mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 24. 8. 2020 08:52

Nepoužívám. Od posledního přihlášení někdy minulý týden jsem nic neměnil - tedy aspoň o ničem nevím. Maximálně tak aktualizace prohlížeče, ale to dříve buď nemělo žádný vliv, nebo IB zahlásilo neznámé (nové) zařízení, které se přidalo mezi důvěryhodné, a pak to zase šlo.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 24. 8. 2020 09:28

Tak jsem vymazal všechna důvěryhodná zařízení (což je celkem opruz, protože každé se musí zvlášť potvrdit pomocí SMS), vymazal cookies v prohlížeči a restartoval ho. Nic z toho nepomohlo. IB se na zařazení mezi důvěryhodné nezeptá a SMS vyžaduje stále.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 8. 2020 13:38

regin píše:Zdá se mi to, nebo chce teď mBank pro přihlášení do IB pokaždé ověření pomocí SMS, zatímco dříve stačilo ověřit jednou, přidat zařízení mezi důvěryhodné a pak už se hlásit jen jménem a heslem?

Nekdy to zlobi napr me zase to po prihlaseni a potvrzeni i sms hodi F5 jako moznost obnoveni stranky a nic. Stavalo se me to v urcitem prohlizeci, takto jsem mel uz driv problem se do IB dostat treba v zahranici z kavarny :( Vzdy se to ale nejak povedlo. U mBank je toto pro me tu a tam specialita :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod regin 24. 8. 2020 14:56

Tak to byla (asi) moje chyba. Nějak se mi povedlo zapnout uBlock pro stránky mBank. Po jeho vypnutí to už zase jede.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 25. 8. 2020 12:20

Taky někomu dnes přišla zpráva z appky, že dostal bonus z mKreditky 0, přičemž už 16.8. přišlo 200? Výpis mám k 23. a vystavili ho asi dneska nebo včera, tak to s tím může nějak souviset, ač bonusy mají jít ke kalendářnímu měsíci.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 25. 8. 2020 12:23

Jo taky přišlo a divil jsem se. Mám přesně tu samou situaci, kterou popisuješ, asi chyba u nich.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kamča 25. 8. 2020 13:01

Taky přišlo a bonus už mám.
Kamča
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 25. 8. 2020 13:02

Jo přišlo k mK Plus, k eShop nic nepřišlo ani kapříci, reklamoval jsem to, následovala dost arogantni odpověď, že na to mají čas do konce měsíce.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 30. 8. 2020 21:51

Mě přišla zpráva, že jsem získal bonus 0Kč (přestože jsem měl už bonus 200Kč). A druhý den mi přišla zpráva, že jsem získal bonus 200Kč. Nějak jim asi zlobil systém.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Tazatel2 2. 9. 2020 07:31

Ahoj, je prosím v IB mBank někde vidět, jakou úrokovou sazbou se konkrétní cíl mSpoření úročí? Vím, že vhodně úročených cílů může být maximálně 8 do výše 100.000,-, ale pokud mám například 9 vytvořených cílů, jak poznám, který jeden z těch cílů má úročení pouze 0,01%? Děkuji.
Tazatel2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 9. 2020 08:50

To už zde padlo, není vidět a devátý cíl by ti to vůbec nedovolilo založit, když jich je maximálně právě těch 8 (to je celkové omezení produktu mSpoření, ne jen toho zvýhodněného úročení).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 9. 2020 09:05

Dříve to prý šlo, takže možná obdobná chyba, jako dříve s eMaxy. Komu se podařilo založit jich víc, než povolený počet, ten je měl.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gordon_F 2. 9. 2020 12:10

Koukám že akce "Odměna 1.500 Kč" je tu zpátky, ale v modifikované podobě. Odměnu nedostanete za placení kartou, ale jen za placení mobilem. :shock:
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 9. 2020 12:26

Škoda že už nedělají tyhle akce dohromady s doporučením, to bylo pro stávající klienty super a taky jediný důvod proč si vlastně udržovat účet v mBank protože nic jiného kloudného nenabízí.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 2. 9. 2020 22:15

Gordon_F píše:Koukám že akce "Odměna 1.500 Kč" je tu zpátky, ale v modifikované podobě. Odměnu nedostanete za placení kartou, ale jen za placení mobilem. :shock:

Jsem rád že jsem založil ještě v právě skončené akci, protože platit kartou je ještě celkem jednoduché, ale mobil s NFC, který je k tomu placení mobilem zřejmě potřeba, třeba vůbec nemám.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron