mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod y2key 3. 6. 2020 11:37

Jasně, že by to šlo vyřešit menší částkou a neřešit to, ale já mám rád ve věcech jasno a proto se ptám zde, kde lidé mají reálné praktické zkušenosti.
Psát jim mail nemá moc smysl, protože za posledních 14 dnů jsem něco podobného řešil s mBank a na infolince dostal úplně jinou informaci než na sockách a jinou informaci přes email. Ti zaměstnanci většinou mají naučené základní odpovědi, ale se složitější otázkou si už neví rady a zbytečně pak dávají nesprávné info.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 3. 6. 2020 11:44

Platí, co je v mailu, už to pochop.

Generace Z :-)

Si myslis, ze odpovidaji ti, co zvedaji telefony nebo co? Videl jsi nekdy strukturu takove korporace a kolik urovni callcenter ma?

Ten mail ma kazdopadne daleko vetsi vahu vsude. Odpoved na nej nedostanes ale ihned, a na jeho napsani je potreba obvykle vic namahy.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 3. 6. 2020 12:19

Řešil už někdo reklamace za nevyplacené odměny z akce doporučení? Jak to probíhá?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 3. 6. 2020 18:06

minarjo píše:Ještě že toto sám neřeším, díky využití Wustenrot akce ze začátku roku mám až do ledna 2021 u nich garanci 1,7% bez omezení.

To jste šťastný člověk, no jo, kdo mohl ještě na začátku roku vědět, jak ty úroky za relat. krátkou dobu klesnou...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 4. 6. 2020 19:55

Tak si das 5 minut az pulhodiny prescas v praci a vyreseno :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meme1255 4. 6. 2020 22:34

Už někomu přišlo 1000 za 5 plateb po založení? :hm Prý „budou vyplácet ASAP“, zatím nic (něco přes 2 týdny, splněno před týdnem). Mají až 60 dnů, tak jen pro info, zatím.
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 6. 2020 10:35

Dyt nepřišlo ani za založení na začátku března, někdo tu má určitě i z února účet. Měli připsat 31.5. nejdyl a nic
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2020 10:52

audiobullys: Ono přišlo asi většině a Ty budeš muset reklamovat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 5. 6. 2020 11:24

Právě že nepřislo hromadu lidem co jsem zjištoval. Jen já vím o dalších třech komu taky nic nepřišlo.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 6. 2020 11:32

Nicméně platí, že ti, co nedostali, to musí reklamovat. My taky jednu odměnu (z 8 ) nedostali, i když strana doporučující jo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 5. 6. 2020 12:47

No ono to spíš vypadá že mBank to s příchodem viru nějak fláká a odměny prostě přestala vyplácet a spoléhá na to že se na to zapomene. Řešilo se to i na FB stránkách mBank takže to určitě není ojedinělý problém. Spíš by si mBanka měla sama projet všechna doporučení jestli splnila to co měla.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 6. 2020 17:12

ja cekam odmenu za 2 doporuceni z 5.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod noi2 5. 6. 2020 18:14

Pokud to máš v jedný akci a jednoho doporučitele, tak už máš smůlu, limit byl 3 odměny na doporučitele.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 6. 2020 06:57

Bylo to na dve cisla samozrejme
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mikka1 7. 6. 2020 23:48

Prosim napsal by mi nekdo, jak objednat kartu Visa Svet, aby byla zdarma?
Mam klasickou Visu.
Moc dekuji.
Mikka1
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků