mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 9. 2019 08:18

500 za založení připsáno 4.9., takže stačilo zadat skutečně jen nové číslo a email. Klientské číslo mám prapůvodní.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 7. 9. 2019 10:26

Jak dlouho od vypovedi? Cislo uctu take stejne?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 9. 2019 10:50

víc než 5 let, nevím
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 9. 2019 09:40

Po mnoha letech zrušeno 11/18 (neměl jsem kartu bezplatně), založeno 6/19, mám stejné přihl.č., zahr.platba zaúčtována až koncem srpna, tak bonus mi zatím nedorazil.

Jinak od 14.9. nový zp. přihlašování do mBank Hah! Co přesně se od 14. 9. 2019 změní?
1. Do svého účtu v internetovém bankovnictví se budete přihlašovat jiným způsobem.
2. Přidáním počítače, tabletu či mobilu do důvěryhodných zařízení zvýšíte bezpečnost transakcí.
3. Jiným způsobem budete propojovat mobilní aplikaci s účtem.
4. Mobilní autorizaci mKlíč budete moct používat na více než jednom zařízení.
5. Zrušíme light verzi internetového bankovnictví.
6. Častěji vás budeme žádat o zadání PIN kódu na terminálu.
More https://www.mbank.cz/psd2/informace-pro-klienty/
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 8. 9. 2019 11:41

takze budeme tedka lest do mbanky a my co jsme to davno zrusili ? jo jdu do toho
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 9. 9. 2019 08:03

wit.cz píše:500 za založení připsáno 4.9., takže stačilo zadat skutečně jen nové číslo a email. Klientské číslo mám prapůvodní.


tak ze staci jen jiny email a tel.cislo a zalozim ucet s bonusem 500kc? To by bylo fajn,pokud to je takto.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 9. 9. 2019 08:10

Hmm, ja to zatim nerusil kvuli mKreditce.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 9. 2019 13:09

marvy: + samozřejmě 1 zahraniční platba a případné další podmínky, ale jinak ano.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 9. 9. 2019 19:02

snad to tu uz neni: zkouseli jste autorizaci pres mKlic? mi prijde k potvrzeni zprasene cislo uctu, vezmou prvni cifry cisla uctu a udelaji z nich predcisli ... takze jim nezbude dost cifer na kod banky, tj chce to po me, at potvrdim prevod penez do banky 0000.
Nejak nemam odvahu to potvrdit. Jako to nikdo ani jednou nezkusil?!?!?
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 9. 9. 2019 19:59

Ano, stejná zkušenost. Ale platba prošla a na druhy účet dorazila. Je to jen bordel v tom čísle účtu.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 9. 9. 2019 20:35

Tím více mě šokuje, že to v bance nikdo nezkusil ... a to mám u nich mít peníze???
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 9. 9. 2019 22:49

tak zalozeno, budu informovat.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 11. 9. 2019 17:53

Dcera má u mBank dětský účet, já pak svůj vlastní (mKonto). Pro dceřin účet (vzhledem k věku) jsem veden jako oprávněná osoba/rodič.

Dnes po přihlášení do mého účtu (tj. po vyplnění mého identifikátoru a mého hesla) vidím dceřin účet a její karty. Po přihlášení do dětského účtu (po zadání identifikátoru a hesla k tomuto účtu) vidím (správně) opět příslušný dětský účet a karty k tomuto účtu.

Tak jsem zvědav, kdy se dostanu ke svému účtu.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 11. 9. 2019 19:11

To je až moc velký fail, to se mi nezdá, ani na Mbanku.. Mohli se v tom vrtat a nějak přehodit třeba nastavení profilů - zkontrolujte vpravo nahoře, jestli máte přepnuto na všechny produkty nebo jen filtr na disponenty. Není to v tomto?
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 11. 9. 2019 20:02

Někde tady byl zakopaný pes: přepínání profilů nebylo funkční/aktivní a drželo to jedno nastavení/profil. Promazání cookies pomohlo a vidím co potřebuju = lze přepínat. Díky za nasměrování!
mareka
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků