mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fylzen 13. 12. 2019 00:26

Výborně...takže akce byla jen do 12.12.2019 takže jsem to kompletně celý podělal. Klasika.
fylzen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hannys85 13. 12. 2019 06:35

Mě taky nepřišla zatím odměna, respektive já bych neměl mít nárok (nepřišel mi email s nabídkou), ale odměna nepřišla hlavně ani doporučenému, který jak jsme se zde shodli by nárok měl mít. O účet bylo žádáno 30.11.2019, byl plně aktivován 3.12.2019 a ve stejný den byla aktivována i mobilní aplikace. Mimochodem do dnešního dne nejdou vidět v mobilní aplikaci zůstatky na účtu ! V těch kruzích jsou místo zůstatků jen nabídky na zřízení kreditní karty, spoření atd. Platby jde však posílat v pohodě (někdo s tím měl tady problém).
Je pravdou, že doporučený měl kdysi u mbank účet, před cca rokem zrušen. Nyní zakládán s jiným tel. číslem i emailem. ID bylo přiřazené stejné a v IB šlo dokonce vidět i poslední (ne)úspěšné přihlášení z roku 2018. Chci se tedy zeptat, zda li dostal bonus Váš doporučený (který v minulosti účet u mbank měl), ale Vám samotným email s nabídkou nepřišel a využili jste toho, že zde bylo o této akci informováno. Děkuji
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 12. 2019 06:56

A není ta otázka v podstatě zbytečná? (Jo, pro zajímavost OK.) Na místě doporučeného bych reklamoval. Ten nakonec logicky ani nemůže vědět, zda doporučujícímu přišel ten e-mail, což je možná právě zohledněno ve znění podmínek.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Kubika1 13. 12. 2019 07:39

Já zakládal na zdejší doporučení a následně zakládala přítelkyně na mě (po aktivaci mého účtu). Já bonus již dostal (za svůj založený účet), ale přítelkyně ještě ne. Zatím mají ale čas tak neřeším. Pokud nic ale přítelkyni nepřijde tak budu podávat reklamaci. Já dle podmínek pravděpodobně nic nedostanu, ale ona by měla. Zatím bych jim dal čas...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 13. 12. 2019 08:57

drkarel píše:Já ho netrápím, já mu odpovídal, ale trochu to přehání, stačí se podívat do podmínek nebo o pár stránek tady dřív. Abych mu to vysvětlil, popíšu celou stránku, a když nepopíšu, budou doplňující dotazy. Navíc jsem něco i přehlédl a … nepřijdou Ti ty otázky nezodpověditelné?


Marvy: Já jinou kontrolní otázku nedostal a pochybuji, že by měli jinou. Pokud jde o bonus, já si podmínky od začátku vykládal dokonce tak, že ani e-mail, ani telefon není třeba zadávat jiný, ale pro jistotu jsem nahlásil nové, když můžu. Takže abych odpověděl na Tvoji otázku, je to možné proto, že je to v souladu s podmínkami a zřejmě jim staronový klient nevadí.



Prosim jo v poho, ja neco napsal proste za behu,jen co me ve vterine napadlo,ja sem z tech polaku totiz rozcarovany-),kdyby mi poslali vse tak jak meli,vubec bych tu neplevelil.-).

Do podminek se podivam i o stranky nazpet.
Spis me stve, aby to ve finale nebylo zbytecne a bonus prisel.Na poboce vse slo,jen uplne na konci se chlap zeptal,vy uz ste byl nekdy klientem? Ja ze ano proc,? ze mu pocitac vyhodil jinou hlasku procesu.


No pokud tedy udelam reset sam dole tim tlacitkem,doufam ze neprijdu o bonus.jelikoz tam chteji jen rodne cislo plus kontrolni otazku kdezto na mlince chteji ten novy email,tel cislo a rodne cislo,aby mi to pak neprislo na stare tel.cislo co maji v systemu a ja se prihlasim a pak jen provedu zmenu kontaktnich udaju. No nic boli me z nich hlava.-)

Diky
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 13. 12. 2019 09:18

Jen nezapomeňte, že ještě tam je podmínka jen na prvních 5000 účtů. Jelikož mBank má čistý roční přírůstek skoro 20000 klientů a mnoho tisíc ročně ten účet zruší, mají určitě aspoň 2000 nových klientů měsíčně, díky této akci, kdy si účet zakládali ve velkém lidé, co ho vůbec nechtějí, těch 5000 mohlo padnout za pár dní. Pozdě mohlo být klidně 1.12., tak od toho tolik nečekejte, ušetříte své nervy.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 13. 12. 2019 12:07

Doporučovaný zakládal 30.11. a to ještě pozdě nebylo. V dávné minulosti byl i klientem mBank. Tento týden dorazil bonus jemu i mně, takže bych to tak černě neviděl. Překvapilo mě, že jsem byl s nabídkou osloven nejen já, jako dlouholetý klient, ale nabídka přistála i v IB u klienta, který si založil účet teprve letos o prázdninách.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 12. 2019 18:38

@Pajkyt a ostatní netrpěliví:
Odměna se vyplácí až do Vánoc, čekej jí nejdřív 10 dní od založení. Já první dostal 4.12. (založeno hned první den akce, tuším 27.11.), ale za založení jen o den později odměna došla až 9.12. Zkrátka nestíhají, velmi mnoho lidí to oslovilo. A že hranice 5000 padla je také možné.

Jinak i mamka v mobilní aplikaci měla v těch úvodních kruzích jen nabídku sjednání, na zůstatek se to samo opravilo cca za 3-5 dní od plné aktivace. Odchozí platby ale nemůže zadávat doteď, ani v tom není sama :).
Naposledy upravil minarjo dne 13. 12. 2019 23:37, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajkyt 13. 12. 2019 19:04

to Minarjo: Já nejsem netrpělivý, já už své tři bonusy mám. Aktivace 05.12., bonusy dorazily 11.12.. Vše naprosto v pohodě. Já jsem s mBank naprosto spokojen, nejen nyní, ale po celou dobu.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srato 13. 12. 2019 19:25

8.12. jsem platil dceři skrze O2 platební bránu kredit. Placeno převodem volbou mPlatby. Do dnešního dne se tato platba nijak nezaúčtovala i když kredit byl normálně (takřka okamžitě) připsán. Stalo se to už někomu? Jak dlouho to může trvat?
srato
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 13. 12. 2019 21:29

Pajkyt píše:to Minarjo: Já nejsem netrpělivý, já už své tři bonusy mám. Aktivace 05.12., bonusy dorazily 11.12.. Vše naprosto v pohodě. Já jsem s mBank naprosto spokojen, nejen nyní, ale po celou dobu.


Si myslim ze tech 20 dni co pise Minarjo je moc,ale nechme se prekvapit.-,-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 12. 2019 23:37

To byl překlep, mělo tam být 10 dní :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas999 17. 12. 2019 21:57

Sestra, ktorá odporučila 2 kamarátov neskôr ako ja včera dostala 2x 30eur a ja stále nič :hm
Ako vy?
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 12. 2019 22:13

Určitě (i dle toho jak jsem obdržel odměny já) nebude tolik záležet na datu doporučení jako na datu, kdy doporučený splnil všechny podmínky (plně aktivní účet, první přihlášení do Smartbanky). No škoda že ten limit 5000 účtů se nikde neodpočítává, jako to měla třeba Trinity bank u toho omezeného počtu spořících účtů s vyšším úrokem.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas999 17. 12. 2019 22:19

No tak to rovnako tí jej kamaráti splnili podmienky neskôr ako moji. Je to celé nejaké čudné.
Ja už som mal jedného človeka, ktorý sa aj prihlásil do smartbanky (otec), keď len ona začala odporúčať...
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků