mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 7. 2019 20:43

Otevřel jsem po letech účet kvůli pětistovkové akci. Uvedl jsem nové tel. číslo i email a překvapilo mě, že jak na to nové číslo, tak i na původní dorazila sms potvrzující změnu údajů.Trochu mě to znejistilo, ale podmínky bych splňovat měl.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 24. 7. 2019 21:35

mBank pise v sazebniku, ze vyber z bakomatov v zahranici je zdarma. Moze mi tak majitel bankomatu nauctovat poplatok za vyuzitie bankomatu tzv. surcharge fee? Nepytam sa na DCC.

Mam mkartu svet. Kurzy su teraz nastavene na +0.2% od kurzu VISA. Jak dlho tipujete ze takyto vyhodny kurz vydrzi? V cenniku je, ze si mozu dat marzu az 2%.

Bolo v minulosti vedenie karty v mbank spoplatnene? Myslim uplne zakladnu kartu. Nieco ako teraz ta mkarta svet.
sashi.petronia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 24. 7. 2019 22:13

Ano jeden čas bylo vedení karty zdarma pouze po splnění podmínky obratu 1500Kč na dané kartě. Bylo to v době opakujících akcí kdy dávali peníze za doporučení, holt potřebovaly vydělat na bonusy. Dost lidí to tenkrát namíchlo takže se karty a účty hromadně rušily a nakonec i mbank pochopila že je to blbost a asi po 2 letech tuhle podmínku zrušila.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 25. 7. 2019 06:30

mBank od tebe žádný poplatek chtít nebude, to je poplatek vlastníka bankomatu, který ti naúčtuje. To nesouvisí s tím, co dle sazebníku účtuje mBank.

A co se týče mKarty svět, na ty podmínky jsou dva pohledy. Buď, že kurz je dle lístku, tečka. A věta o Visa kartách není o mKartě svět. Nebo že ano, což je ale ještě lepší, protože jinak by to mohli změnit o ještě víc.
Imho to vydrží navždy, o tom ta karta je. Spíš jí třeba časem přestanou vydávat.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 25. 7. 2019 13:10

tmx643 píše:mBank od tebe žádný poplatek chtít nebude, to je poplatek vlastníka bankomatu, který ti naúčtuje. To nesouvisí s tím, co dle sazebníku účtuje mBank.

Diky, presne to ma zaujimalo. Nemate tu niekto zoznam levnych/zadarmo bankomatov v zahranici?
sashi.petronia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod slavo963 25. 7. 2019 17:21

je tam drobna chyba, v CHorvatsku je v ATM Euronet poplatek cca 29kun
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 7. 2019 17:42

to si děláš srandu? tak dík, směním kuny raději ve směnárně :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 25. 7. 2019 19:10

dr._lukas píše:to si děláš srandu? tak dík, směním kuny raději ve směnárně :-D

Tiez si si myslel, ze to bude podla cenniku mbank ZADARMO? :D
sashi.petronia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 7. 2019 19:58

slavo963 píše:je tam drobna chyba, v CHorvatsku je v ATM Euronet poplatek cca 29kun

Euronet je smejd vsude. Ted v Berline po mne chtel za vyber 4€. Tak jsem sel jinam.

-- 25. 7. 2019 20:59 --

sashi.petronia píše:
dr._lukas píše:to si děláš srandu? tak dík, směním kuny raději ve směnárně :-D

Tiez si si myslel, ze to bude podla cenniku mbank ZADARMO? :D

To nejsou poplatky mBank ale Euronetu.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 25. 7. 2019 20:05

Ja uz tomu rozumim.
sashi.petronia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 7. 2019 16:53

dr._lukas píše:to si děláš srandu? tak dík, směním kuny raději ve směnárně :-D


V ATM "klasickych" chorvatskych bank byl poplatek samozrejme 0...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod A1rh- 26. 7. 2019 22:05

na kuny měla mít akci Creditas, i přímo na pobočkách hotovost dle kurzu deviz.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 7. 2019 04:43

Ano, Creditas má kuny opravdu výhodně, dokonce výhodněji, než arabské směnárny, kde měním eura a dolary
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 7. 2019 05:51

Včera jsem Creditas nakonec navštívil, protože už mě nebaví dohadování s místním směnárníkem o VIP kurzy, které střílí od boku. Včerejší kurz byl 3,495..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků