mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Finmxpert 26. 11. 2020 22:19

Je tam nějaký polštář :)
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gordon_F 26. 11. 2020 22:45

To Havers:

Já za to do ohně ruku dávat nebudu. :-) Tak jak je to psané na stránkách mBanky to dělá dojem úplně normálního pásmového úročení. Ale četl jsem to víckrát, že člověk překročí 100k a rázem padá úročení celého vkladu do "nuly" (0.01%).

Mám od předvčerejška osm cílů na 99.985. Můžu po připsání úroků hned nestahovat na 99.999, ale u jednoho den dva počkat a pak na Silvestra porovnat, jestli bude u toho jednoho nižší úrok. ;-)
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 11. 2020 23:13

není důležité, na kolik je nastavený cíl
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L - Core 27. 11. 2020 05:11

Mně ani manželce tedy žádné info o změnách úročení nSpoření do mailu nedošlo. A ani na stránkách nic takového nevidím.

Poslední varianta úrokového lístku:
https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... tualni.pdf
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 27. 11. 2020 05:15

Mas to v poště v smart bance, mozna i internet bance.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 11. 2020 13:48

Jak se vám líbí nové IB?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 27. 11. 2020 14:31

Úrok podľa všetkého 0,9%.

Kde je nové IB? Ja mám všetko po starom...
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 11. 2020 14:50

octaviampi píše:Jak se vám líbí nové IB?


Asi máš halucinace. Furt je tam ten nepoužitelnej humus.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 11. 2020 15:01

Nebo si spletl vlákno s Monetou, kde se nové IB teď řeší. No je to banka také od M, že :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Zidy 27. 11. 2020 17:46

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda ještě běží ta akce 1500,- při založení nového mKonta (500 za mobilní app tuším, 1000 za nějaké platby)? Uvažuji o mSpoření a o téhle akci jsem kdysi slyšel, ale na mBance nemohu nic najít, takže patrně neběží, ale radši se zeptám ješte tu.

Děkuji!
Zidy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 11. 2020 22:10

minarjo píše:Nebo si spletl vlákno s Monetou, kde se nové IB teď řeší. No je to banka také od M, že :D


Ale h0vno. Hlavni menu > Nova platba > Zrusit
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matlal 28. 11. 2020 05:13

Na záložce k převodu kreditky z jiné banky již vyvěšeny nové podmínky kreditky plus .
https://www.mbank.cz/osobni/karty/kredi ... -do-mbank/
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomas999 28. 11. 2020 11:38

Mám mKreditku Plus, mKreditku eShop a zlatú debetku. Všimli ste si, že každá jedna karta má logo mBank a contactless inak vycentrované? Rovnako to je aj v Apple Pay. Pôsobí to hrozne amatérsky...
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod y2key 1. 12. 2020 18:43

Chápu to správně, že teď se dostala mBank do stavu, kdy bude muset nepříznivou změnu úroku na mSpoření pro klienty hlásit min. 2 měsíce předem?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod philmencz 3. 12. 2020 09:05

Musím uznat, že nevím, kde bude chyba, jestli v CZ vedení anebo přímo v "matce" mBank PL, ale zřejmě kombinace obojího.....přivítal jsem možnost mKarty Svět - to snad jako jediné za poslední roky hodnotím jako plus, ale zbytek?
Šaškárna s mSpoření a trapnými jakoby 8 obálkami na spoření je jen vedlejší....ale, že zřízení 1 takového cíle bude trvat při webovém sjednání několik dnů a ještě navíc čeká "na schválení", tak to mě úplně dostalo do kolen.....takže já si chci vytvořit svůj vlastní cíl pro mé vlastní peníze a již 2 dny čekám, že mi toto moje usilí banka schválí.
Když jsem se zeptal operátorky, co na tom tak dlouho trvá, tak odpověď byla, že moje žádost je v pořadí a čeká na schválení....na dotaz, kdy se k tomu robot nebo dokonce snad člověk dostane, aby mi schválil, zda můj cíl pro moje peníze je pro banku v pohodě a můžu si začít spořit na co já chci, tak odpověď byla - vyčkejte několik dní, přijde vám e-mail....další věc byla - přijde výpis z účtu a pokud vám někdo poslal okamžitou platbu, tak se z něho nedozvíte ani jméno protiúčtu a ani číslo účtu ze kterého to přišlo.....v kontrastu s tím, že na okamžitých platbách "makají" už víc než rok a ještě za to budou chtít 1,-Kč/platba, tak nakonec jsem raději přeposlal vše jinam. Nejsem úplně náročný, takže mně např. IB ani SmB nevadí a celkem dobře se v něm pohybuji, ale přístup této banky je pro mě záhada .... lovit klienty na bonusy, ale pak servis a služby na nízké úrovni, nevím co čekají.....
philmencz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků