mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod limec 1. 4. 2021 21:39

na to mam v telefonu specialni aplikaci, rikam ji kalendar :)
pokud vim kdy mam den zuctovani coz v aplikaci je a ten den spada na nepracovni den zuctovani je posunuto na prvni pracovni den tudiz zacatek obdobi je den po zuctovacim dni zadna veda rekl bych
limec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 4. 2021 14:17

Zrušil jsem jeden z osmi cílů s tím, že jsem si automaticky myslel, že zmizí i z přehledu. Ovšem tam stále svítí, jen je u něj info: Spoření osm Cíl zrušený. Tak to je na novou výzvu, ne?, to je zase nějaká specialita polského bankovnictví?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 2. 4. 2021 16:38

Já rušil 6 z 8 cílů v půlce března, taky v přehledu chvilku svítily, teď už je tam nemám.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 2. 4. 2021 16:41

minarjo píše:A proč masochisticky používáte IB od mBank, když appka je snad ve všem výrazně přehlednější? Jejich IB jsem už neotevřel dlouhé měsíce a nic mi v appce nechybí...

Včera jsem potřeboval zopakovat neprovedenou platbu z důvodu nedostatku prostředků a v appce jsem to nenašel (nenabízí to). Musel jsem to udělat v IB. Tuším je ještě víc takových špeků.
A jináč mi připadá appka stejně blbá, jak IB. Akorát se do ní rychleji přihlašuje.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 4. 2021 15:12

Dávno uplynula 60 denní lhůta na připsání bonusu za založení, propojení s mobilní apk a platby kartou, proto jsem včera podal přes infolinku reklamaci. Jaká bývá běžně lhůta na doposlání toho na co zapomněli?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radoch1 8. 4. 2021 11:42

minarjo píše:Nikoliv, Lenko, i toto v appce je (položka Více-Ukázat detail smlouvy na dané kartě). Navíc toto si snad každý pamatuje (zjistí maximálně 1x).
Fakt o ničem nepostradatelném nevím, kvůli čemu by bylo třeba IB mBank otevírat. Snad až na Okamžité platby, které appka zatím neumí, ale jelikož jsou za 1 Kč, asi je nikdo moc extra využívat nebude :).



Třeba přehled trvalých plateb + editace v mobilu není.....
radoch1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Blackmc49 13. 4. 2021 14:29

ROlda78 píše:
Blackmc49 píše:Takže logout a opětovný login nepomůže.
Pomohlo. Vymazání dat aplikace.
Odinstalace.
Nová instalace z Play.
ne, že by mě to zajímalo, ale když už postup, tak je fajn napsat, která z těch apk se přeinstalovává (předpokládám, že Revolut)

Ano. Revolut.
Blackmc49
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peliculiar 14. 4. 2021 17:17

V mobilní aplikaci také chybí možnost (ihned) odeslat naplánovanou platbu, která nebyla provedena z důvodu nedostatku prostředků. V IB to jde ...
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 19. 4. 2021 09:53

Odmenu za kreditku už máte?
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 19. 4. 2021 11:00

Ano
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Sebbe 21. 4. 2021 04:35

Mne neprišla :)
Sebbe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 5. 2021 08:48

dr._lukas píše:Dávno uplynula 60 denní lhůta na připsání bonusu za založení, propojení s mobilní apk a platby kartou, proto jsem včera podal přes infolinku reklamaci. Jaká bývá běžně lhůta na doposlání toho na co zapomněli?

Minule tak do měsíce připsali když jsem se ozval. Jestli to bylo týden či 14 dní
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 3. 5. 2021 09:49

Tak nám zabili Ferdinanda úrok. :-) Proto jsem se rozhodl zrušit mSpoření a peníze převést jinam. Vyprázdnit všechny cíle byl mimochodem celkem opruz - několikrát se mi povedlo přesunout peníze z jednoho cíle na jiný (místo na mKonto). Při zadávání platby na mne pak ve formuláři vyskočily 2 nové položky: účel platby a zdroj prostředků. Není mi moc jasné, co to přesně chtějí. Účelem je provést tu platbu a zdrojem je přece mKonto. Položky jsou ale rozbalovací menu, takže jde vybrat jen z přednastavených možností.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 3. 5. 2021 11:16

Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 5. 2021 11:49

Tak hlavne jsi nemusel nic presouvat. Stacilo dat zrusit a penize by se presunuly samy...
(opruz si tedy delas ty sam)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků