mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tim1984 29. 8. 2014 19:55

díky
Tim1984
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod broucajz 31. 8. 2014 21:56

Adresář v IB už funguje v plném rozsahu.
:-]
broucajz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 5. 9. 2014 08:03

Tak už se nedostanu do starého IB, šajzé!!!
:grr: :grr: :grr:
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 5. 9. 2014 08:45

taky ne
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 9. 2014 09:07

Ja stale muzu.... a jako vyznamnemu klintovi to nechaji naporad :-D
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 9. 2014 09:31

Zatím mi https://cz.mbank.eu/ jede.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 9. 2014 09:40

Já už tam nemůžu od pondělí. Běs, furt tam něco hledám.. :-\
anonymni

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 9. 2014 13:44

Tak dnes jsem se výjimečně jen tak náhodně podíval do IB samozřejmě toho normálního (ne prasáckého) a nalezl jsem tam hodně špatnou zprávu s dnešním datem ve které píšou, že
Vážený zákazníku,
přechodné období souběžného fungování původního a nového internetového bankovnictví (IB) se blíži ke konci. Vypínání původního IB bude probíhat v období od 6. 10. do 12. 10. 2014. O jeho dokončení Vás budeme informovat zprávou v novém IB, ve kterém pro Vás již nyní připravujeme další novinky. Zavítejte na naše webové stránky a seznamte se s výhodami nového systému. Nenaleznete-li odpověď na svoji otázku, kontaktujte mLinku (844 777 000). Aby Vám nové IB fungovalo správně, ověřte si, zda Vaše současné heslo splňuje kritéria nastavení hesla v novém IB (detailní informace zasíláme v samostatné správě) a stáhněte si prohlížeč, který podporuje technologii HTML 5.
Neměly se tyto informace náhodou zasílat i e-mailem? Do IB lezu jen když potřebuji a ne každý den abych tam zkontroloval jestli mi tam nenapsali nějakou zprávu. Kdybych se tam dnes nepodíval tak bych se možná ani nedověděl to co mi tam napsali.
Mám tam i jinou zprávu ohledně hesla.
Vážený zákazníku,

ověřte si prosím, zda Vaše současné heslo splňuje kritéria nastavení hesla v novém internetovém bankovnictví. Nově musí heslo být v rozsahu 8 - 20 znaků a může obsahovat pouze tyto speciální znaky: !@#$^*()_+-=`[]}|;:,./? nebo mezeru.

Pokud Vaše současné heslo tato kritéria nesplňuje, změňte si ho prosím v původním internetovém bankovnictví v sekci Nastavení - Přístupové kanály.

Tým mBank
To mi už v tom prasáckém IB nebude fungovat heslo sestavené s písmen a číslic? Předpokládám, že se asi jedná o zprávu napsanou nějakým nemyslícím "mMamlasem" a to, že heslo může obsahovat pouze tyto speciální znaky asi není pravda. Jinak do toho prasackého IB jsem se už několikrát přihlašoval s původním heslem obsahujícím písmena a číslice a přihlásilo mne to bez problémů.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xtonda 5. 9. 2014 14:28

Mohli to napsat líp, je tím asi myšleno, že nemůže obsahovat jiné speciální znaky než ty vyjmenované, čísla a písmena anglické abecedy bych považoval za samozřejmost.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 9. 2014 10:19

Tak mě mBank dnes nepotěšila.
Vážený zákazníku,
již více než 75 % z vás používá naše nové internetové bankovnictví, které jsme spustili začátkem letošního roku. Proto bychom Vás rádi s předstihem informovali, že přechodné období souběžného fungování našeho původního a nového internetového bankovnictví se blíži ke konci. Vypínání původního internetového bankovnictví bude probíhat v období od 15. 9. do 21. 9. 2014. O jeho dokončení Vás budeme informovat zprávou v novém internetovém bankovnictví, ve kterém pro Vás již nyní připravujeme další zajímavé novinky.
Zavítejte na naše webové stránky a seznamte se s výhodami nového systému. Nenaleznete-li odpověď na svoji otázku, kontaktujte prosím naši mLinku (246 017 777 nebo 844 777 000), kde Vám rádi pomohou.
Víte, že v novém internetovém bankovnictví si můžete aktivovat a spravovat mSpoření, díky kterému můžete spořit pravidelně a efektivně? Vaše úspory zhodnotíme atraktivním úrokem 3 % p.a.
Vaše mBank
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 9. 2014 12:11

myšpulín:
To co ti napsali je dalším potvrzením, že v mBank pracují nějací "mMamlasi" kteří neumí napsat téměř nic tak aby to bylo dostatečně zřejmé a jednoznačné. Podle toho by vyplývalo, že v období od 15. 9. do 21. 9. 2014 bude všem zbývajícím klientům mBank vypnuté původní IB a po tomto datu už bude pro všechny funkční pouze prasečí IB. Mne ale v pátek napsali v IB, že to bude probíhat v období od 6. 10. do 12. 10. 2014. Ty datumy jsou asi myslené pouze pro konkrétní klienty kterým to zaslali, ale napsané to je tak jako by se to vztahovalo na všechny. Když takoví lidi pracují na zodpovědných místech kde pracují z pernězmi mnohých z nás tak to může vzbuzovat oprávněnou nedůvěru v takovou banku.
Jinak to, že možná více než 75% už používá to jejích prasečí IB také může být zavádějící údaj. Je otázkou kolik z těch údajných více než 75% nemá jinou možnost, protože to původní normální IB jim už nefunguje a kolik % klientů do prasečího IB leze pouze kvůli např. mVkladu což v tom původním IB není.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod LGA 8. 9. 2014 12:24

Mně napsali:
Vypínání původního IB bude probíhat v období od 29. 9. do 5. 10. 2014
vlazy jsi na tom o týden líp :-)

A kolik lidí nevidí ten malý text odkazující na staré IB.
Naposledy upravil LGA dne 8. 9. 2014 12:29, celkově upraveno 1
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 9. 2014 12:26

Je zvláštní, že to mají takto individualizované.
Co mi vadí, je že v mobilním IB nebo v aplikaci není ani vidět na mSpoření, natož s ním manipulovat.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 9. 2014 13:15

Co mi vadí, je že v mobilním IB nebo v aplikaci není ani vidět na mSpoření, natož s ním manipulovat.


Avizovali, ze nova verze mobilni aplikace (v duchu noveho IB) bude zrejme k dispozici v druhe polovine leosniho roku. Takze mozna jiz brzy ...
Ale to, ze tam bude mSporeni, na to bych se radeji moc nespolehal.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 9. 2014 14:33

Zedna1 píše:Avizovali, ze nova verze mobilni aplikace (v duchu noveho IB) bude zrejme k dispozici v druhe polovine leosniho roku.
Takže i to chtějí zprasečit?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků