mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Finmxpert 8. 6. 2020 06:22

Mikka1 píše:Prosim napsal by mi nekdo, jak objednat kartu Visa Svet, aby byla zdarma?
Mam klasickou Visu.
Moc dekuji.

Je potreba toho delfina nejdriv zablokovat. Pak je mozny Svet vydat zdarma.
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 8. 6. 2020 12:36

Já Visa svět objednával hned, jak se objevila kdysi v nabídce a nic jsem neblokoval. Mám teď obě a zdarma... Jestli se podmínky změnily ale netuším
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Finmxpert 8. 6. 2020 14:01

Markil píše:Já Visa svět objednával hned, jak se objevila kdysi v nabídce a nic jsem neblokoval. Mám teď obě a zdarma... Jestli se podmínky změnily ale netuším


Zmenily...
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 9. 6. 2020 13:20

Nově u mBank posunuta lhůta pro zpracování plateb. Konečně! Platba odeslaná do 13:00 je v jiné bance připsána ještě v tentýž den. Odzkoušeno 12:55 a peníze 14:05 připsány v druhé bance.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 6. 2020 19:42

Po reklamaci přislíbeno připsání odměny 17.6. za založení účtu na začátku března.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 6. 2020 19:51

A jak proběhla reklamace?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tocassido 11. 6. 2020 20:01

Taky stále čekáme na odměnu. Budu tam muset zavolat a reklamovat.
tocassido
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas999 11. 6. 2020 22:15

Riešili ste tu niekto chargeback cez mBank?
Zaplatené mKreditkou Plus, Ryanair odmieta vrátiť peniaze za zrušenú letenku. Let zrušený pre ukončenie leteckej základne Lauda vo Viedni, nie priamo kvôli covidu.
Je mBanka v tomto kompetentná?
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 6. 2020 04:19

peter23p píše:A jak proběhla reklamace?

Úplně nevím, na co se ptáš, ale normálně jsem napsal z registrovaného e-mailu (chtějí, aby reklamace dále obsahovala jméno, příjmení a číslo žádosti), že dotyčný nedostal odměnu za založení a po čase (o něco více než týden) poslali výsledek šetření, že mám pravdu a odměnu připíšou.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 12. 6. 2020 10:02

No šlo mi o to co vše se do reklamace musí uvádět, jestli jen čísla žádostí nebo i jména a adresy doporučených. Případně jestli není snažší když reklamuje doporučený.

Tak mi skončila platnost staré Visa karty a myslel sem že automaticky pošlou mKartu svět a teď koukám že posílají pouze Master debit. Co udělat když chci zase Visu a nechci platit 100Kč za novou kartu?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 6. 2020 10:49

Tak u nás to byl doporučený, kdo nedostal odměnu. Jinak je asi třeba, aby reklamoval každý tu svoji část.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bigzachod 12. 6. 2020 20:47

kdyby to někoho zajímalo, účet založen 13.5., podmínka 5 plateb kartou následující měsíc hned splněna na začátku měsíce června, a dnes 12.6. mi byl připsán bonus 1000Kč na mspoření za založení účtu, docela fofr, příští měsíc ještě pětikilo a bude to doma :)
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 13. 6. 2020 00:10

Finmxpert píše:Je potreba toho delfina nejdriv zablokovat. Pak je mozny Svet vydat zdarma.


Zablokovat kde? To asi musím do IB, že? Za jak dlouho vám karta přišla?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Finmxpert 13. 6. 2020 06:36

Mikka1 píše:
Finmxpert píše:Je potreba toho delfina nejdriv zablokovat. Pak je mozny Svet vydat zdarma.


Zablokovat kde? To asi musím do IB, že? Za jak dlouho vám karta přišla?


V IB nebo appce. Pak uz jen pozadate o novou kartu tamtez.
Doruceni trva vetsinou do 10 dni. V prumeru nejakych 5-6 pracovnich
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 13. 6. 2020 08:16

nějak nepobírám ten jejich tabulkový sazebník....pro mKartu Svět se musí plnit obrat kartou min.10k aby byla zdarma? nebo už nemusí a ta položka
"Vedení karty
b) Hlavní karta (měsíčně) - 99 Kč v případě, že bezhotovostní objem zaúčtovaných
plateb všemi typy hlavních debetních a hlavních kreditních karet vyjma eMax vydaných na jméno majitele účtu v daném měsíci bude nižší než 10 000 Kč"
se vztahuje jen na Goldku? díky
tom brava
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků