mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlaju 27. 3. 2020 18:09

Moneta odstavuje týden. Tedy IB "pouze" od pátku večer do pondělí dopoledne, na infolince vám řeknou, že to přece vůbec nevadí, když je to jen o víkendu.
zdroj, absolutně nedostupný z hlavní strany .moneta.cz: https://www.moneta.cz/vylepseni
Takže na Monetu nemá.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pedrysek7 1. 4. 2020 05:50

Bonus 1 200 Kč je super. Mě by spíš zajímalo, proč toto banka dělá, aby získala co nejvíce klientů?

Není to tím, že je na prodej a potřebuje se zviditelnit a získat lepší cenu.
Kdo teď vlastní Mbank - slyšel jsem Comerzbank?

Uvidíme, kdo ji koupí, jsem na to zvědavý. Kdo bude mít o banku zájem.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 1. 4. 2020 06:29

Kamarad.michal, ty píšeš z nějakého ústavu sociální péče?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pedrysek7 3. 4. 2020 06:15

Nepíšu, ptám se jen, kdo vlastní Mbank a zda se jedná o prodeji.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 4. 2020 07:20

Kde najdu vypis z kreditky eshop? Prijde po skonceni obdobi emailem?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antonsek 3. 4. 2020 07:37

Jo.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 4. 2020 18:21

Kdy se na msporeni pripisuje odmena za platby na internetu kreditkou eshop? Dnes mi prisel vypis kreditky a na msporeni zatim zadna odmena (splacel jsem twisto).
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 3. 4. 2020 18:46

16. Plus
17. eShop
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 4. 2020 22:26

Není to takto paušálně jak píše retron u všech držitelů kreditek, ale plus mínus jednotky dní ano. Třeba mně to připisují za obě kreditky (eShop i Plus) už několik měsíců oboje 17. v měsíci.
Jinak nezapomeň, že termín výpisu (neboli zúčtovací období, který může mít každý trochu jiné, při online žádosti o kreditku šlo zvolit asi z 5 variant) nemá s touto odměnou žádnou časovou souvislost! Neboli odměny nejsou dle transakcí z výpisu (není tam datumová shoda s transakcemi výpisu), odměna je vždy za transakce provedené předchozí kalendářní měsíc. Třeba 17.3. připsali odměny za transakce provedené (ano provedené, nikoliv zaúčtované) mezi 1. a 29. únorem. Tedy za březnové transakce to čekej kolem 17.4.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 4. 2020 13:13

prostě minarjo ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 4. 4. 2020 16:02

Chcem poslat peniaze z mbank cz uctu v CZK do zmenarne Transferwise. Transferwise mi zobrazil udaje, ktore mam pouzit pri prevode. Pole Reference nejde vobec zadat, ked tam kliknem je tam cervena znacka. Ma niekto podobnu skusenost? Jak ste to riesili?

Je este nejaka lepsia zmenaren ako Tranferwise? Ten si berie 0,5% a lepsie by bolo nieco blizko nule :-D .
sashi.petronia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 4. 2020 17:01

revolut mimo vikend
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod vlaju 4. 4. 2020 17:58

Vlastně nevím, k čemu tam to pole reference je, nikdy mi nešlo zadat. Jaké údaje je potřeba zadávat? Var.symb., zpráva pro příjemce.. na co je ta reference?
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sashi.petronia 4. 4. 2020 18:34

Ten transferwise pouziva reference k identifikacii platby. Je to dost divne. Cakal som, ze bude pouzivat variabilny symbol/konstantny symbol/zprava.
sashi.petronia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 4. 4. 2020 18:54

Aha, napadá mě, že to bude indentifikátor u mezinárodní platby. Posíláte na účet v zahraničí? Možná by po zadání IBAN čísla účtu mohli i zprovoznit pole Reference.
vlaju
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků