mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 4. 2013 11:04

Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kawan 5. 4. 2013 11:15

Tak jsem po delší době chtěla navštívit stránky mBank a jako naschvál zrovna nefunguje :shock: :grr:
Jestli to budou opravovat stejně dlouho jako cokoliv jiného v této bance nestandardního, tak nevím nevím, jen doufám :oboze
kawan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin79 5. 4. 2013 11:38

Z mobilu aplikace uz funguje. Nastesti.... (ios)
martin79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 4. 2013 11:49

Tak https://cz.mbank.eu funguje a jde se přihlásit do IB. Před ckvíli jsem to zkoušel a fungovalo to. Pouze je nějaký problém s odhlašováním z toho IB. Zobrazilo mi to chybu
" Systémová chyba
Bezpečnostní výstraha! Automatické ukončení spojení.
"
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod LGA 5. 4. 2013 13:27

Není nad to mít víc účtů s nějakou tisícovkou v záloze. Pak mě taková situace může nechat v klidu 8-)

Co by mně ale zajímalo, zda fungovali platební karty?
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kawan 5. 4. 2013 13:53

Teda nevím jak komu, ale u nás web zatím nejede nikomu, kromě stránky s přihlášením, ale je to chvílema bez bezpečnostní ikonky "zámečku", takže s přihlášením váhám.
Na Novinkách ale píšou, že prý byl v poledne celý web zprovozněn :pozor

-- 5. 4. 2013 13:57 --

[quote="vlazy"]Tak https://cz.mbank.eu funguje a jde se přihlásit do IB. Před ckvíli jsem to zkoušel a fungovalo to .........

A fungují ti celé webovky, nebo jen přihlašování ?
kawan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 4. 2013 14:00

Píšou tam mj., že "Před jedenáctou hodinou dopolední už ale vše znovu funguje.". Nevím jak to bylo před jedenáctou hodinou, ale nyní mi stránky mBank nefungují.

LGA píše:Co by mně ale zajímalo, zda fungovali platební karty?
Nemám to osobně ověřené ale podle diskuze na http://www.novinky.cz/diskuse?id=315349&articleId=/ekonomika/298147-mbank-postihl-kolaps-internetoveho-bankovnictvi-a-webovych-stranek.html&sectionId=5 karty údajně fungovaly.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 4. 2013 21:57

Tak jsem se nyní večer podíval na stránky mBank a ohledně toho dnešního výpadku kromě diskuze v mFóru tam není ani slovo od někoho z mBank. Ani v té diskuzi se tam nikdo z banky k tomu nevyjádřil. Je mi to sice jedno a nezáleží mi na tom, ale myslím, že by snad nějaké vyjádření a omluva, např. na jejích blogu bylo na místě a mnozí klienti by to snad i očekávali. Tak jak ale bývá v mBank zvykem nějaké vysvětlení nebo omluva jsou pro nich cizí pojem a přicházejí většinou až pokud se ohledně toho nadělá v mFóru hodně křiku.
Na hlavní stránce jsem ale našel jejích naívní reklamu s nápisem mj. "Jsem na dovolené P.S. Asi na 365 dní". Jediné co mne s tím dnešním výpadkem k tomu napadlo byto to, že si z nás udělali nějaký trochu opožděný aprilovy žert tím, že všichni zaměstnanci mBank odešli na roční dovoledou a banka po tuto dobu zůstane mimo provoz.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dropino 6. 4. 2013 08:58

vlazy píše: Je mi to sice jedno a nezáleží mi na tom

a přesto jsi k tomu schopný zplodit dva odstavce... :roll:
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 4. 2013 12:17

dropino:
Příliš nechápu co jsi tím chtěl vyjádřit. Nepatřím k mHujerům kteří mBank za všech okolnosti naívně vychvaluji a zbožňují a tak pokud se mi něco na této bance nelíbí tak není pro mne problém to vyjádřit.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S474N 6. 4. 2013 12:45

vlazy: existuje vubec na svete neco, co ti opravdu vyhovuje, k cemu nemas zadnych pripominek a s cim si spokojen? (kaktusove seminka prosim vynechme, dekuji)
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 4. 2013 13:34

S474N:
Existuje vůbec něco co napíšu já aby jsi ty trollovaci hulváte sprostě do toho nezarýpal?
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S474N 6. 4. 2013 20:15

Co kdybys misto tradicniho argumentacniho klamu (zde "argumentum ad hominem") proste zareagoval na podstatu veci a slusne odpovedel?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 4. 2013 22:48

S474N:
Co kdyby jsi už konečně přestal sprostě trollovat a prezentovat tvojí sprostotu?
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka