mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xxx777 26. 1. 2018 19:30

Asi dvakrát se mi stalo, že jsem na World kreditce neměl utraceno víc než 4000, ale nějakých 38xx a nenaúčtovali mi poplatek za vedení, těžko říct jestli to je kiks nebo tam je nějaká proklientská tolerance...tak snad jsem moc nezaspamoval a někoho to bude zajímat :o)
xxx777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 26. 1. 2018 19:55

Terminator3 píše:Je to na straně příjemců těch peněz nepochybně bezdůvodné obohacení, které jsou samozřejmě povinni vrátit. Že ten účet zrušili, na tom nic nemění...


Pokud to utratili v dobre vire, tak tezko tu povinnost z nich dostanes :-) myslis, ze je banka bude exekuovat? :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 2. 2018 20:40

Laik žasne, odborník se diví. Prvního ledna vypovězena KK, obratem zablokována a dnes zmizela z IB. Hladký průběh jsem snad ani nečekal.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 01:45

Slo to vypovedet emailem nebo telefonicky, nebo se musi na pobocku osobne?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 2. 2. 2018 08:55

Jde to i z internetoveho bankovnictvi (dokonce i zrusit mKonto).
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 09:31

Tak to by me zajimalo jak? Hledal jsem a nenasel. Potrebuji zrusit eMAX. Kdybych zrusil mKonto a nemel ani eMAX, zustane mi mSporeni nebo mi ho zrusi s mKontem?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 2. 2018 09:39

Hledej, kriminalisto. Najde to i clovek s velmi podprumernou inteligenci.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 09:45

To bude asi nejaka skryta ficura ne?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kinslayer 2. 2. 2018 12:00

Nevím jestli to jde nějak jednodušeji, ale co takto:
"Moje Finance" -> "Účty" -> (rozkliknout účet) -> dole je "Centrum žádostí" -> kliknout na "Podat žádost"
Pak stačí v sekci "Vyhledávání dle klíčových slov" si najít "Žádost o zrušení nebo vypovězení produktu".

-- 2. 2. 2018 12:03 --

No ještě jsem našel v sekci "Supermarket" -> "Služby" -> "Odstoupení nebo vypovězení produktu"
mB, Equa, ING, Fio + UCB MC Agip
Kinslayer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 2. 2018 12:03

To je na zeleny mozek asi moc.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajer 2. 2. 2018 12:09

Ejhle a lze odpovedet i bez kecu o kriminalistech s podprumernou inteligenci.
Takto vypada normalni odpoved na foru, skoda, ze dnes uz malokdy.
A tazatel by mnel podekovat kliknutim na tlacitko + text....

edit : ...a ted se pusti do mne (normalni by bylo to prejit...)
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 2. 2018 12:43

kajer: Máš sice pravdu, ale zrovna kriminalista se ptá i na to, jak přesně, že si má vytřít zadek. Navíc i poměrně vyčerpávající odpověď vyvolá smršť doplňujících dotazů. A na závěr Ti sdělí, že si přece nebude číst podmínky, když jsou tak dlouhé. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 2. 2018 12:51

V supermarketu to je jedna z polozek v celkem logicky znejici sekci. Chce to ale elementarni snahu.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 13:04

kajer píše:Ejhle a lze odpovedet i bez kecu o kriminalistech s podprumernou inteligenci.

To je jeste v pohode, jsem proti urazkam na internetu imunni, driv trpeli nekteri zdejsi jedinci utkvelou predstavou, ze jsem mestsky straznik, tak mi nadavali do hovnosberacu, ale na internetu rostou ramena i tem nejutapnutejsim chudackum, kdyby ovsem potkali nejakeho straznika na ulici, tak se mu budou uctive klanet az k zemi.
:lol:
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 2. 2018 15:12

Jestli si Zdeňku myslíš, že tě někdo soudí kvůli tvému povolání, tak se pleteš. A ještě víc se pleteš, když od uniformy čekáš uznání a respekt druhých.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků