mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 8. 3. 2019 12:55

Žádat bezprostředně po zamítnutí nemá smysl. Je třeba počkat. Převod se posuzuje jako úplně nová kreditka, ale bez dokládání příjmů.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 8. 3. 2019 12:57

nemusis prevadel jsem dve kreditky ve vypovedi ZUNO a RB life, obe schvalene bez dokladu obe pres 100t limity. Ale asi pozde, od zadosti se doporucuje min. kvartal nez zadas znovu.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 8. 3. 2019 23:33

Korzaik píše:No, v RB mí běží výpověď mallky, musel bych jí tedy asi vzít zpět a zkusit převod kreditky, ale už to asi nechám doběhnout a počkám dva měsíce. Rušil jsem toho v poslední době víc a ještě to nebude promítnuté, navíc mi HB svévolně zvýšila rámec o 20 000, sice jsem to zase snížil, ale beztak se to tam mezitím propsalo.


Nemyslim si, mBanka si nanejvys overi v registrech, ze tu kartu na zadanou castku opravdu mas, ze je ve vypovedi nebude z registru poznat (v registru az zhruba mesic po vypovezeni karty resp. 15 dnu po splaceni se nastavi jako ukoncena, co nastave pozdeji) a neni zadny duvod aby nepovolili “prevod”, ktery zadny prevod neni, ale jen vyplaceni hotovosti na uhradu puvodni kreditky a tvuj zavazek puvodni kreditku splatit, zazadej o prevod a uvidis.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 9. 3. 2019 12:13

No vždyť už psal, že o převod nakonec zažádal ... a stejně byl mVyfakován :hmm:
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 9. 3. 2019 14:27

Jo, je to tak. Osekal jsem teď úvěrové rámce na minimum a zažádám znovu asi začátkem května. Podle infolinky Hello bank by se registry měly aktualizovat příští měsíc patnáctého, podle ČNB se CRÚ aktualizuje dvacátého pátého, takže radši počkat.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 3. 2019 14:43

Také se výjimečně stane, že některý měsíc některá banka nepošle informace vůbec. Myslím, jsem to pozoroval v údajích platných asi za prosinec. Většinou údaje bývají kompletní až opravdu ke konci měsíce. Proto je dobré počkat min. 2 měsíce.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod cosmicboy 9. 3. 2019 20:48

Konečně jsem obdržel odpověď od mBank ohledně obnovy karty. Kdo má mKonto s debetkou s "delfínem," tak v rámci automatické obnovy karty (po skončení její platnosti) opět obdrží tu samou, tj. NIKOLIV variantu Svět. O tu se musí extra požádat, přesto že k novým mkontům Svět automaticky je.
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod __Pavel 12. 3. 2019 12:35

Neví někdo, jestli se po zaúčtování transakce CRV* na mKreditce a následném GBiT na jinou kartu, tato platba stále počítá do plnění měsíčního limitu pro vedení karty zdarma?
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 12. 3. 2019 13:28

Pri prevedene kreditce, tusim ze tam bylo bezurocne obdobi 6 mesicu (na detailu karty je uveden urok 0%), ale nemohu to nikde najit - kde je to uvedeno?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 12. 3. 2019 13:47

Supermarket - žádosti - kreditní karty - převod kreditní karty do mBank - odkaz "Pravidla akce", ale pravděpodobně to už skončilo 31.1.2019.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 12. 3. 2019 14:05

vpe píše:Pri prevedene kreditce, tusim ze tam bylo bezurocne obdobi 6 mesicu (na detailu karty je uveden urok 0%), ale nemohu to nikde najit - kde je to uvedeno?


Pokud ti stačí PRAVIDLA a ne SMLOUVA :D :D :D

https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... en2018.pdf

-- 12. 3. 2019 14:11 --

V IB jsem měl zprávu:

Vaše kreditní karta

Vážený kliente, rádi bychom Vás upozornili na závazek plynoucí z Vaší Smlouvy o kreditní kartě. Prosíme Vás o včasné splnění účelu tohoto úvěru, tedy řádné splacení a uzavření Vašeho předchozího úvěru. V případě dotazů či nejasností se obraťte na svého poradce nebo na naši mLinku. Děkujeme a přejeme krásný den, tým mBank.


Vyřešil jsem to odesláním naskenovaného potvrzení o ukončení předchozí kreditky na mail kontakt@mbank.cz

Z IB to nejde poslat odnikud ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 12. 3. 2019 14:52

Jo to je ono, diky tady https://www.mbank.cz/promotion/archiv/ to nebylo :-/ nenapadlo me to hledat znovu pres ZADOST...

Jen mi neni jasne, zda se musi beztak splatit ta minimalni splatka (maji prednastaveno 3% a kdyz se nastavi 100% tak je to razem za poplatek) anebo se ani minimalni splatka hradit nemusi?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 12. 3. 2019 15:29

Teď mi přišel výpis takže řeším to stejné - zavoláme oba na infolinku ne? :D

Infolinka říká ANO - 3% povinná splátka nehledě na akci ... :-|
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 12. 3. 2019 16:30

ano povinná minimální splátka se musí zaplatit
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 12. 3. 2019 17:13

Je ted kurzove výhodnější platit na Aliexpressu v USD kartou Visa Svět, nebo kreditkou od Hello?
Korzaik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků