mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bourač 29. 7. 2012 00:04

DoubleSix píše:Ale v tom Penny klasická platba je hodně rychlá v porovnání s Globusem, Sparem, Kauflandem nebo Lidlem.

taky jsem si toho všimnul, asi maj nějaký super rychlý připojení...
bourač
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 31. 7. 2012 22:50

Ency píše:No a bezkontaktni platba trva asi vterinu ...
A to u mbank jde mit takovou kartu?
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 7. 2012 23:00

zatím ne, ale snad už brzy
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod marvy 14. 8. 2012 08:23

Ahoj,

jsem z mbank spokojenej,ale co mě dlouho štve je to jejich zaučtování poplatků za výběr z
bankomatu.. :oops: , mam v tom ve výpisech docela chaos.. :D tak třeba: 16.6 jsem vybral peníze a 2.7 , ale zaučtování za výběr z ATM se u mě děje zhruba po měsící od výběru. :shock:
je tam velká prodleva nebo to máte také tak?.. ;-) dík za info.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod zbijeczka 14. 8. 2012 08:58

Tenhle šílený systém je tu proto, že mBank odvozuje poplatek od útraty kartou. Pokud kartou utratíš 4000 Kč nebo víc, první 3 výběry máš zdarma. mBank čeká v novém měsíci minimálně 10 dní na zaúčtování transakcí kartou a teprve až v půlce měsíce poplatek naúčtuje. Toto se děje jenom u poplatků za první 3 výběry, kdy se finální poplatek (0 / 9 / 18 / 27 Kč) odvozuje od plateb kartou.

Naopak fixní poplatek 35 Kč se naúčtuje vždycky okamžitě. Týká se to 4. a dalšího výběru z mKonta anebo třeba všech výběrů z eMAXu.
zbijeczka
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 8. 2012 16:26

Ještě jednou k rušení účtu:
Zašel jsem do mKiosku a sepsali jsme to, přesně za dva týdny byl účet zrušen. Na tu dopisovou žádost nereagovali vůbec :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirik74 31. 8. 2012 13:33

Změna sazebníku od listopadu + bezkontaktní karty: http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=756008
Jirik74
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2012 09:36

Kdyby budu mit penize v axa kdyz jsem je odeslal nekdy vcera po 17.00?
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 5. 9. 2012 10:42

D+1...vcera jsi to uz nestihl
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 5. 9. 2012 10:45

Blbost, budou ještě dnes. Včerejší odpolední dávku sice nestihl, ale mBank má ještě jednu v 8 ráno, takže v AXA budou dnes do(od)poledne.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 9. 2012 11:06

Pozor na to, jestli chces Axou platit (kartou). Pri platbe kartou se overuje zustatek proti predchazejicimu pracovnimu dni. Takze pokud ti dnes na Axu prijdou penize, tak nezaplatis drive, nez zitra po poledni.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2012 15:19

Aha, DEMENCE.
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 9. 2012 15:37

Ale funguje to i obracene, dostal jsem se takto s kartou do minusu - odeslal jsem penize pryc a najednou jsem potreboval zaplatit, tak jsem zaplatil a nez se to zauctovalo, tak jsem tampenize poslal zase zpet.
Je to otravne, ale co se da delat.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 10. 10. 2012 11:04

Tak prý nějaké vklady, 3% na 3 měsíce .... akorát se mě nechce kvůli tomu zakládat účet u mBank, vždycky jsem se tomu bránil ....
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 10. 10. 2012 11:26

Stojí to za to? Vzhledem k tomu, kolik nabízí na delší dobu, tak revolvovat se to s takovou sazbou asi nebude...
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka