mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 14. 1. 2008 14:12

Ceska koruna, zemedelske komodity, energie, energeticke suroviny, bioethanol.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sirusek 14. 1. 2008 16:22

tak sem si byl dneska zařídit konta na pobočce v Brně. Docela mě překvapilo, že když jsem vešel, hned ke mě přišel jejich zástupce a ujal se mě s otázkami co bych rád atd. Poté, ale přišlo pár zmatků - nebyl papír v tiskárně, nešlo o zapisování údajů ale spíš vyťukávání což na začátku bylo vtipné, ale po půl hodině to už celkem unavuje atd...Jinak ochota pracovníků velká => celkově +
Sirusek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JindraK 14. 1. 2008 16:33

S474N píše:bojler+JindraK: vsak prave proto jsem rikal, pockejte si na utery/stredu na oficialni informaci mBank :wink:

Tak je to tu oficiálně.
JindraK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 14. 1. 2008 16:34

že bych si tam zejtra zkusil zajet založit eMAX když už se budu flinkat po brně :-) ... každopádně mě o tom kluci docela přesvědčili :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod S474N 14. 1. 2008 16:38

Jo jako bych to nerikal ObrázekObrázek
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod bojler 14. 1. 2008 17:41

Vono moc jinejch moznosti nebylo. Kazdopadne se musim pochlubit, protoze vsechny penize z ING konta jdou prave dneska na eMax ;)
bojler
Návštěvník

Odeslat příspěvekod omninet 14. 1. 2008 23:58

tak vazeni, 14.01.2008 je tady a s nim priplul i prvni hybridni delfin.. tedy k emaxu zalozenemu 08.01.2008 {zadost 05.01.2008 pres net}

jeste by mohli doresit zabloudeneho delfina...

jinak, uvidime, cim nas prekvapi na prelomu ledna a unora
omninet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod R.P.I. 15. 1. 2008 00:18

:shock: Jak to myslíš hybridní, to jako už i s čipem?
R.P.I.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalich 15. 1. 2008 02:11

jichaj píše:Maly dotazek, precetl jsem si clanek na Mesci o mBank, pise se tam ze mBank nabizi Cash Advance zdarma, ale na Webu to nejak nemuzu najit...potvrdi mi to nekdo (kdo s tim ma jiz zkusenosti?). Diky.

Ano, cash advance je u mBank zdarma všude, tj. v ČR i v zahraničí. Takže v praxi vlezete do pobočky ČSOB, KB, eBanky, UniCredit Bank nebo ČS, vecpete se na pokladnu, kde je označení "směnárna", vytáhnete kartu mBank, požádáte o výběr hotovosti, vyslechtene si poznámky o tom, jak je ta služba drahá a odcházíte s penězi. Zdarma, samozřejmě. :-) Podmínkou je elektronický terminál v bance, na imprinteru máte smůlu (a ty má na hodně místech spořka).
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 4honza 15. 1. 2008 09:39

Obavam se, ze s tim cash advance zdarma to budou muset brzo zatrhnout, jakmile to bude pouzivane v mire vetsi nez zanedbatelne.
Procenta, ktere jsou za to uctovany, a ktere bude za vybirajiciho platit mBank, nebudou nic zanedbatelneho a dost by nam tom prodelavali, zvlast u vyssich vybiranych castek.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 1. 2008 09:51

4honza: na druhou stranu o tom dle meho nazoru vi minimum lidi. Koukal jsem i do tisteneho ceniku a tato sluzba tam neni vubec zminena.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod sakal007 15. 1. 2008 12:03

15.01.2008
mBank vám dá nejvíc: 3,5% na spořícím účtu!
sakal007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JindraK 15. 1. 2008 17:58

ad Cash Advance - proč by měl někdo trčet ve frontě na pobočce, když má 3 výběry zdarma? Navíc prakticky všude lze platit kartou. Zpoplatnění této služby by mi vážně žíly netrhalo (to je ale v rozporu s mBankovou politikou, tak doufám, že to nebude moc "zneužívané").
JindraK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 1. 2008 18:57

JindraK: protoze treba prave je to pro nej minimalni zdrzeni a ty 3 vybery si muze setrit na jindy (noc, vikend, atd) :wink:

sakal007: objevil si Ameriku? :roll:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Noxik 15. 1. 2008 19:02

Nevite nekdo, jak pujde zjistit, kdy opadne soucasny naval klientu? Chci vymenit ING konto za eMAx, ale pri soucasnych cekacich dobach to necham az to "slehne". A karta s cipem by take byla prijemny bonus za cekani, bez cipu ji povazuji ze velmi nebezpecnou oproti "jen" nebezpecbe kombinovane cip/mag. prouzek.
Noxik
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka