mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 7. 3. 2017 20:18

dalich: to mne zajímá ;-) už jsem se na ni díval. Za co platíš 7PLN ? Tipoval bych to na poplatek za kartu, ale tomu se dá vyhnout při útratě 300PLN/měsíc (což (pro mne) není problém).
Nerozhoupal jsem se spíš, kvůli tomu, jak tam dostat hotovost "zdarma" - pochopil jsem, že asi vkladomatem, ale jistý si nejsem - dík.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 3. 2017 20:28

Jak jsem nedávno avizoval, dnes jsme s manželkou přetrhli poslední pouto s mBank - zrušili společný BÚ na FC. Trochu mě dostal pracovník s uvedením důvodu zrušení účtu. Záhy mě ale musel zastavit, neboť kolonka již byla plná a více textu se do ní nevešlo aniž bych uvedl všechny důvody.
Kdybych tušil tuto kolonku, nechal bych do ní napsat: "Důvody si přečtěte na FinExpertu ve vlákně mBank.". :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod powlcz 7. 3. 2017 21:07

Rofl :D

Brzy mne čeká podobná procedura
powlcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 7. 3. 2017 21:18

libol píše:dalich: to mne zajímá ;-) už jsem se na ni díval. Za co platíš 7PLN ? Tipoval bych to na poplatek za kartu, ale tomu se dá vyhnout při útratě 300PLN/měsíc (což (pro mne) není problém).
Nerozhoupal jsem se spíš, kvůli tomu, jak tam dostat hotovost "zdarma" - pochopil jsem, že asi vkladomatem, ale jistý si nejsem - dík.


Ano, je to za útratu pod 300 PLN měsíčně. Vlastně jsem jen lenivý si ji zablokovat, protože mám ještě polskou předplacenku ING na své jméno a tam poplatek není a peníze mohu bez poplatku převádět mezi účtem a předplacenkou. Hotovost "zdarma" tam dostaneš jen přes vkladomat nebo pokladnu a, tuším, přes vkladomaty Euronet (ale tam potřebuješ polské ID, takže smolik pacholík). ING je v každém větším okresním městě. Když se mi nechce hotovost převážet, vložím si ji na český účet v PLN u RB a až jsem v Polsku, tak ji tam vyberu v PLN a vložím :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DrumSession 7. 3. 2017 22:12

Vloni asi v únor jsem rušil 2 eMaxy, mStánkařka na mě valila woči, jakože proč ? Já na to: pro přebytečný počet účtů, nenese to... Nic neříkala a zrušila je. Asi za měsíc mBaňka vybízela klienty k rušení účtů, které nepoužívají. Divnobanka. Můj zwostatek je dnes asi 3 Kč, bez karty, tragicky nepřehledné IB ze necelých 750mil Kč. A to jsem ji měl kdysi docela rád, ale trošku zaspali dobu a potřeby kliošů, pro mě podivuhodná pro-klientská filosofie...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 13:43

Technický problém, o kterém mBank tvrdila, že už je vyřešený, se znovu objevil. :mrgreen:

Dobrý den, prosím o vysvětlení, co pořád ještě řešíte s těmi bonusy na kreditkách. Co přesně vám brání v tom peníze připsat na účet klientů. Děkuji
Dobrý den, řešíme technický problém. Stále bohužel neznáme termín možného vyřešení. Omlouváme se a prosíme o trpělivost.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod XRPD 9. 3. 2017 14:44

Náš "technický problém" je, že nemáme peníze :-[ .
ČNB si je tiskne jen pro sebe na intervence koruny a nám nic nedá .
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 9. 3. 2017 15:14

Nejspíš kontrolují ty "zakázané transakce" a mají málo brigádníků.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 15:44

BREAKING NEWS: Kapříci za leden připluli. "Účelové transakce" byly odfiltrovány, a tak kapříků je méně.

Technické problémy = Čekání na to, až banka naimplementuje nový způsob počítání kapříků.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod wantedjoker 9. 3. 2017 16:25

Mám dotázek. I mě byla odměna připsána. Používám jak kreditku Plus tak eshop. Můj dotaz zní: Odměna 500 platí pro obě karty dohromady že? ;-)
wantedjoker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 16:37

Prvních 500 Kč lze získat za mKreditku Plus, druhých 500 Kč za mKreditku eShop, celkem měsíčně tedy maximálně 1000 Kč.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod venousekh 9. 3. 2017 17:09

Několik desítek minut po této konverzaci na FB s mBank mi byl lednový bonus připsán.

Ten obrázek na FB je kopie podání podnětu k ČNB
Přílohy
Beze jména.jpg
Beze jména.jpg (80.98 ) Zobrazeno 1557 krát
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 3. 2017 17:19

mBank klidně mohla lednové bonusy vyplatit ještě starým systémem a vyhnula by se negativní publicitě, zkoumání ze strany ČNB a vyplácení úroku z prodlení. Ale v mBank správně vyhodnotili, že pověst banky je tak nízko, že už nemají co ztratit. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 9. 3. 2017 17:20

To byla náhoda Vašku, připsali to všem...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod venousekh 9. 3. 2017 17:31

Možná ano .... každopádně ČNB to šetřit začala, což mě udivilo
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků