mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 21. 8. 2019 09:07

Ještě mne napadla karta MBANK svět, někdo tu psal, že mají také dobré kurzy
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 21. 8. 2019 13:20

Vypadá to, že mi nějak přestaly chodit vratky z kreditky na mSpoření... Máte někdo taky problém tenhle měsíc?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod frelichl 21. 8. 2019 21:13

Jo, tento mesic zatim vratka neprisla. Uz jednou to tak bylo, vyplaceli asi o dva tydny pozdeji. Ja uz na mBanku pecu, samotny produkt porad neni uplne marny, ale vadi mi spousta veci okolo. Vypisy v HTML (s blbe nastavenym kodovanim), cele jejich internetove bankovnictvi (o mobilnim ani nemluvim) mi pripada na chvostu soucasneho trhu a k tomu takova nespolehlivost. Pred rokem mi jejich kreditka prisla vhod, byli jedni z prvnich s Google Pay, ale situace se zmenila.
frelichl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 21. 8. 2019 21:48

Ty výpisy lze dostávat i v PDF, nastavit se to dá v IB.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 22. 8. 2019 02:13

Kde?

Btw kdyz se divam na ty vratky, tak jaktoze chodi ob mesic a ne kazdy mesic?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fyluta84 22. 8. 2019 08:53

svádějí to na technické problémy.. jednou přišly až druhý měsíc dvakrát... jinak teď ,podle jejich podmínek na to mají právo ...
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 8. 2019 09:05

@vpe:
Zcela "logicky" (dle logiky mBank) :) v menu Supermarket-Služby-Výpisy z účtů namísto přímo u daného produktu...

Mimochodem ve stejném podmenu Služby je i volba na výpověď produktů mBank, takže až někoho bude štvát, ví kde to hledat :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 22. 8. 2019 17:53

diky, nahodou jsem sem klikl, tak jsem rovnou dal vypoved vsech uctu, skvele, ne ze bych to mel daleko na pobocku, ale takhle tam nemusim vubec

-- 22. 8. 2019 18:57 --

Tak jim to nefunguje, napise to, ze ti ma prijit zprava, do ktera mas opsat kod s sms, ale zadna zprava neprijde, neprekvapilo me to
Je treba mozny, ze to prijde za nekolik hodin, ale to uz je proste fakt system dementni
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 8. 2019 18:08

To IB je děs a hrůza, měl jsem půjčenou kartu na dovolenou a chtěl si průběžně kontrolovat i zůstatek a než se v tom člověk prokliká a zorientuje, tak dřív odmaturuje.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 8. 2019 18:23

Cca před měsícem při rušení mKonta ta zpráva do IB, pomocí které se požadavek skrz SMS autorizuje, přišla rychle, do 3 minut určitě... Stejným způsobem se podepisují i nové smlouvy třeba na kreditku, nejen výpovědi, takže by to mělo fungovat. Znovu se do IB mezi zprávy podívej (pod symbol obálky vpravo nahoře), zda už tam ten vzkaz k dokončení výpovědi SMSkou nemáš.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 22. 8. 2019 18:53

jakmile tohle neni okamzite, ale je tam nejaky odeslani, cekani, klikani, opisovani, je to proste uzitelsky nepratelske, o to horsi, ze tohle maji pri sjednavani asi stejne
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komit 27. 8. 2019 18:59

Kapříci dnes připluli
komit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 27. 8. 2019 20:47

jj
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 28. 8. 2019 04:56

Ja furt nic, nepripluli
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pan Jan 28. 8. 2019 06:37

Pan Jan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků