mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 6. 2013 10:10

Tušíš tak zhruba, jaká je u mBank výpovědní lhůta :?: :-D
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 1. 6. 2013 13:30

řekl bych tak 2 měsíce
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirik74 4. 6. 2013 18:07

Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 6. 2013 18:33

To nový logo vypadá jak molitanový houbičky na nádobí, co jich prodávají v Kiku asi metr za 30,- Kč...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 6. 2013 22:53

ALF6 píše:Je to tyden co jsem posilal zadost o zruseni uctu. Jak dlouho to jeste potrva,nez mi prestane fungovat IB? Uz sem myslel, ze se do IB nebudu moci prihlasit a ono to jde porad :-l

Pokud jsi zrusil veskere ucty u mBank,tak ti maji vse zrusit po 30.dnech po nasledujicim dni od doruceni vypovedi na centrale v Praze
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 5. 6. 2013 08:53

Jirik74 píše:Z Polska míří změny: http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=781669

Nové logo no budiž, ale jsem zvědav na nové IB :hm
:arrow: http://www.mbank.cz/forum/read.html?f=1 ... sr=ld&pn=1
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gman 5. 6. 2013 15:18

Mám 2 účty eMax a 1 bych chtěl zrušit. Lze přes ten jejich kiosek a nebo se musí volat na infolinku? díky
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joezbrna 5. 6. 2013 15:23

Zavolej na infolinku nebo se zeptej na kiosku :lol:
Joezbrna
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kitrab 5. 6. 2013 20:09

zrušení na papíře na pobočce.
žádot vísí na jejich stránkách pod dokumenty.
a jsou 2 různé formuláře, jeden pro úplné zrušení všech služeb a druhý pro zrušení jen některého z účtů.
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 6. 2013 14:10

Před chvíli jsem pracoval s IB mBank a našel jsem tam tuto zprávu:
Stále myslíme na Vaše pohodlí, a proto jsou Vám operátoři mLinky nově k dispozici také o víkendech a o svátcích, v čase 08:00-21:00

Operátor mLinky Vám může pomoci například v těchto oblastech:
- informace o všech Vašich produktech vedených v mBank
- odblokováni přístupu do internetového bankovnictví
- blokace platební karty a její okamžité objednání

Uložte si prosím mLinku do Vašeho telefonu:
844 777 000 (z ČR), +420 246 017 777 (ze zahraničí)

Automatická mLinka zůstává v provozu nonstop a pomocí hlasového automatu můžete vyřídit většinu běžných operací i mimo provozní dobu (Po - Pá 07:00-22:00, So - Ne 08:00-21:00). Více o mLince se dozvíte zde.
Je to jen taková pro asi mnohé klienty nepatrná maličkost, ale i to je dobré. Někteří klienti to snad využijí i o těch víkendech a svátcích. Možná by se některým klientům hodilo kdyby ti operátoři mLinky byli k dispozici i vždy celých 24 hodin, tj. i v noci, ale to bychom po této bance asi chtěli trochu moc.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ALF6 6. 6. 2013 23:39

dr._lukas píše:
ALF6 píše:Je to tyden co jsem posilal zadost o zruseni uctu. Jak dlouho to jeste potrva,nez mi prestane fungovat IB? Uz sem myslel, ze se do IB nebudu moci prihlasit a ono to jde porad :-l

Pokud jsi zrusil veskere ucty u mBank,tak ti maji vse zrusit po 30.dnech po nasledujicim dni od doruceni vypovedi na centrale v Praze

Mam jen jeden eMax. Ten uz nepouzivam. Ted jsem vyplnil online formular ke zruseni smlouvy k uctum. Jelikoz mne neuznali podpis podle toho vzoroveho, budu muset calovat jeste za overeni podpisu nebo jet 50 km k nejblizssimu kiosku. Komunikace s bankou je tristni...bohuzel. V tomhle se maji od Air hodne ucit. Kdo ma calovat jeste 60 kc za overeni podpisu? At jdou nekam. S timhle jsem se jeste nikde nesetkal.
ALF6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 7. 6. 2013 05:50

to ALF6:
Na poště je ověření podpisu za 30 kč :-)
Ale je lepší to poslat doporučeně, takže se k těm šedesáti člověk opravdu dostane :-\

Ale samozřejmě je tu ještě nulová varianta: eMax tě nic nestojí, tak proč to rušit a platit něco navíc?
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod ALF6 7. 6. 2013 16:11

nic to nestoji, ale je treba udelat cas od casu v uctech poradek. :-)
ALF6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LGA 9. 6. 2013 18:59

Na kartě mám nastavený denní limit 100 Kč. Při nákupu v Kauflandu jsem bez problému zaplatil nákup skoro za tisícovku.

Kdo by v tomto případě nesl náklady při zneužití karty?
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gogospk 9. 6. 2013 19:33

LGA píše:Na kartě mám nastavený denní limit 100 Kč. Při nákupu v Kauflandu jsem bez problému zaplatil nákup skoro za tisícovku.

Kdo by v tomto případě nesl náklady při zneužití karty?

Názorný příklad toho, k čemu jsou dnes tak opěvované možnosti nastvavování limitů u karet mBanky ... odpověd je nasnadě, k ..ounu.
gogospk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka