mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 18. 12. 2019 00:12

Rusil jste nekdo konto pro deti? Da se elektronicky pres zruseni dispondenta nebo je nutne na pobocku, diky .
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 18. 12. 2019 10:07

Nemá někdo zkušenost, jestli se za splnění povinného obratu na kartě považuje i refundovaná platba?
Mám mKreditku Plus. Aby se neplatil poplatek, musí být měsíčně obrat na kartě aspoň 4000 Kč. Budu mít za celý měsíc jedinou platbu 4000 Kč a ta mi bude obchodníkem ještě v témže měsíci vrácena (refunded). Mám splněný povinný obrat nebo ne?
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 12. 2019 10:45

@Lenka
S takovym dotazem radeji volej na jejich infolinku.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 12. 2019 19:58

U výpočtu odměn (1% eShop či 0,5% Plus kreditka) vratky / refundy z objemu plateb s nárokem na odměnu odečítají (tak jako dnes snad už všechny banky kromě Hello bank). Takže u toho minimálního obratu to může (ale i nemusí) být stejné, moc bych na to nespoléhal.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 18. 12. 2019 20:25

Je zde někdo, kdo v rámci akce "odměna 1200,- Kč za doporučení nového klienta" tuto odměnu jako doporučující obdržel, aniž by byl předem bankou osloven k této akci??
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2019 20:27

doporučil jsem si mBusiness a dorazilo (zatím) pouze na mBusiness
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 18. 12. 2019 20:27

Je zde někdo, kdy vyhrál 20000 Kč v té akci mSpoření?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 12. 2019 08:02

retron píše:doporučil jsem si mBusiness a dorazilo (zatím) pouze na mBusiness

Tak to ti to jako doporučujícímu už na 99% nedorazí. U všech mých tří doporučení to totiž dorazilo současně (určitě v jednom dni, nejspíš i ve stejný čas) mně i tomu, kdo si účet na mé doporučení založil, ostatní zde psali podobnou zkušenost. Evidentně to kontrolují, zda dotyčného oslovili, že může doporučit. Tobě předpokládám email s nabídkou nedorazil? Pak je to jasné.
No a nově založený účet má odměnu při splnění podmínek vždy, i bez "platného" doporučení.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jirka mz 19. 12. 2019 09:25

Mám takovou otázku, pro placení v obchodech mobilem používáte app mBank, nebo Google pay? Ptám se proto, že vyloženě aplikaci v mobilu nutně nepotřebuji. Zajímají mě výhody a nevýhody obou řešení... jo mám Android.
jirka mz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 19. 12. 2019 09:45

Nevím o tom, že by aplikací mBank šlo platit mobilem.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jirka mz 19. 12. 2019 09:55

Tak to jsem nevěděl, staženou ji nemám, ale mám za to, že jsem to někde četl... V tom případě teda asi Google pay?
jirka mz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod treborit 19. 12. 2019 10:02

me dorazily doporuceni i doporucenym dnes .. nove vznikle ucty jsou v nejakem divnem modu, ze z nich nejde odeslat platba, maji tam nejakou chybu .... no vypovezeno, jejich problem ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 12. 2019 10:04

To mně dělalo taky, ale nakonec jsem tu platbu nějak odeslal. Bohužel už si nepamatuju jak … někam jsem se proklikal.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 19. 12. 2019 10:16

zkousel jsem i ruzne proklikat, kdyz si vzpomenes, tak dej vedet ... 2x1200 driv doma :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 12. 2019 10:24

Nevzpomenu, protože nepoužívám a nevyznám se v tom IB.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků