt cekat az na obednany novy aktivacni kod co posilaj z Polska? Znamy takto cekal tyden a ani nemohl vybirat z bankomatu, jen parkrat pred tim zadal spatnepin do ib. Pry to pres mlinku odbloknout nejde?! :hm
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 1. 2011 21:56

Pokud si jen zablokuješ IB (a víš všechny hesla, včetně hesla pro mLinku), tak by to přes mLinku odblokovat jít mělo, tedy pokud nedošlo k nějaké změně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 7. 1. 2011 05:20

The_mike píše:mel jsem na uctu 3kc....bylo mi strzeno 9kc za bankomat....chci se zeptat jak dlouho -6kc se bude bance libit, nez dojde na exekuci

a) sankční poplatek spojený s vymáháním pohledávky v případě poklesu zůstatku na nepovolený debet 50 Kč

b) vyhotovení a zaslání 1. upomínky v případě poklesu zůstatku na nepovolený debet 150 Kč

c) vyhotovení a zaslání 2. a každé další upomínky v případě poklesu zůstatku na nepovolený debet 500 Kč

myslim ze ti to rychle naskace, upominka 1-2x do mesice.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 1. 2011 16:19

fikyyy: Zrovna tento týden jsem si tam měnil heslo a nějak se nepovedlo, takže jsem si to zablokoval. Do té doby jsem neměl ani neměl nastavený heslo na telefon ("tohle nikdy potřebovat nebudu"), ale oni si s tím po telefonu i tak poradí.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 9. 1. 2011 12:06

The_mike píše:mel jsem na uctu 3kc....bylo mi strzeno 9kc za bankomat....chci se zeptat jak dlouho -6kc se bude bance libit, nez dojde na exekuci

mBank určitě neuplatňuje sankční úrok na debet vzniklý z poplatků a jsem přesvědčen, že neuplatňuje v takovém případě ani žádné jiné sankce.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SocPredator 9. 1. 2011 13:03

Řekl bych, že jej neuplatňuje, pokud je debet do určité doby vyrovnán. Jinak s principu by tam ten úrok 22% p.a. asi neměl smysl, protože by to každý nechal plavat. Do debetu se u mBank ani jinak dostat moc nedá.

Řekl bych, že se jí to bude "líbit" asi měsíc.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 1. 2011 21:54

tak jsem včera zrušil účty v mbank. sbohem a dík za všechny ryby...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 1. 2011 22:08

já tam mám kreditku, tak než jí zpoplatní, tak to rušit nebudu, pak ale sbohem
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 1. 2011 22:15

mikicz: kde jsi to rušil? na tom kiosku? já si projistotku vyžádal i kopii výpovědi..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 1. 2011 16:24

dr._lukas: jo, na kiosku v avionu.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdibrid 17. 1. 2011 19:27

podle VOP níže se účet časem zruší sám. :-)
http://www.mbank.cz/pruvodce/obchodni_podminky/
Podmínky pro zakládání a vedení účtů v mBank
Kapitola X / § 54. :
mBank může také Smlouvu vypovědět v části týkající se účtu, na kterém po dobu 6 měsíců nedojde k žádnému pohybu s výjimkou pravidelného připisování úroků a jejich vyplácení a také, pokud po dobu 6 měsíců ode dne zřízení účtu nebyl proveden žádný vklad na tento účet.

Už to někdo v praxi ověřil ?
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 17. 1. 2011 19:54

Nezrusi, mam tam nekolik uctu, zadne pohyby a nezrusil se zadny.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Neppik 25. 1. 2011 14:42

Už zjistili, že ten exodus po zavedení poplatků začíná být neúnosný a začali rozesílat dotazník s průzkumem spokojenosti se službami. No nicméně jsem jim to tam napsal pěkně podle pravdy ;-)
Neppik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza20 25. 1. 2011 16:12

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně "povolení k inkasu". Dříve jsem obědy platil z jiného účtu mBank, to jsem ale zrušil a zavedl inkaso z jiného účtu mBank. O všem jsem informoval hospodářku(změna účtu), ale peníze se mi ještě neodečetly.
Nevíte, v čem by mohl bý problém ?
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka