mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 9. 7. 2020 16:58

:roll: :roll:
peliculiar píše:Jakmile se v obálce mSpoření dosáhne výše 100 000 Kč, tak se neúročí 1,2%, ale celá částka (!!!) tím minimálním úrokem. Tedy tam není uplatňované pásmové úročení, proto je dobré vždy hlídat výši. Třeba to pořád držet na 99 000 Kč.

Takže se vám to stalo, máte osobně vyzkoušené, že úrok v tom případě spadne? To by bylo dobře, kdyby to už bylo potvrzeno něčí osobní zkušeností.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 9. 7. 2020 20:29

Persbrandt píše:Takže se vám to stalo, máte osobně vyzkoušené, že úrok v tom případě spadne? To by bylo dobře, kdyby to už bylo potvrzeno něčí osobní zkušeností.

Ne, ale mám to potvrzené přímo od pracovnice mBank, kde se na jich na to často ptají. Pro mě za mě nevěřte ... :-)
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod y2key 10. 7. 2020 07:46

Ono se to ani dost dobře vyzkoušet nedá. V IB se úroková sazba nezobrazuje. Jedině to prostě risknout a za měsíc po připsání úroků by se vidělo. Ale to se nikomu chtít nebude. Takže je asi lepší prostě vždy poslední den v měsíci převést úroky jinam, pokud chcete maximalizovat výnos.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 10. 7. 2020 18:12

“ Třeba to pořád držet na 99 000 Kč. ”

Tady nekdo propadal z poctu :-)) Spravne je to 99900 a jeste je tam rezerva, tezko ti prijde za mesic vetsi urok jak 90 Kc anebo uz nekomu prisel urok nad 90 Kc? :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 10. 7. 2020 18:16

Tak někdo má lepší zábavu, než každý měsíc převádět 90 Kč jinam.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 10. 7. 2020 19:53

Zas neumí počítat? Stačí 1x za dva měsíce a těch 1000 do konce akce nenaplníš, v tom je pointa ;-) mi neříkej že zdejší kolenovrti tam nechodí kontrolovat, zda se připsalo?!

Ps: já mám aktuálně jen ten úrok nevyzvednutý - Meziročně vzrostly spotřebitelské ceny v červnu o 3,3 %, což bylo o 0,4 procentního bodu více než v květnu.

Obrázek
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 10. 7. 2020 20:22

vpe píše:“ Třeba to pořád držet na 99 000 Kč. ”

Tady nekdo propadal z poctu :-)) Spravne je to 99900 a jeste je tam rezerva, tezko ti prijde za mesic vetsi urok jak 90 Kc anebo uz nekomu prisel urok nad 90 Kc? :-)

Když tam bude někdo mít 99K, tak nemusí úrok každý měsíc převádět. To je celý.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 12. 7. 2020 09:40

Muzes tam mit 99500 a garantuju ti, ze letos tam 100.000 fakt urokem presahnout NEMUZES :-)
Ale radsi budem nakupovat etfka nez to nechavat na tomhle uctu, ne?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 12. 7. 2020 11:14

vpe píše:Muzes tam mit 99500 a garantuju ti, ze letos tam 100.000 fakt urokem presahnout NEMUZES :-)

Jasně, já to beru jako rezervu skoro rok, kdy nebude třeba převádět úrok jinam.

vpe píše:Ale radsi budem nakupovat etfka nez to nechavat na tomhle uctu, ne?

Nějakou rezervu si člověk někde nechávat musí. Jinak máš pravdu. Já na mSpoření nemám nic, ale to se může s listopadem změnit a jejich 1,2% p.a. může být to nejlepší, co mi bude v tu dobu dostupné.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 7. 2020 13:38

Ve vlaknu, kde kazdou chvili nekdo hlasi, ze mu pripluli kaprici nepredpokladam strategii VLOZ A ZAPOMEN :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 14. 7. 2020 20:57

Pravda, ale jsou tu i tací, co účet u mBank mají a těch se ta akce netýká. Člověk by u nich musel mít zrušený účet déle než rok.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod limec 15. 7. 2020 08:36

dnes sem pustil appku a 10. mi pripsali 1000 bonus, takze pohodka zadne zdrzovani 60 dni
limec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 17. 7. 2020 19:38

peliculiar píše:Pravda, ale jsou tu i tací, co účet u mBank mají a těch se ta akce netýká. Člověk by u nich musel mít zrušený účet déle než rok.


Coze, urok 1,2 plati pro vsechny :-))
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 17. 7. 2020 20:41

mBank je neskutečný odpad mezi bankami, vlastní zkušenost, více zde: https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0883677459 a ještě upřesňující informace mohu v případě zájmu poskytnout. Horší zkušenosti jsem s bankami ještě neměl.
peta809
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 18. 7. 2020 10:55

Odmena za kreditku zatiaľ nič...
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků