mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 11. 2019 18:39

@vpe:
Otevři si vlákno Curve karty, její funkce Gbit (zkratka anglického Go back in time neboli Vrať se v čase) je tam zmíněná mnohokrát. Ve stručnosti jde o možnost přeúčtování karetní platby z původní podkladové karty na kartu jinou, v Curve aplikaci vybranou. Tím se na původní kartu platba po pár dnech vrátí formou refundace neboli vratky. Takže ne žádné dobíjení, jen účetní přesun platby mezi dvěma kartami.
Ad 2) zapomínáš na ušlý bonus v tom měsíci, kdy bys kreditku využíval minimálně, aby nebylo z čeho odečíst bonus vratky. K čemu by tedy přeložení platby přes Gbit na jinou kreditku bylo, když bys celý měsíc nemohl využít bonus původní mBank kreditky? :). Nene, tudy cesta co naznačila Lenka nevede. Pouze kreditka Hello bank toto umožňuje, protože u ní příchozí vratka odměnu nesnižuje. Ale tím že od ledna Hello snižuje strop odměny na 150 Kč, význam se snižuje.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 20. 11. 2019 21:15

Minulej měsíc jsem zrušil mShopku, myslel jsem si, že budu používat Mallku a to mi stačilo. po změně u RB mi je zas pro změnu celkem na nic Mallka (točím ji teda přes Tipáč, je to fakt adrenalin), má cenu si po tak krátký době o mShopku zažádat znova?
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rufss 21. 11. 2019 01:57

A co kdyz udela mBank take zmeny? :-D
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 11. 2019 18:57

Dnes jsem dostal email od mBank (údajně to poslali jen věrným klientům, no nevím, nejsem u nich ani rok), že ke svému 12. výročí působení na českém trhu nabízí myslím velmi štědrou odměnu za doporučení zřízení mKonta: nový klient i doporučující dostanou každý 1200 Kč, a to ještě před Vánocemi! Podmínky jsou navíc mírnější než u podobných akcí, co mBank dělá (není třeba nic dělat kartou, účet musí existovat jen do prosince...)
PDF podmínky pro současného (doporučujícího): http://p1.mail.mbank.cz/k3/729/sz/3jfk/ ... /1GN27GyhB
PDF podmínky pro nového klienta:
http://p1.mail.mbank.cz/k3/729/sz/3jfx/ ... 6/Xbf95Uov

Tedy pokud by někdo, kdo u mBank nic nemá (email a mobil nesmí být u mBank použitý a mKonto na nového klienta nesmělo k včerejšku existovat) měl zájem mKonto založit, může napsat SZ a já mu předám promo kód pro online založení (číslo mobilu či u nich mám) a klidně mu ze své části odměny po její výplatě přenechám 700 Kč, tedy celkový výdělek 1900 Kč :) (doporučit lze max. 3, ostatně viz ty PDFka).

Edit: tak tři doporučení už udělena, dalším zájemcům jistě doporučení může dát kdokoliv odsud, kdo mKonto má (třeba kvůli mKreditce).

Edit 2: raději upozorňuji, že tuto nabídku doporučení s odměnou i pro doporučujícího mBank poslala emailem nejspíš jen některým klientům a na webu je (zatím) neveřejná, i můj odkaz na podmínky je z emailu. Tedy je klidně možné (i když ne jisté), že pokud doporučení dá majitel mKonta, který email od mBank nedostal, tak že za toto doporučení bonus nedostane (viz článek I. v podmínkách pro doporučujícího, kde je podmínkou být ze strany mBank tímto osloven - viz "dostali tuto nabídku od mBank").
Naposledy upravil minarjo dne 26. 11. 2019 23:03, celkově upraveno 3
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tmx643 26. 11. 2019 19:32

Věrní klienti jsou všichni, kdo ještě neodešli :mrgreen:
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 11. 2019 20:08

Co jako přesně je existující klient, resp. tel. číslo a e-mail existujícího klienta? Jsem to já, který jsem tam účet měl a vypověděl jsem ho už před lety? To mě skoro uráží. :) Jinak bych do toho skoro šel, stejně už dlouho uvažuju o DK mSvět. Zjevně se to týká i "dětí" 15-18.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 26. 11. 2019 22:09

ještě do konce měsíce se dá získat pětikilo za založení účtu pro dítě...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brouter 26. 11. 2019 22:11

posle nekdo doporuceni do zprav?

kod uz mam diky
Naposledy upravil brouter dne 27. 11. 2019 06:20, celkově upraveno 1
brouter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 11. 2019 22:18

Take bych poprosil o doporuceni.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 26. 11. 2019 23:22

Jestli ještě někdo chce, tak mi napište SZ, mám tu ještě 2 doporučení. ;-)

Edit: já vám nechám vašich 1200 Kč, rozhodně vám nebudu nic dalšího posílat, protože nemám šanci zjistit, kdo si to doopravdy na mě založil. :D
Naposledy upravil tmx643 dne 27. 11. 2019 07:37, celkově upraveno 1
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pabloson 27. 11. 2019 00:08

taky mi email dnes prisel, tak az dojdou doporuceni tmx, tak se mi taky muzete ozvat do zprav ;-)

jinak podminky nabizim stejne jako minarjo
Naposledy upravil Pabloson dne 27. 11. 2019 00:15, celkově upraveno 1
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mafyk 27. 11. 2019 00:10

Také nabízím doporučení přes SZ
mafyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luke811 27. 11. 2019 09:17

Mám také ještě volná dvě doporučení, kdo by chtěl, napište do SZ.

Ještě přidávám odkaz na web mbank s popisem akce: https://www.mbank.cz/promotion/doporucte-mkonto/
Píše se tam, že pro získání bonusu je potřeba při zakládání účtu dát souhlas se zasíláním marketingových informací, a pak je nutné si nainstalovat a aktivovat mobilní aplikaci.
luke811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 11. 2019 12:03

Mám volná zatím všechna místa takže kdo bude mít zájem tak SZ.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 27. 11. 2019 13:00

Mam zajem o doporuceni,ovsem mel sem u nich kdysi ucet.
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků