mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 12. 2014 16:00

msimcard píše:starej fígl - Zaplatím kartou a zboží vrátím, tím pádem i peníze budou zpět :-)

No jo, jsem zvědavej, o kolik se zvýší Alze obraty debetkami mBank :-]



Líbí se mi, jak když se někdo jenom zmíní o zaplacení kartou a vrácení zboží, tak se Vám hned vybaví Alza :-) Je to zajímavé a o lecčems to svědčí :-) Nemyslím to ve zlém, ale zaujalo mi to.
Omluva za OT
Naposledy upravil msimcard dne 10. 12. 2014 16:01, celkově upraveno 1
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alebac 10. 12. 2014 16:01

Co zřídit kontokorent? Při nevyužívání zdarma a stačí na vymazání poplatku... "Povolené přečerpání mRezerva k mKontu je zdarma (zřízení, vedení
a zrušení)."
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 12. 2014 16:03

peter2black píše:naprosto idiotsky krok...jetli nebude fungovat figl z alzou ucet zrusim


Proč s Alzou. Vždyť tento fígl funguje téměř v každém obchodě ne?
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter2black 10. 12. 2014 16:04

koukam bude stacit i kreditka... u kontokorentu ve smlouve je myslim podminka obratu na ucte, aby vám ho nezrusili (kontokorent)

polaci se asi natvali ze si z nich delame srandu v reklame :)
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 12. 2014 16:08

msimcard píše:Líbí se mi, jak když se někdo jenom zmíní o zaplacení kartou a vrácení zboží, tak se Vám hned vybaví Alza :-) Je to zajímavé a o lecčems to svědčí :-) Nemyslím to ve zlém, ale zaujalo mi to.

To je skutečně zajímavé... :-) Jinak jsem to sám nikdy nevyužil, ale když jsou banky takhle prohlané a podvodné, proč nebýt taky.

msimcard píše:Proč s Alzou. Vždyť tento fígl funguje téměř v každém obchodě ne?

A který jiný obchod umožňuje kartou nakoupit nějaké virtuální peníze bez poplatku a pak si je vrátit zpět na kartu?

peter2black píše:koukam bude stacit i kreditka... tak ok

Ale pak musíš plnit to kritérium útraty na KK, jinak bude vedení kreditky zpoplatněno 29 Kč...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod peter2black 10. 12. 2014 16:13

fremantle píše:Ale pak musíš plnit to kritérium útraty na KK, jinak bude vedení kreditky zpoplatněno 29 Kč...

aha uz to vidim v sazebniku taky :( tak mbank kreditka pujde z domu, prakticky ji nevyuzivam, mel jsem ji jenom na nouzove situace pri cestování
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alebac 10. 12. 2014 16:13

V podmínkách kontokorentu jsem žádné ustanovení o nutnosti využívat nenašel...
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter2black 10. 12. 2014 16:15

alebac píše:V podmínkách kontokorentu jsem žádné ustanovení o nutnosti využívat nenašel...

aha myslel jsem tohle: "Příchozí platby na osobní účet mKonto musí být ve výši 25 % schváleného limitu měsíčně"
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alebac 10. 12. 2014 16:20

a to je odkud?
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter2black 10. 12. 2014 16:24

peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 10. 12. 2014 16:26

Vážení, dejte si pozor na jednu obrovskou zradu ze strany mBank. Teď si čtu nový sazebník platný od 1.3.2015. Píše se tam, že

Vedení hlavní karty (měsíčně) - 29 Kč v případě, že bezhotovostní objem zaúčtovaných plateb danou debetní kartou vydanou k mKontu v daném měsíci bude nižší než 500 Kč nebo držitel debetní karty nemá sjednaný úvěrový produkt u mBank (mPůjčka, mHypotéka, mHypotéka light, kreditní karta, Povolené přečerpání)

=> Vedení karty je zdarma v případě, že útrata kartou bude aspoň 500 Kč a zároveň mám sjednaný úvěrový produkt.

Buď to mBank takhle vymyslela schválně a čeká, kdo se nachytá, anebo nový sazebník psal naprostý neumětel, který nedokáže zformulovat myšlenku.
Naposledy upravil Franklin dne 10. 12. 2014 16:34, celkově upraveno 2
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 10. 12. 2014 16:33

tipuju, že B je správně...
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 10. 12. 2014 16:34

BREAKING NEWS ! ! !

1. Poplatek za konverzi měn se zvyšuje z 2% na 5%.

2. Poplatek za předčasné splacení hypotéky se zvyšuje z 3% na 5%.

BREAKING NEWS ! ! !
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 10. 12. 2014 16:37

tak to si dělaj...

-- 10 pro 2014, 16:39 --

Franklin píše:Buď to mBank takhle vymyslela schválně a čeká, kdo se nachytá, anebo nový sazebník psal naprostý neumětel, který nedokáže zformulovat myšlenku.


U kreditky žádné nebo není, je tam jen nutnost udělat obrat. Čili tam platí podmínka současně (kreditku mít a stejně ještě dělat obrat)
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 10. 12. 2014 16:41

když zablokuji kartu, bere se jako zrušená?
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků