mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Finmxpert 6. 3. 2019 19:34

Vypadá to, že ano. Zítra to prozkoumáme do detailu. Problém se bude pravděpodobně vyskytovat v některých případech, pokud byla karta aktivována a PIN prvně nastaven v mobilní aplikaci...
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 3. 2019 21:13

Potvrzuji, že jsem nastavil první PIN v mobilní aplikaci (iOS). Opakované nastavení v mobilní aplikaci s následnou kontaktní transakcí u obchodníka už ale bylo v pořádku.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 6. 3. 2019 21:26

Jestli máte někdo oboustranný promo kód pro založení produktů mbank, tak sem s ním. :-)
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Havers 6. 3. 2019 21:41

Finmxpert píše:Vypadá to, že ano. Zítra to prozkoumáme do detailu. Problém se bude pravděpodobně vyskytovat v některých případech, pokud byla karta aktivována a PIN prvně nastaven v mobilní aplikaci...


Moje karta byla aktivována a PIN prvně nastaven v IB. A problémy jsem měl. Po "změně" PINu (znovu v IB) karta plně funkční. Dnes vyzkoušena i bezkontaktní platba.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Finmxpert 6. 3. 2019 21:42

Delitzsch píše:Potvrzuji, že jsem nastavil první PIN v mobilní aplikaci (iOS). Opakované nastavení v mobilní aplikaci s následnou kontaktní transakcí u obchodníka už ale bylo v pořádku.


Díky za info!
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 3. 2019 22:24

Havers píše:Moje karta byla aktivována a PIN prvně nastaven v IB. A problémy jsem měl. Po "změně" PINu (znovu v IB) karta plně funkční. Dnes vyzkoušena i bezkontaktní platba.

PIN nastaven v IB na PC, presne stejnej problem JA + kamoska
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Markil 6. 3. 2019 23:49

Finmxpert píše:Vypadá to, že ano. Zítra to prozkoumáme do detailu. Problém se bude pravděpodobně vyskytovat v některých případech, pokud byla karta aktivována a PIN prvně nastaven v mobilní aplikaci...

Přesně můj případ.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 3. 2019 05:37

Také mi karta mBank nefunguje. PIN nastaven v PC, zkoušeno vybrat z bankomatu Euronet. Hláška - chybný PIN.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 3. 2019 09:21

Je nějaká možnost, jak snížit úvěrový limit na mbank eshop?
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 7. 3. 2019 11:05

Ten bych take potreboval snizit.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 7. 3. 2019 12:32

Já kdysi dávno v začátcích mbank úvěrový rámec na kreditce snižoval a celkem snadno, ale od té doby je vše úplně jinak, takže aktuální stav nevím
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 7. 3. 2019 12:34

Chtel jsem, nemaji na to proces. Musel jsem kreditku zrusit a pozadat o novou s nizsim kreditem. (mesic stara zalezitost)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 7. 3. 2019 16:01

Tak to riskovat nebudu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 7. 3. 2019 16:36

No a někdo neriskuje mBank jako celek. :twisted: 8-)
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 3. 2019 18:03

treborit píše:Chtel jsem, nemaji na to proces. Musel jsem kreditku zrusit a pozadat o novou s nizsim kreditem. (mesic stara zalezitost)

Rušil přes internet, nebo musím na pobočku? :/
drpatrik2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků