mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 19. 2. 2020 17:01

muzete tu nekdo potvrdit jestli kdyz sem se zucastnil te posledni akce 1200 ,zda li mohu klidne zalozit ucet znovu? dle podninek by to problem byt nemel ,ale uvidi tam jasne,ze sem vyuzil pouze akce.

A jeste jestli je tu nekdo kdo pouzil stejny emaila telefon a odmenu v te minule akci dostal?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2020 17:20

Fox21 píše:Kdyby měl někdo zájem uvést mě jako doporučujícího, klidně se o odměnu podělím. Když tak SZ.

Ja taky strasne rad pomuzu i vysvetlim jak zalozit ucet :D Neni nas nejak moc? Asi byse to melo zkusit jinde :-D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod retron 19. 2. 2020 17:58

asi Ti to nikdo nepotvrdi, kdyz akce bezi třetí den, ale dle podmínek pokud jsi nebyl klientem 16.2. tak nárok máš
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 2. 2020 18:05

Zkusil bych to založit, dle podmínek narok máš ovšem mBank se v mnoha věcech chová dost nepředvídaně.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2020 19:08

Je nekde tato vyhoda 1200 verejne napsana?
Nedari se me ji na webu mbank dohledat :(
Dostal jsem to jen v IB soukrome.
ripper6
Poslední varování


Odeslat příspěvekod ripper6 20. 2. 2020 22:14

a sakra, takze normal mKonto konec, zustal uz jen zbytek :(
Akce probíhá v období od 17. 2. 2020 do otevření 6 000 nových běžných účtů mKonto, mKonto #navlastnitriko či mKonto Business, nejdéle však do 17. 4. 2020

u toho mKonto nepozname ze uz bylo zalozeno tech 6000 beznych uctu? O ty jde nejvic :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 22. 2. 2020 09:02

co normální konto konec? :nenapadne :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 22. 2. 2020 11:58

taky nevím co ripper plaší, akce normálně běží, limitu se nedosáhlo ani při poslední akci, resp. nebyla předčasně ukončena
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 22. 2. 2020 13:38

Asi jako mnozí zde mám historicky obyč. mKartu a k tomu také i mKartu Svět.
Jak elegantně zamezit, aby mi po expiraci obnovili obyč. mKartu (s delfínem). Jde to někde zakázat, nebo ji stačí zablokovat?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 2. 2020 13:41

Úplné zablokování karty (přesně takto se to v jejich appce jmenuje, po kliku na Zablokovat kartu v jejím detailu) úplně stačí, zvlášť když jako důvod tam z nabídky vybereš Zrušení karty. Sám jsem to tak také udělal už půl roku zpět, no a celkem brzy pak ta karta i komplet zmizí z bankovnictví. Jen to chce udělat (pro jistotu s rezervou) minimálně 2-3 měsíce před koncem platnosti rušené karty, dřív než do výroby zadají novou. Nebo klidně hned, pokud už ji nechceš (bloknutá je ale skutečně hned po zadání).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 2. 2020 07:14

Mohlo by se někomu hodit: Když nestihnete aktivovat IB do 2 dnů od zaslání aktivačního balíčku (vyprší), stačí použít klasickou cestu - tj. "Odblokovat přístup" pod přihlašovací formulářem do IB. Po vyplnění RČ a příjmení matky přijde nový aktivační balíček na e-mail a SMS heslo pro otevření souboru.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod toustskecupem 5. 3. 2020 17:41

klidne mi poslete cislo do zpravy, ucet si u mbank si zalozim :) za 1200 pro oba why not..
toustskecupem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod toustskecupem 5. 3. 2020 20:20

děkuji za zpravy, jiz vyreseno ;-)
toustskecupem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 6. 3. 2020 00:06

Na mesec.cz psaly o jiné akci mBank a to 500Kč za založení účtu přes speciální odkaz. Je otázka jestli se dají obě akce kombinovat. Ale vzhledem k tomu jaký mají v mBank v podobných akcích bordel bych se nedivil kdyby to prošlo. Pokud to chce někdo zkusit tak klidně nabídnu svůj PROMO kód v akci 1200Kč.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků