mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 6. 2. 2017 21:08

Celá ta aplikace je podivně zbastelná. Chybí transakční historie mSpoření. Nepodporuje to otisk prstu. Příšerným způsobem udělané notifikace.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 6. 2. 2017 21:20

Je překvapující, že si někdo v "nové mbank" zřizuje další produkty. Po tom co zavedli ten nesmyslný IB je jediný rozumný papír k podpisu výpověď rámcové smlouvy a ukončení služeb. korunu tomu nasadil poplateček za převod mezi vlastními účty.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 6. 2. 2017 21:22

Proč to rušit? Bonusové mKreditky a zlatá karta s cestovním pojištěním jsou dobré.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 6. 2. 2017 22:21

fremantle píše:A kde se na to mSpoření díváš? K němu se musíš proklikat přes "Moje Finance" - "Spoření" - "Pravidelné spoření", v přehledu účtů ho neuvidíš... To je přece jasné jako facka, polská garážová logika. :mrgreen:


Děkuji ! Tak to mě vážně nenapadlo. Já proklikal účty, díval jsem se i do kolonky spoření, ale pouze jen do kolonky "kalkulačka úspor". Mohli aspoň v tom informačním meilu napsat, kde ten účet hledat v tom jejich nepřehledném internetovém "bankovnictví".
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 7. 2. 2017 01:06

Asi ho považují za dostatečně přehledné :-) Já se v něm teda ztrácím každou chvíli, ale zrovna u toho mSpoření mi přijde, že se v něm hledá poměrně snadno...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 7. 2. 2017 06:43

Každý měsíc mi chodí zpráva, že moje mKreditka čeká na první transakci. :(
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 7. 2. 2017 17:15

A nečeká opravdu na první opravdovou transakci? :D
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 7. 2. 2017 19:35

Zajimava perlicka:

Vodafone ČR bude mít poprvé českého ředitele. Povede jej bývalý šéf mBank (Jiří Báča)
http://www.cnews.cz/vodafone-cr-bude-mi ... sef-mbank/
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 2. 2017 19:42

Ale dokud ten byl v mBank, tak to jeste byla dobra banka, dokonce sam aktivne komunikoval s klienty na foru.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 2. 2017 19:51

Tak tak. Dokonce si troufám věštit, že VF bude první, kdo vystoupí z tacitní koluze a sníží ceny dat pro rezidenty.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 8. 2. 2017 09:20

Máte už někdo vratky na business konto?

Já nedostal ani 40 kč za vklad přes poštu (připsáno ještě v prosinci a dle podmínek mělo být vráceno během ledna), ani 300 kč za první platbu business kartou (placeno 1.12. a mělo být připsáno do 60 dnů) a ani 1% z plateb (za prosincové platby do 60 dnů od konce měsíce - tzn. tady ještě mají čas)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 2. 2017 09:26

Báča bude jen tváří, nic víc. Stejně jako v mBance.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 8. 2. 2017 10:18

tak ja udelal první paltbu kartou MC Business 9.12 a dosud nemám ani odmenu 300 kc za první platbu kartou,ani vratky :(
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 2. 2017 13:22

wit.cz píše:Tak tak. Dokonce si troufám věštit, že VF bude první, kdo vystoupí z tacitní koluze a sníží ceny dat pro rezidenty.

Ja se divim, ze to jeste neudelal, ma snad vic LTE vysilacu nez T-M a O2, mohl by jim tim statisice zakazniku prebrat. Jedine vysvetleni je, ze za soucasneho stavu rejzuji pri holeni zakazniku az dost.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod fc70 8. 2. 2017 14:11

Přebrat statisíce zákazníků ale slevit o desítky procent milionům se… nějak nevyplatí, ne?
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků